Neįgaliesiems

V. Urbonas: „Albanijos rinktinė neturi daug silpnų vietų“

Lietuvos rinktinė per keturias dienas sužais antrąsias UEFA Tautų lygos rungtynes. Po apmaudaus pralaimėjimo Kazachstano rinktinei, lietuvių lauks grupės lyderė Albanija.

Nacionalinės rinktinės treneris Valdas Urbonas pripažįsta, jog aikštės šeimininkai yra šios akistatos favoritai, tačiau nežada sudėti ginklų ankščiau laiko. „Po penktadienio rungtynių su Kazachstanu reikia atgauti jėgas ir tinkamai pasiruošti rytojaus rungtynėms. Puikiai suprantame, kad Albanijos rinktinė – labai pajėgi komanda bei yra šių rungtynių favoritė, bet mes stengsimės ieškoti savo galimybių bei darysime viską, kad sukeltume šeimininkams problemų.“

Rinktinės kapitonas į Albaniją neskrido

Rinktinės kapitonas Fedoras Černychas į Albaniją neskrido – rungtynėse prieš Kazachstaną puolėjas patyrė traumą ir buvo priverstas praleisti artimiausias rungtynes. „Labai gaila, kad netekome dar vieno labai svarbaus rinktinės žaidėjo, netektis yra tikrai ženkli. Tikiu, kad žaidėjas, kuris pakeis Fedorą, rungtynėse atiduos visas jėgas ir tas praradimas aikštėje nebus labai matomas.

Panašu, kad neišvengsime pokyčių sudėtyje, nes pirmos rungtynės su Kazachstanu pareikalavo tikrai daug jėgų. Albanijos komanda yra gerai subalansuota, turinti individualiai stiprių žaidėjų ir stebint jų rungtynes jaučiasi taktinė disciplina. Albanijos rinktinė neturi daug silpnų vietų, tikrai gera komanda ir jaučiasi tvirta trenerio ranka“, – komplimentų varžovams negailėjo V. Urbonas.

Po pralaimėjimo – apmaudas

Nacionalinės rinktinės saugas Justas Lasickas teigė, jog pralaimėjimas Kazachstanui buvo skaudus, tačiau pasak žaidėjo, rinktinė jas paliko praeityje. „Pritrūko užbaigimo, pritrūko kokybės puolime – kūrėme progas ir turėjome realių šansų, bet taip ir nesugebėjome įmušti. Jeigu būtų pavykę realizuoti bent vieną progą bei įmušti įvartį, tikiu, kad rungtynių scenarijus būtų buvęs kitoks. Vis dėlto, palikome šias rungtynes praeityje, pasidarėme rungtynių analizę, išsiaiškinome savo klaidas ir judame į priekį.

Buvo labai apmaudu, nes jautėme, kad galėjome iškovoti taškus bei laimėti rungtynes. Po rungtynių rūbinėje jautėsi nusivylimas, bet neturime laiko liūdėti – rytoj naujos rungtynės, nauji šansai ir tikimės geriausio“, – teigė J. Lasickas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS