Neįgaliesiems

Vaikinų rinktinės nariams – paskaita apie teisėjavimą

Praėjusią savaitę stovyklavusi Lietuvos vaikinų U16 rinktinė gavo galimybę praplėsti savo akiratį ir teisėjavimo srityje.

Kaune pas rinktinę apsilankė Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos (LFTA) direktorius Šarūnas Tamulynas, kuris jauniesiems futbolininkams papasakojo apie teisėjavimo epizodus, konkrečiai – geltonų ir raudonų kortelių skyrimą.

„[Geltonos, raudonos kortelės] neretai sukelia įvairias diskusijas ir yra noras jaunimui parodyti, kada galima ir reikia rodyti geltonas bei raudonas korteles. Teisingai intepretavus tas situacijas – tikiuosi, kad galima išvengti nesusipratimų, kurių rungtynėse pasitaiko“, – kalbėjo Š. Tamulynas.

Paskaitoje dalyvavo ir ją taip pat išklausė ir rinktinės treneris Andrius Velička bei kiti trenerių štabo nariai.

„Jaunimui yra būtina tas taisykles vis priminti, o treneriams tai taip pat yra labai gerai, nes korteles gauti gali visi oficialūs rungtynių asmenys“, – mintimis dalinosi A. Velička.

Tokia iniciatyva patenkinti liko ir žaidėjai.

„Buvo tikrai įdomu, gavome daug įdomios informacijos. Kartais, kaip komandos kapitonui, tenka pašnekėti su teisėjais, tad tokios paskaitos tikrai yra gerai. Emocijų būna per kiekvienas rungtynes, tad tai bus naudinga“, – kalbėjo rinktinės futbolininkas Jugas Turčinskas.

Vaizdo reportažą iš paskaitos stebėti galite čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS