Neįgaliesiems

V. Urbonas: „Ankstyvi praleisti įvarčiai pasidarė negera tradicija“

Lietuvos rinktinei vizitas Ispanijoje apkarto – kontrolinėse rungtynėse su šios šalies vaikinų rinktine lietuviai patyrė skaudžią nesėkmę ir pralaimėjo 0:4.

Po rungtynių spaudos konferencijoje Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas pasveikino varžovus su pergale ir teigė, nelaukė iš savo auklėtinių tokio pasirodymo.

„Aišku, turbūt reiktų pasveikinti Ispanijos rinktinę su geru žaidimu, su pelnyta pergale. Kalbant apie mūsų komandą, tikrai nesitikėjau, kad sužaisime tokias prastas rungtynes. Visų pirma be psichologinio nusiteikimo, be noro ir vargdami aikštėje, buvo sudėtinga priešintis techniškai ir greitai žaidžiančiai komandai. Atsilikome visuose komponentuose ir tai jautėsi“, – komentavo strategas.

Jis taip pat teigė, kad galingas Ispanijos vaikinų rinktinės žaidimas nebuvo staigmena.

„Akivaizdu, kad ispanų rinktinės pasiekimai ir paskutinės jų rungtynės finaliniame jaunimo čempionato etape parodė, kad yra tikrai kokybiška komanda ir yra puiki pamaina pagrindinei rinktinei. Analizavome, žiūrėjome, kaip perdengti stipriąsias jų puses, bet, deja, praktikoje to įgyvendinti nepavyko“, – kalbėjo treneris.

Pirmąjį rungtynių įvartį lietuviai praleido  jau trečią mačo minutę ir, kaip sakė treneris, tokie įvarčiai tampa problema

„Tie ankstyvi įvarčiai pasidarė negera tradicija. Daug kalbame apie rungtynių pradžią ir tai, kad būtina nedaryti klaidų prie savo vartų. Ir kada praleidi tą įvartį, vėl savotiškai puoli į psichologinę duobę, vytis bei organizuoti žaidimą pasidaro sunkiau. Buvo aišku, kad daugiau ginsimės ir norėjosi, kad ta gynyba būtų labiau organizuota, bet tam tikrais momentais mes pakrikome, atidarėme erdves, zonas, kuriomis jie puikiai naudojosi ir kūrė situacijas prie mūsų vartų.

Tas pirmas pusvalandis buvo tikrai prastas, toliau, matyt, galėjome būti daugiau rungtynių stebėtojai, bet lygiaverčio sparingo, rungtynių nepavyko sukurti, kas ir nulėmė skaudų pralaimėjimą“, – teigė V. Urbonas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS