Neįgaliesiems

V. Urbonas: „Laukia įnirtingos rungtynės ir stiprus varžovas“

Lapkričio 15 dieną, sekmadienį, Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sužais priešpaskutines UEFA Tautų lygos rungtynes. Lietuvių varžovas – Baltarusijos rinktinė.

Prieš rungtynes vykusios spaudos konferencijos metu nacionalinės rinktinės treneris Valdas Urbonas teigė, jog laukia įdomios rungtynės, o intriga grupėje tik didėja.

„Laukia įdomios rungtynės. Žiūrint į turnyrinę lentelę, visos komandos turi šansų tiek pakilti aukščiau, tiek nusileisti žemiau. Rungtynėse Vilniuje buvo daug įvarčių ir daug gerų momentų iš abiejų pusių, buvo gero lygio rungtynės, todėl manau, kad atsakomosios rungtynės bus panašios. Bus kova dėl taškų, gerbiame Baltarusijos komandą, žinome, kad tai tikrai pajėgus varžovas ir yra grupės lyderė. Mes nusiteikę kovingai ir sieksime iškovoti teigiamą rezultatą“, – pasakojo strategas.

Paklaustas apie paskutiniąsias baltarusių rungtynes, kuomet pastarieji nusileido Rumunijos rinktinei, V. Urbonas pabrėžė, jog rezultatas kontrolinėse rungtynėse nebuvo esminis faktorius.

„Žiūrėjome tas rungtynes ir analizavome. Tai buvo kontrolinės rungtynės ir žiūrėti tik į rezultatą būtų klaidinga. Man įdomi baltarusių rotacija, kas žaidė, kaip žaidė. Mūsų lauks įnirtingos rungtynės ir stiprus varžovas“, – kalbėjo V. Urbonas.

UEFA Tautų lygos akistatą tarp Lietuvos ir Baltarusijos rinktinių stebėkite per LRT Plius. Rungtynių pradžia 19:00 val.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS