Neįgaliesiems

Vaikinų futsal rinktinė atranką Druskininkuose baigė pralaimėjimu anglams

Lietuvos vaikinų U19 futsal rinktinė šeštadienį užbaigė savo pasirodymą Europos čempionato atrankoje.

Paskutiniame atrankos etapo mače lietuviai 0:3 (0:2) nusileido Anglijos komandai.

Jau anksčiau buvo aišku, kad anglai laimės grupės varžybas ir žengs į kitą atrankos etapą. Tuo tarpu ankstesnėse rungtynėse Malta 4:3 pranoko estus, grupėje su keturiais taškais užėmė antrą vietą, o lietuviai, sukaupę du taškus, buvo treti. Ketvirta pozicija atiteko Estijos devyniolikmečių futsal rinktinei (1 taškas).

Paskutiniame grupės etapo mače, kaip jau tapo įprasta, lietuvius arenoje palaikė gausus kiekis žiūrovų. Visgi tai anglų neišgąsdino – jau per pirmas dešimt minučių jie pelnė du įvarčius, atitrūko į priekį 2:0 ir, žaidimui nusiraminus, į pertrauką išsinešė dviejų įvarčių pranašumą.

Antroje mačo dalyje situacija iš esmės nesikeitė – lietuviai turėjo savų šansų, jais nepasinaudojo, bandė žaisti su skrajojančiu vartininku o anglai ne tik išlaikė, tačiau ir padidino savo pranašumą bei, surinkę devynis taškus iš tiek pat galimų, triumfavo grupėje ir pateko į kitą čempionato atrankos etapą.

UEFA U19 Europos futsal čempionato atranka

Lietuva – Anglija 0:3 (0:2).

LSC sporto kompleksas, Druskininkai; teisėjai – Draženas Vukčevičius (Juodkalnija), Turekhanas Tursumbayevas (Kazachstanas), Martinas Kosteris (Danija).

Įvarčiai: 5 min. ir 36 min. Jamie Brookeris, 9 min. Jedas Devine‘as (Anglija).

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Vilius Leibenka, Simas Petraitis, Radvilas Bliukis, Matas Siaurusevičius, Arianas Balasanovas.

Po keitimo: Gustas Jaskutis, Titas Pivovaras, Naglis Urbonas, Nojus Žitkauskas, Armandas Samsonikas, Titas Boriavičius, Gustas Zenkovas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS