Vaikinų U-19 rinktinė sužaidė kontrolines rungtynes su „Nevėžiu“

Valdo Ivanausko treniruojama Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė sužaidė rungtynes su „Optibet A lygos“ čempionato komanda – Kėdainių „Nevėžiu“.

Kovo 27-ąją vykusią dvikovą LFF Kauno treniruočių centro stadione laimėjo „Nevėžis“ rezultatu 2:1. Visi įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje.

Alexas Kyeremeh išvedė „Nevėžį“ į priekį jau 15 minutę, tačiau neilgai trukus, po skerso perdavimo rinktinės kapitonas Motiejus Burba nukreipė kamuolį į priešininkų vartus ir išlygino rezultatą. Įdomu tai, kad M. Burba šiame „Optibet A lygos“ sezone atstovauja būtent Kėdainių komandai.

Visgi rezultatas ilgai lygus nebuvo, mat besibaigiant pirmajam kėliniui Junioras Timite „Nevėžiui“ pelnė antrą ir, kaip paaiškėjo vėliau, pergalingą įvartį.

Antrajame kėlinyje rinktinės gretose sėkmingai pasirodė Geraldas Širvinskas, 75 minutę atrėmęs baudinį ir dar keletą pavojingų varžovų smūgių.

Rungtynių statistika

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinė – FK „Nevėžis“ 1:2 (1:2)

Teisėjas – Ugnius Veprauskas

Įvarčiai: 18 min. Motiejus Burba (U-19 rinktinė); 15 min. Alex Kyeremeh, 42 min. Hamed Junior Bago Timite (Nevėžis)

Įspėti: 44 min. Gustas Jarusevičius, 54 min. Gustas Žederštreimas (U-19 rinktinė); 72 min. Rokas Župerka (Nevėžis)

Rinktinės sudėtis: Julius Virvilas (46 min. Geraldas Širvinskas), Vakaris Skibiniauskas, Gabrielis Nikonovas (73 min. Ignas Kaškelevičius), Motiejus Slivka, Augustas Kapleris (46 min. Justas Kerpė), Saulius Vikertas (73 min. Tomaš Gulbicki), Gustas Jarusevičius (60 min. Tomas Dovidaitis), Motiejus Burba, Armandas Kučys (60 min. Martynas Džiugas), Titas Buzas (46 min. Gustas Žederštreimas), Arnas Spyčius (46 min. Martin Perveinis). Atsargoje: Rokas Bagdonavičius.