V. Urbonas: „Tos dvejos rungtynės mums paliko negatyvą“

Lietuvos rinktinė penktadienio vakarą išvykoje 1:3 nusileido Latvijos vienuolikei ir šių metų Baltijos taurėje liko be pergalių.

Latviai į priekį išsiveržė pirmojo kėlinio antroje dalyje, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Markas Beneta.

Po pertraukos Pauliui Golubickui buvo pavykę rezultatą išlyginti, tačiau šeimininkai atsakė dar dviem tiksliais savo smūgiais ir taip iškovojo pergalę.

Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas po rungtynių apgailestavo, kad nepavyko įgyvendinti išsikelto tikslo.

„Mūsų tikslas buvo laimėti Baltijos taurę, deja, to padaryti nepavyko. Kada žodžiai prasilenkia su darbais – kaltas treneris. Matyt neradau tinkamų žodžių, kaip nuteikti vyrus. Aišku, tos dvejos rungtynės mums paliko negatyvą ir tikrai nesidžiaugiame tuo, kaip sužaidėme.

Galiu tik pasveikinti Latvijos komandą su pergale. Kamuolio kontrolė, jo laikymas mums neatnešė norimo rezultato, bet futbole skaičiuojami įmušti įvarčiai, o mums pavyko tai padaryti tik vieną kartą“, – po rungtynių kalbėjo treneris.

Rytoj rinktinė grįžta į Lietuvą, o sekmadienį iškeliauja į Ispaniją, kur birželio 8 dieną sužais kontrolines rungtynes su Ispanijos rinktine.