Neįgaliesiems

V. Urbonas koncentruojasi būsimoms rungtynėms, H. Ericsonas ruošis akistatai su latviais

Lapkričio 11 dieną Lietuvos rinktinė sužais paskutiniąsias namų rungtynes 2020 metais, lietuvių varžovas kontrolinėse rungtynėse – Farerų futbolininkai. Spaudos konferencijos metų Valdas Urbonas pabrėžė, jog koncentruojasi rytojaus rungtynėms, tuo tarpu Farerų Salų komanda į rytojaus rungtynes žiūri kaip į repeticiją prieš akistatą Latvija.

Spaudos konferencijos metu V. Urbonas paminėjo korekcijas rinktinės sudėtyje bei teigė, jog rytoj sieks tik pergalės.

„Trumpas pasiruošimas. Vakar susirinkome, šiandien pasitreniruosime ir rytoj laukia rungtynės su Farerų salomis. Laiko nedaug, bet reglamentas visiems vienodas. Džiugu nors tiek, kad suvažiavo tie žmonės, turime tą, ką kvietėme, su trupučiu korekcijų. Bet tas mūsų nusiteikimo ir krypties nekeičia ir tikiu, kad rytoj išeisime ir pilnai atsiduosime aikštėje ir sieksime teigiamo, pergalingo rezultato“, – sakė V. Urbonas.

Lietuvos rinktinės strategas pakomentavo ir pokyčius rinktinėje – Luką Paukštę pakeitė Ignas Driomovas, o Paulių Golubicką – Ernestas Veliulis. „Priežastys tos pačios, kurios mus varžo visą pastarąjį laikotarpį“, – teigė V. Urbonas.

Sieks pratęsti sėkmingą seriją

Valdas Urbonas teigė, kad netektys rinktinėje pastebimos, tačiau pabrėžė, jog tai galimybė atsiskleisti kitiems žaidėjams.

„Norisi pratęsti tą sėkmingą seriją. Susicementavo tas kolektyvas, žaidimo braižas, tas žaidėjų branduolys, kuris gali garantuoti ar parodyti gerą žaidimą, kas gali mums atnešti ir teigiamą rezultatą. Tą pastaruoju metu ir matėme. Aišku, šios dienos situacija gal kažkiek kinta dėl auksinių A lygos rungtynių, kadangi neturime „Žalgirio“ žaidėjų sudėtyje, bent jau šiuo metu. Tai daro ženklią įtaką. Neturime ir Fiodoro Černycho. Bet nesinori nueiti nuo to, ką mes darome, nepamesti kelio dėl takelio.

Iš kitos pusės, galbūt tai yra galimybė kitiems žaidėjams parodyti pretenzijas į startinę sudėtį ir tą padaryti ne žodžiais, o darbais“ , – kalbėjo V. Urbonas.

Farerų Salų rinktinės strategas Hakanas Ericsonas teigė, jog rytojaus dvikova jo komandai – labai naudinga.

„Džiaugiamės turėdami šias rungtynes, nes po kelių dienų žaisime su Latvijos rinktine. Artima distancija, panašus lietuvių ir latvių žaidimo braižas mums į naudą, mus viskas tenkina.

Nenoriu kalbėti apie lietuvių silpnybes, tačiau mūsų stiprybė – nauja komanda. Manau, kad būsime pasiruošę, akcentuosime žaidimą gynyboje, turime struktūrą puolime, yra ir individualiai stiprių žaidėjų. Farerų salos – maža valstybė, bet mums gerai sekasi ir esu patenkintas, kaip žaidžia komanda.

Rytojaus rungtynėse tęsime savo žaidimo paieškas, stengsimės jį gerinti, džiugu, kad turėsime didelę rotaciją ir ruošimės rungtynėms su latviais. Naudosime visus keitimus, nes startinė sudėtis paskutines dvejas rungtynes nekito“, – pasakojo H. Ericsonas.

Farerų Salų kapitonas Halluras Hanssonas teigė, kad nekantriai laukia rytojaus rungtynių. „Visų pirma – tai draugiškos rungtynės, tačiau drąsiai galiu sakyti, kad eisime kovoti dėl pergalės. Visada atsiduodame aikštėje, tikimės laimėti, bet šeštadienio rungtynės mums yra svarbesnės, kiek žinau, lietuvių irgi laukia lemiamos kovos. Tai draugiškos rungtynės, bet aikštėje atiduosime visą save“, – kalbėjo H. Hanssonas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS