Neįgaliesiems

Vaikai įkvėpimo sėmėsi ekskursija po Futbolo namus

Vilkijos laikinųjų vaikų globos namų bei Vaikų ir paauglių socialinio centro globotiniai vienai rudens dienai tapo Futbolo namų svečiais.

Vaikai ne tik susipažino su Lietuvos futbolo federacijos veikla ir stadionu, bet ir susitiko su Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės treneriu Edgaru Jankausku, gilinosi į futbolo trenerio darbą, bet ir kartu su profesionalais dalyvavo futbolo treniruotėje.

„Kiekvienais metais klausiame, kokia profesija juos domintų. Šiemet daug vaikų pasakė, kad norėtų tapti futbolo treneriais. Dėl to džiaugiamės, kad LFF sutiko prisidėti prie šios akcijos. Tikimės, kad kitais metais taip pat vėl būsime kartu su futbolu“, – sakė Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo direktorė Alina Jakavonienė.

Šiuo susitikimu duotas startas tradiciniam socialiniam projektui „Įmonių dienos vaikams ir su vaikais 2016“. Per projekto renginius vaikai turės galimybę susipažinti su įvairių profesijų atstovų darbu, kartu atlikti tam tikras praktines užduotis bei gauti informacijos, kur galima įgyti vieną ar kitą profesiją. 

„Projekto tikslas – supažindinti vaikų globos namų auklėtinius su įvairių profesijų atstovų atliekamu darbu, kas padės lengviau apsispręsti, kuo jie norėtų būti, suteiks įkvėpimo, ryžto ir drąsos ruošiantis savarankiškam gyvenimui. Šie renginiai – ne tik unikali ir itin globos namuose augantiems vaikams bei jaunuoliams reikalinga patirtis, bet ir puiki įmonių, sutikusių pasidalinti savo laiku ir žiniomis, socialinės atsakomybės apraiška“, – sako projekto globėja, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Šiemet socialiniame projekte dalyvauja apie trisdešimt vaikų globos namų ir penkiolika įmonių bei valstybės ir savivaldybių įstaigų. 2012–2015 m. dalyvavo per šimtą vaikų globos namų ir daugiau nei aštuoniasdešimt įmonių, valstybės, savivaldybių įstaigų bei privačių asmenų.

Pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informaciją.

Foto S. Čirbos

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS