Vaikinų U-17 rinktinė sužaidė lygiosiomis su slovakais

Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė antrose draugiškose rungtynėse prie Slovakijos bendraamžius sužaidė rezultatu 2:2.

Visi susitikimo Jonavoje įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje. Slovakai pirmavo po ankstyvų Šimono Faško ir Nino Žigos įvarčių.

Lietuvių gretose įvarčiu 16 minutę pasižymėjo Adrian Lickūnas, o rezultatą 31 minutę išlygino Ernestas Januš Zdanovič.

47 minutę buvo skirtas baudinys į Slovakijos rinktinės vartus, tačiau A. Lickūnui nepavyko realizuoti progos.

Pirmoji šių rinktinių akistata Kaune pasibaigė svečių pergale 2:0.

Roberto Kilino treniruojama Lietuvos rinktinė ruošiasi 2023-ųjų UEFA Europos vaikinų U-17 čempionato atrankai. Spalio mėnesio pabaigoje mūsiškiai varžysis 3-iosios grupės turnyre su Anglijos, Izraelio ir Sakartvelo rinktinėmis.

Rungtynių statistika: Lietuva U-17 – Slovakija U-17 2:2 (2:2)

Jonavos miesto centrinis stadionas, teisėjas – Saulius Karka (Lietuva)

Įvarčiai: 16 min. Adrian Lickūnas, 31 min. Ernestas Januš Zdanovič (Lietuva); 9 min. Šimon Faško, 13 min. Nino Žiga (Slovakija)

Įspėti: 47 min. Marek Rehák, 57 min. Šimon Faško, 61 min. Michal Pekelský, 69 min. Jakub Ragan, 87 min. Nino Žiga (Slovakija)

Pašalintas: 61 min. Mário Henyig (Slovakija)

Lietuvos vaikinų U-17 rinktinės sudėtis: Joris Aliukonis (71 min. Dilonas Matuškevičius), Nojus Vytis Audinis, Matias Angelo Pastori, Adrian Lickūnas (71 min. Patrikas Pranckus), Mantas Monkelis, Ernestas Januš Zdanovič, Nikita Pavlovskij, Augustas Tamaševičius, Regnar Krot, Mantas Malatokas (46 min. Rokas Katkauskas), Brooklyn Leipus (71 min. Artiom Osipovič). Atsargoje: Matas Gabertas, Karolis Šutovičius, Ąžuolas Indriulis, Adrians Karpovs, Mauritz Zink, Ugnius Avizovas, Martynas Stūrys.