Neįgaliesiems

V. Urbonas po pralaimėjimo estams: „Nesužaidėme gerų rungtynių“

Lietuvos futbolo rinktinei kova dėl Baltijos taurės neprasidėjo sėkmingai – lietuvaičiai pirmose turnyro rungtynėse sugrįžusių savų sirgalių akivaizdoje 0:1 (0:0) nusileido Estijos vienuolikei.

Apylygėse rungtynėse nugalėtojas paaiškėjo po vienintelio įvarčio, kurį antrame kėlinyje po greitos atakos svečiams pelnė Henri Anieras.

Po dvikovos Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas teigė, jog komandai tam tikromis akimirkomis pritrūko žaidėjų, kurie galėtų sukurti didesnį pavojų priekyje bei prisidėti prie komandos kūrybos.

„Aišku, liūdna konstatuoti faktą, kad namuose pralaimėjome tokias rungtynes. Nesužaidėme gerų rungtynių, bet manau, kad sukūrėme pakankamai šansų, galimybių tam, kad pasiektume įvartį. Manau, žiūrint į žaidimą, rezultato prasme buvome nusipelnę šiek tiek daugiau. Tas įvarčio ieškojimas yra užsitęsęs, turėjome ir šiandien gerų progų, Justo Lasicko ir Karolio Laukžemio, bet tas mušimas ir neužtikrintumas užbaigimo fazėje apsunkina visą situaciją.

Pabaigoje norėjosi daugiau intensyvumo priekyje, bet tai mums sekėsi sudėtingai, ir gale kažkokios kokybės kuriant, organizuojant žaidimą nebuvo. Atsirado klaidos, atsirado nuovargis ir netektis tų žaidėjų, kūrybinio plano, kaip Gratas Sirgėdas ar Paulius Golubickas, šiandien pasijautė. Tai irgi davė savotišką galutinį rezultatą“, – akcentavo strategas.

Nepaisant pralaimėjimo, treneris tikino, kad rungtynėse su Latvija taip pat reiks ieškoti kelių, kurie leistų pasiekti pergalę.

„Mes neturime kito kelio, dabar negalime nuleisti rankų ir pabėgti nuo atsakomybės. To laiko daug nėra, kaip ir prieš šias rungtynes, bet tai neatleidžia mūsų nuo atsakomybės.

Turėsime ieškoti rezervų, rotuoti žaidėjus, nes yra žaidėjų, kurie šiai dienai nėra pasiruošę dviem rungtynėms per tris dienas. Bet norėčiau, kad dėtume maksimalias pastangas kitose rungtynėse, o kaip bus – matysime“, – teigė V. Urbonas.

Rungtynės su Latvija Rygoje vyks birželio 4 dieną.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS