Vaikinų U-19 rinktinė antroje akistatoje pralaimėjo turkams

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė Antalijoje sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Turkijos futbolininkais. Nojus Lukšys pelnė pirmą susitikimo įvartį, tačiau turkai atsakė trimis įvarčiais ir laimėjo rezultatu 3:1.

Pirmoji šių rinktinių akistata vasario 16 dieną pasibaigė kovingomis lygiosiomis 2:2.

Kaip ir praetose rungtynėse, pirmoji įvarčiu džiaugėsi Tomo Ražanausko treniruojama rinktinė. Nojus Lukšys 17 minutę atitrūko nuo turkų gynėjų, apžaidė varžovų vartininką ir nukreipė kamuolį į vartus.

Deja, daugiau progų lietuviams išnaudoti nepavyko. Turkai išlygino rezultatą 20 minutę, o antrajame kėlinyje įmušė dar du įvarčius.

Rungtynių statistika: Turkija – Lietuva 3:1 (1:1)

Antalijos „Sueno Deluxe Belek Field“ aikštynas

Teisėjas – Hakan Yurtseven (Turkija)

Įvarčiai: 20 min. Berke Kılıç, 53 min. Devran Şenyurt, 87 min. Ali Kılıç (Turkija); 17 min. Nojus Lukšys (Lietuva);

Įspėti: 6 min. Martynas Džiugas, 24 min. Domantas Šluta, 53 min. Nazar Zubkov, 63 min. Nojus Akinis, 78 min. Nojus Lukšys, 89 min. Eduardas Jurjonas (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės sudėtis: Rimvydas Kiriejevas, Nazar Zubkov (54 min. Nojus Akinis), Eduardas Jurjonas, Domas Slendzoka (54 min. Tomas Bakšys), Džiugas Aleksa, Domantas Šluta (67 min. Dariuš Stankevičius), Martynas Džiugas (81 min. Tomas Budrys), Nojus Lukšys (81 min. Pijus Sudakovas), Titas Buzas (81 min. Vilius Butkus), Eridanas Bagužas (67 min. Kajus Bička), Marius Skirmantas (54 min. Martin Perveinis).