Vaikinų iki 17 metų rinktinė pralaimėjo Juodkalnijos ekipai

Pirmose UEFA „Development“ turnyro rungtynėse Lietuvos vaikinų U-17 rinktinė po atkaklios kovos rezultatu 0:2 nusileido bendraamžiams iš Juodkalnijos.

Juodkalniečiai pirmąjį įvartį pelnė 11 minutę, o galutinį rezultatą užfiksavo paskutinę susitikimo minutę.

Ketvirtadienį Lietuvos rinktinė Zenicos mieste susitiks su turnyro šeimininke – Bosnijos ir Hecegovinos komanda. Sekmadienį mūsiškių lauks akistata su Gajanos futbolininkais.

Šis turnyras skirtas 2006 metais gimusiems futbolininkams įgauti žaidybinės patirties – kiekvienas žaidėjas per trejas rungtynes turi sužaisti ne mažiau 90-ies minučių.

Rungtynių statistika: Lietuva – Juodkalnija 0:2 (0:1)

„Mladost Doboj Kakanj“ stadionas, teisėjas – Senad Heljić (Bosnija ir Hercegovina)

Įvarčiai: 11 min. Andrej Camaj, 90+7 min. Marko Perović (Juodkalnija)

Įspėti: 45+2 min. Adrian Lickūnas (Lietuva); 62 min. Stefan Đukanović (Juodkalnija)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Joris Aliukonis, Regnar Krot (79 min. Brooklyn Leipus), Matas Latvys, Matias Angelo Pastori, Mantas Monkelis (69 min. Artiom Osipovič), Adrian Lickūnas (60 min. Benas Juška), Nikita Pavlovskij, Tadas Žedaveinis, Emilis Kirliauskas (45 min. Adrians Karpovs), Emilijus Jermolajev (60 min. Aurimas Čypas), Jonas Usavičius (45 min. Rokas Katkauskas).