Neįgaliesiems

V. Urbonas džiaugėsi progresu, E. Reja sieks revanšo

Jau rytoj Lietuvos rinktinė sužais trečiąsias rungtynes šią savaitę. Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas džiaugėsi pagerėjusiu žaidimo, tuo tarpu Albanijos rinktinės treneris sieks susigrąžinti prarastus taškus.

Rinktinė versis be dviejų startinės sudėties žaidėjų

V. Urbonas spaudos konferenciją pradėjo nuo slogių žinių – rytoj aikštėje tikrai neišvysime geltonų kortelių limitą viršijusių Modesto Vorobjovo ir Donato Kazlausko. Pasak trenerio, neaiški ir Arvydo Novikovo būklė.

„Rytoj baigsis spalio mėnesio rungtynių trilogija. Albanijos rinktinė mums jau pažįstama komanda, grupės favoritė. Manau, kad laukia įdomios rungtynės. Po paskutinių rungtynių suspenduoti du mūsų žaidėjai – M.  Vorobjovas ir D. Kazlauskas, jie negalės dalyvauti rytojaus rungtynėse. Turime šiek tiek klaustukų dėl Arvydo Novikovo. Jis patyrė traumą, bet labai tikiuosi, kad jis galės žaisti. Atsistatymui laikas buvo gana trumpas, bet reglamentas visoms komandoms vienodas. Panaudojome laiką fizinių jėgų atstatymui. Koncentruojamės ir norime su teigiama emocija pabaigti trečias rungtynes“, – kalbėjo Valdas Urbonas.

Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris džiaugėsi teigiamais pokyčiais, kurie įvyko po pergalės Tiranoje bei teigė, jog didesnį dėmesį skiria savo, o ne varžovų analizei.

„Žiūrint į mūsų būklę, tai mes tikrai turime daugiau pasitikėjimo negu prieš pirmas rungtynes Tiranoje. Tai nėra tušti žodžiai, o paremti mūsų rezultatais ir, džiugu tą sakyti, žaidimo turiniu.

Aišku, žinome apie tuos pokyčius albanų rinktinės sudėtyje. Galime kalbėti apie individualias kiekvieno žaidėjo silpnybes ir stiprybes. Kapitono E. Hysajaus netektis yra tikrai skaudi – jis vienareikšmiškai yra Albanijos rinktinės lyderis, geriausias žaidėjas, komandos siela. Jo netektis gali būti juntama, ją kompensuoti gali būti sudėtinga, bet iš kitos pusės trenerio braižas nesikeičia. Ką mačiau su Kazachstano rinktine, ką analizavome, tai išlieka panašūs žaidimo organizavimo principai. Vis dėlto, mes didžiausią dėmesį skiriame savo žaidimo statymui. Analizavome paskutines rungtynes su Baltarusija, labiau akcentuojame savo klaidų eliminavimą ir žaidimo organizavimo principų gerinimą“, – užtikrintai kalbėjo Lietuvos rinktinės strategas

Albanai sieks revanšo

Albanijos rinktinės strategas Edoardo Reja teigė, jog pasimokė iš klaidų ir sieks susigrąžinti prarastus taškus.

„Tiranoje lietuviai sužaidė geras rungtynes, jie puikiai spaudė mūsų žaidėjus ir presingo dėka panaikino visus mūsų pranašumus. Beje, vienintelis rungtynių įvartis įkrito būtent po aukšto lietuvių spaudimo, po kurio praradome kamuolį.

Lietuviai yra fiziškai stipri komanda ir darys viską, kad rytoj iškovotų pergalę. Ieškome Lietuvos rinktinės silpnybių ir mėginsime jas paversti savo pranašumu. Matome progresą savo žaidime ir rytoj kovosime tik dėl pergalės. Norime susigrąžinti prarastus taškus.

Komandoje turime daug naujų žaidėjų, tai jauni ir perspektyvūs futbolininkai. Jų požiūris ir darbingumas yra maksimalus, žinoma, jiems dar reikia laiko, bet tai yra žaidėjai, kurie gali išpildyti užduotis aikštėje.

Nenorėčiau kalbėti apie praradimus ar tam tikrų žaidėjų nebuvimą komandoje. Norėčiau akcentuoti naujus žmones, kurie kiekvienose rungtynėse kovos ir sieks įrodyti savo vertę“, – kalbėjo Albanijos rinktinės strategas.

Spalio 14 dieną Lietuvos rinktinė UEFA Tautų lygoje susitiks su Albanijos rinktine. Bilietus į rungtynes galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS