Vaikinų U-19 rinktinė pralaimėjo Italijos bendraamžiams

Slovėnijoje vykstančiame UEFA Europos čempionato atrankos turnyre lietuviai pirmose rungtynėse metė iššūkį Italijos bendraamžiams. Dvikovą rezultatu 2:0 laimėjo italų futbolininkai.

Varžovams pergalę užtikrino pelnyti įvarčiai pirmo ir antro kėlinio pabaigoje. Nuo 84 minutės lietuviai žaidė dešimtyje, teisėjui parodžius antrą geltoną kortelę Eimantui Dzingai.

Tomo Ražanausko treniruojama Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė šeštadienį susitiks su atrankos turnyro šeimininkais slovėnais, kurie šiandien 1:3 pralaimėjo islandams. Dvikova Gornia Radgonos mieste prasidės spalio 9-ąją nuo 16:30 valandos.

Rungtynių statistika: Italija – Lietuva 2:0 (1:0)

ŠRC Bakovcų stadionas, teisėjas – Kári Á Høvdanum (Farerų Salos)

Įvarčiai: 45 min. Fabio Miretti, 90+2 min. Henoc Sthephane N’ Gbesso  (Italija)

Įspėti: 23 min. Motiejus Burba, 72 min. Eimantas Dzinga, 86 min. Virginijus Liubšys, 89 min. Matijus Remeikis (Lietuva)

Pašalintas: 84 min. Eimantas Dzinga (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės sudėtis: Julius Virvilas, Gabrielis Nikonovas, Artemijus Tutyškinas, Matijus Remeikis, Evaldas Urmonas, Motiejus Burba (61 min. Gvidas Gineitis), Eimantas Dzinga, Gustas Jarusevičius, Titas Buzas (61 min. Deividas Dovydaitis), Kristupas Keršys (77 min. Faustas Steponavičius), Armandas Kučys. Arsargoje: Darius Kublickas, Motiejus Slivka, Gustas Žederštreimas, Ervinas Vilkaitis, Eduardas Jurjonas, Vakaris Skibiniauskas.