Neįgaliesiems

V. Urbonas prieš kovą su Kosovu: „Turime savo tikslus, kuriuos norime įgyvendinti“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienio vakarą pasiekė Kosovo sostinę Prištiną, kur jau trečiadienį sužais pirmąsias rinktinių lango rungtynes – kontrolinėje akistatoje bus žaidžiama su Kosovo komanda.

Tiesioginę rungtynių transliaciją nuo 21.30 bus galima stebėti LRT PLIUS kanalu ir portale LRT.lt.

Į Kosovą išvyko ne visa rinktinės sudėtis – Pauliui Golubickui po išsamių medicininių tyrimų buvo nustatyta čiurnos trauma, rinktinės štabas taip pat priėmė sprendimą į išvyką vežtis tris vartininkus – Tomą Švedkauską, Marių Adamonį ir Igną Driomovą.

„Kosovas turi stiprią komandą, rytoj mūsų laukia sunkus iššūkis, turime savo tikslus, kuriuos norime įgyvendinti, tačiau suprantame, jog svarbus mūšis laukia sekmadienį Šveicarijoje, todėl rytoj bandysime atlikti užduotis ir prieš tas rungtynes, – kalbėjo rinktinės treneris Valdas Urbonas. – Visi suprantame, kokiomis keistomis sąlygomis šiais laikais gyvename, todėl turime susitaikyti, kad kartais negalime turėti visų žaidėjų, kurių norėtume”.

Apie tai, kad trečiadienį laukia svarbi kova, kalbėjo ir rinktinės vartininkas Tomas Švedkauskas.

„Galbūt oficialiai tai yra draugiškos rungtynės, tačiau treneris praeityje jau ne kartą minėjo, kad draugiškų rungtynių mums nėra ir visose turime kautis dėl pergalės“, – kalbėjo vartų sargas.

Jis taip pat akcentavo Kosovo rinktinės pajėgumą.

„Kosovo komanda tikrai yra gera, turi pajėgių futbolininkų iš aukščiausių Italijos ir Vokietijos lygų, tad lengva mums tikrai nebus“, – akcentavo T. Švedkauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS