Neįgaliesiems

V. Urbonas: „Iškovojome taurę pelnytai“

Sekmadienį Vilniaus „Žalgirio“ klubas šventė užtikrintą pergalę 3:0 prieš Kauno „Stumbrą“ ir iškovojo „SHARP LFF taurę“. Nugalėtojų treneris Valdas Urbonas teigė, jog jo auklėtiniai nusipelnė triumfuoti turnyre.

Sostinės komanda atsirevanšavo kauniečiams po pralaimėjimo praėjusių metų finale. Nugalėtojams įvarčius pelnė kapitonas Tomašas Šimkovičius, Marko Tomičius ir po keitimo aikštėje pasirodęs Marquinhosas.

„Džiugu, kad nugalėjome. Istorija mėgsta prisiminti tik nugalėtojus. Noriu pasveikinti visą „Žalgirio“ bendruomenę ir savo žaidėjus su pergale. Finalas pareikalavo daug jėgų, bet džiugu, jog pasiėkme įvarčius prie varžovų vartų. Manau, kad galutinis rezultatas niekam nekėlė abejonių ir laimėjome pelnytai“, – kalbėjo  V. Urbonas, kuriam tai buvo trečiasis Lietuvos taurės trofėjus trenerio karjeroje.

Paklaustas, ar žaidimo planas buvo užspausti varžovus nuo pirmų minučių, strategas teigė:  „Planuoti yra sudėtinga, nes nežinai, kiek ilgai žaisi finale. Galėjome įmušti įvartį rungtynių pradžioje, bet džiugu, jog pasiekėme du įvarčius dar pirmajame kėlinyje. Šie įvarčiai mūsų žaidėjus nuramino. Po antro įvarčio turėjome galvoti apie ateitį ir nenorėjome draskytis puolime“.

V. Urbonas džiaugėsi dideliu žiūrovų susidomėjimu ir pripažino, jog susitikime buvo įmušti gražūs įvarčiai: „Kai susirenka toks didelis kiekis žiūrovų, įvarčiai puošia žaidimą. Šiandien įvarčiai tikrai buvo sudėtinė šventės dalis“.

„Stumbro“ vairininkas Mariano Barreto pasveikino Vilniaus „Žalgirį“ su pergale, bet tvirtino, jog jo komanda galėjo išplėšti iš žaidimo kur kas daugiau: „Manau,kad tai buvo labai įspūdingas finalo mačas. Pirmajame kėlinyje galime prisiminti tik „Žalgirio“ įvarčius, bet antrajame kėlinyje bandėme pakeisti žaidimo eigą. Jeigu kažkas ateitų į šį stadioną po pertraukos ir nepamatytų rezultato, jie galvotų, kad mes valdome žaidimą“.

„Turiu pasveikinti savo žaidėjus, jie padarė viską, kad sukeltų problemas „Žalgiriui“. Žinojome, kad jie yra favoritai. Bet pirmasis jų įvartis buvo labai keistas ir juokingas, žinoma, ne mums. Antrą ir trečią įvarčius praleidome po klaidų gynyboje. Vis dėlto jų gynyba buvo geresnė nei mūsų puolimo linija. Bet užbaigėme mačą aukštai pakelta galva“, – samprotavo specialistas iš Portugalijos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS