Vaikinų U17 rinktinė pralaimėjo Suomijos bendraamžiams

Kaune ir Jonavoje įvyko Baltijos taurės turnyro antrojo turo susitikimai. Lietuvos vaikinų iki 17 metų rinktinė šiandien susitiko su Suomijos bendraamžiais, kuriems įmušė įvartį, bet neišsaugojo persvaros.

Lietuvos rinktinės sirgaliai įvarčiu džiaugėsi  13 minutę, kai po kampinio kamuolį į suomių vartus pasiuntė Nedas Garbaliauskas. Mūsiškiai pirmajame kėlinyje turėjo žaidybinę iniciatyvą ir mėgino kurti daugiau progų. Deja, varžovams pavyko išlyginti rezultatą per pridėtą laiką, pasinaudojus kilusia sumaištimi prie lietuvių vartų.

Antrajame kėlinyje Kasparas Sacevičius sukūrė grėsmingiausią progą prie varžovų vartų, kai 51 minutę Suomijos rinktinės vartininkui teko atremti smūgį iš arti.

65 minutę žiūrovai Jonavos miesto stadione išvyko įspūdingą Arttu Tulehmo įvartį iš 20 metrų atstumo, šiam taikliai smūgiavus kairiąja koja ir nepalikus šansų Ugniui Semaškai.

Per likusį laiką lietuviai mėgino lyginti rezultatą ir todėl sutelkė daugiau pajėgų į puolimą. Suomiai pasinaudojo proga per teisėjo pridėtą laiką surengti kontrataką ir nulemti rungtynių baigtį – 1:3.

Kitose šios dienos rungtynėse Estijos ir Latvijos rinktinės tarpusavyje sužaidė rezultatu 3:3.

Likęs Baltijos taurės turnyro tvarkaraštis:

Liepos 2 d. (sekmadienis)

11:00 val. Suomija – Estija („Kauno Žalgirio“ FA stadionas)

11:00 val. Latvija – Lietuva (Jonavos miesto centrinis stadionas)

Rungtynių statistika: Lietuva – Suomija 1:3 (1:1)

Jonavos miesto centrinis stadionas, teisėjas – Saulius Karka (Lietuva)

Įvarčiai: 13 min. Nedas Garbaliauskas (Lietuva); 45+1 min. Ilari Kangasniemi, 65 min. Arttu Tulehmo, 90+2 min. Toivo Mero (Suomija)

Lietuvos vaikinų U17 rinktinės sudėtis: Ugnius Semaška, Emilis Kirliauskas, Dovydas Sasnauskas, Dominykas Taučas (46 min. Matas Ambrazaitis), Nedas Garbaliauskas (66 min. Ernestas Januš Zdanovič), Matas Klimas (80 min. Armandas Raudonis), Jordanas Ališauskas (60 min. Brooklyn Leipus), Arminas Ališauskas (66 min. Matias Angelo Pastori), Kasparas Sacevičius,  Grant Emerhi (80 min. Rokas Katkauskas), Edgaras Bierontas (46 min. Matthew Mačiulis).

Atsargoje: Ernestas Lysionok,  Majus Žižys, David Da Silva Mendonca.