Vaikinų U-19 rinktinė pasirodymą Europos čempionato atrankoje baigė pralaimėjimu

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė sužaidė paskutines UEFA Europos vaikinų čempionato atrankos rungtynes, patirdama pralaimėjimą 0:1 latviams.

Pirmajame kėlinyje abiem ekipoms nepavyko išnaudoti savo progų. Per teisėjo pridėtą laiką latvių saugui Brunui Melniui buvo parodyta raudona kortelė.

Nors lietuviai antroje rungtynių pusėje turėjo žaidybinę iniciatyvą ir atakoje sukūrė daugiau progų, latvių gynyba liko neįveikta. Varžovai pasinaudojo savo proga 77 minutę, kurią pavertė įvarčiu.

Kitose 6-osios grupės rungtynėse rumunai rezultatu 2:0 įveikė austrus ir užėmė pirmąją vietą. Latvijos rinktinė šioje grupėje užėmė antrą vietą, austrai liko treti, lietuviai – ketvirti.

Rungtynių statistika: Lietuva U-19 – Latvija U-19 0:1 (0:0)

FRF futbolo centras, teisėjas – Ašot Ghaltachčian (Armėnija)

Įvartis: 77 min. Valerijs Lizunovs (Latvija)

Įspėti: 45+2 min. Titas Buzas, 45+4 min. Domantas Šluta, 77 min. Džiugas Aleksa (Lietuva); 45+2 min. Gļebs Žaleiko, 45+4 min. Daniels Nosegbe-Suško, 84 min. Ņikita Parfjonovs (Latvija)

Pašalintas: 45+1 min. Bruno Melnis (Latvija)

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės sudėtis: Julius Virvilas, Džiugas Aleksa (79 min. Esmilis Kaušinis), Eduardas Jurjonas, Augustas Grabažis, Emil Andriuškevič, Gvidas Gineitis, Domantas Šluta (64 min. Martynas Džiugas), Nojus Lukšys (64 min. Kajus Bička), Titas Buzas, Faustas Steponavičius, Martin Perveinis. Atsargoje: Rimvydas Kiriejevas, Naglis Paliušis, Pijus Nainys, Denis Ževžikovas, Dariuš Stankevič, Marius Skirmantas.