Vaikinų U-17 rinktinė pralaimėjo titulą apgynusiems Latvijos bendraamžiams

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė sužaidė savo pirmąsias rungtynes Taline vykstančiame Baltijos taurės turnyre.

Rolando Džiaukšto treniruojama rinktinė rungėsi su Latvijos atstovais, kurie vakar rezultatu 3:1 pranoko estus.

Latvijos rinktinei ir šios dienos susitikime pavyko pasiekti pergalę bei užsitikrinti Baltijos taurės turnyro nugalėtojų titulą. Įvarčius į lietuvių vartus įmušė 15 minutę Robertas Laurovas ir 60 minutę Haraldas Silagailis. Teisėjo skirto baudinio 48 minutę nerealizavo Alanas Kangaras.

Rytoj lietuviai nuo 13 valandos Männiku stadione žais su Estijos rinktine dėl antrosios vietos.

Rungtynių statistika: Lietuva – Latvija 0:2 (0:1)

Männiku stadionas, teisėjas – Juri Frischer (Estija)

Įvarčiai: 15 min. Roberts Laurovs, 60 min. (iš baudinio) Haralds Silagailis (Latvija)

Įspėti: 52 min. Patrikas Žvinys (Lietuva); 12 min. Alans Kangars, 24 min. Kevins Cēsnieks, 70 min. Haralds Silagailis (Latvija)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Vilius Šivickas, Marius Burkert, Vykintas Bazys (46 min. Klaidas Vaitekūnas), Nojus Žitkauskas (46 min. Vykintas Augustas Karjakinas), Nojus Škarna (46 min. Patrikas Žvinys), Nidas Vosylius (46 min. Nedas Klimavičius), Simas Civilka (46 min. Titas Milius), Martynas Šetkus (46 min. Ernestas Gudelevičius), Tomas Stelmokas (46 min. Nojus Grudis), Artiom Kočerga (55 min. Kipras Olšauskas), Romualdas Jansonas (82 min. Juozas Radavičius).