Neįgaliesiems

V. Urbonas: Tikiu, kad rytoj pratęsime gerą proveržį

Spalio 11 dieną Lietuvos rinktinės lauks rimtas išbandymas – lietuviai namuose susitiks su Baltarusijos rinktine.

Lietuvos nacionalinės rinktinės treneris Valdas Urbonas spaudos konferencijoje teigė, jog rinktinėje nuotaikos geros, o kovai prieš būsimą varžovą komanda – pasiruošusi.

„Ruošiamės rimtai rytojaus rungtynėms. Po paskutinių kontrolinių rungtynių Estijoje turėjome laiko atsistatyti ir pasiruošti rytojaus kovai. Visi žaidėjai sveiki ir pasiruošę. Esame susikoncentravę ir tikimės pasiekti gerą rezultatą.

Rinktinės psichologinė būklė gera, tą galiu drąsiai pasakyti. Dvi paskutinės pergalės vyrams tikrai pridėjo pasitikėjimo savo jėgomis, pridėjo geros emocijos, geros energijos. Tikiu, kad rytoj pratęsime tą gerą proveržį. Situacija turnyrinėje lentelėje – komplikuota, todėl kiekvieno taško ar pergalės iškovojimas gali turėti ženklią įtaką galutiniam rezultatui“, –  teigė V. Urbonas.

Baltarusijos rinktinės treneris Michailas Marchelis negailėjo gerų žodžių Lietuvos rinktinei bei pabrėžė, jog rytojaus rungtynės bus labai svarbios baltarusiams.

„Mes ir lietuviai esame panašūs tuom, kad propoguojame komandinį žaidimą. Rytojaus rungtynės mums bus labai svarbios psichologiškai, jeigu nepavyks iškovoti pergalės, po to varžytis bus be galo sunku.

Su didele pagarba žiūrime į Lietuvos rinktinę, tą atspindi ir paskutiniai rezultatai. Pergalės neatsiranda lygioje vietoje, tai yra ilgo proceso dalis. Lietuviai šiuo metu yra geroje formoje, turi gerą emocinį foną, todėl mums bus labai sunku.

Po rungtynių prieš Gruziją komandai dabar sunku psichologiškai. Negana to, komandoje yra ir traumuotų žaidėjų. Sunkios sąlygos, tačiau eisime į aikštę tik dėl pergalės“, – teigė M. Marchelis.

Jau rytoj Lietuvos rinktinė stos į UEFA Tautų lygos mūšį su Baltarusijos rinktine. Bilietus į rungtynes galite įsigyti čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS