Vaikinų U-21 rinktinė kontrolinėse rungtynėse pranoko „Dainavą“

Mariaus Stankevičiaus treniruojama Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė sėkmingai metė iššūkį „Optibet A lygoje“ žaidžiančiai DFK „Dainavai“, kurią įveikė rezultatu 2:0.

Abu dvikovos įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Tiesa, pačioje rungtynių pradžioje dvi geras progas susikūrė Alytaus komanda, bet jų neišnaudojo Deivydas Matulevičius ir Jevhenijus Terzis.

Lietuviai įsiveržė į priekį 17 minutę, kai pavyzdinę ataką dešiniuoju kraštu taikliu smūgiu užbaigė Jonas Bičkus po Roko Rasimavičiaus perdavimo. Po minutės rinktinės vartininkui Gustui Baliutavičiui teko atremti Oskaro Lukošiūno galva smūgiuotą kamuolį.

Persvarą po gudraus Karolio Uzėlos perdavimo iš dešinio krašto 26 minutę padvigubino Nauris Petkevičius. Vėliau smūgiuoti į varžovų vartus mėgino Ignas Venckus, Jonas Bičkus ir Karolis Uzėla

Antrajame kėlinyje treneris Marius Stankevičius ženkliai pakeitė komandos sudėtį. Žaidybinė iniciatyva priklausė lietuvaičiams, o dėkingas progas įvarčiams pelnyti turėjo Justinas Marazas ir Edgaras Utkus.