Vaikinų U-15 rinktinė rezultatyvia pergale startavo UEFA „Development“ turnyre

Lietuvos vaikinų iki 15 metų rinktinė Taline sužaidė savo pirmąsias rungtynes prieš turnyro šeimininkus estus. Domo Mažeikos, du Deivido Luko bei Armando Pukevičiaus įvarčiai užtikrino lietuviams pergalę 4:0 (1:0).

Pirmajame kėlinyje estai mėgino įgyti žaidybinę kontrolę bei dažnai privertė darbuotis lietuvių gynėjus ir vartininką Artiomą Šankiną, kuris nepriekaištingai atrėmė visus varžovų smūgius.

Savo pirmą progą mūsiškiai sukūrė 13 minutę ir ji buvo vainikuota įspūdingu Domo Mažeikos įvarčiu iš distancijos.

D. Mažeikos smūgiuotą kamuolį 20 minutę estų vartininkui pavyko sugauti, o po minutės puikios progos pasižymėti neišnaudojo Dominykas Taučas.

Antrojo kėlinio pradžioje lietuviai perėmė iniciatyvą ir nudžiugino kūrybingu žaidimu puolime. 51 minutę D. Mažeikos smūgį atrėmė vartininkas Sanderis Ristna, o pakartotine proga rezultatyviai pasinaudojo Deividas Lukas. Po septynių minučių Armandas Pukevičius atliko perdavimą D. Lukui, kuris vėl nuginklavo S. Ristną.

Į Taliną atvykę Lietuvos sirgaliai džiaugėsi dar vienu mūsiškių įvarčiu 64 minutę, kurį pelnė A. Pukevičius.

Kitas rungtynes Andriaus Veličkos treniruojama Lietuvos vaikinų U-15 rinktinė sužais šį šeštadienį prieš Moldovos bendraamžius. Susitikimas prasidės TNTK stadione nuo 13 valandos.

Rungtynių statistika: Lietuva U-15 – Estija U-15 4:0 (1:0)

TNTK stadionas, teisėjas – Priit Alekask (Estija)

Įvarčiai: 13 min. Domas Mažeika, 51 ir 58 min. Deividas Lukas, 64 min. Armandas Pukevičius (Lietuva)

Įspėti: 46 min. Dovas Grudzinskas, 70 min. Dovydas Balsys (Lietuva); 75 min. Norman Põder (Estija)

Lietuvos vaikinų U-15 rinktinės sudėtis: Artiom Šankin, Karim Ibrahim, Karolis Kuodis (67 min. Dovydas Balsys), Domas Mažeika (56 min. Benediktas Žilo), Lukas Steckas (41 min. Deividas Lukas), Lukas Oškinis (41 min. Dominykas Aršulis), Kajus Mikoliūnas (41 min. Jugas Turčinskas), Ignas Gelgota (33 min. Dovas Grudzinskas), Rodion Piazenko (56 min. Armandas Pukevičius), Dominykas Taučas (67 min. Mykolas Masiulis), Nojus Stelmokas. Atsargoje: Morkus Ūkelis.