Neįgaliesiems

Vakarų Lietuvos mergaitės susirungė turnyre

Sausio 6 dieną Klaipėdos futbolo mokyklos salėje šurmuliavo Naujametinis turnyras, kuriame susirungė 2006 metų gimimo komandos iš Gargždų, Klaipėdos Mažeikių ir Šiaulių.

Gargždų FK „Bangos“ pirmoji komanda neturėjo sau lygių ir laimėjusi visas penkias dvikovas tapo turnyro laimėtoja. Antrą vietą pelnė šeimininkių Klaipėdos FM pirmoji ekipa (12 taškų). Trečią vietą užėmė Mažeikių FK „Triumfas“ (7 t.). Toliau išsirikiavo Klaipėdos FM antroji ekipa (4 t.), Gargždų FK „Bangos“ antroji ekipa (3 t.) ir Šiaulių FA ekipa (0 t.).

Visos dalyvavusios komandos apdovanotos turnyro taurėmis ir saldainiais, prizininkės – medaliais. Individualius prizus pelnė kiekvienos komandos geriausios žaidėjos: Atėnė Streckytė, Mileta Vitkutė, Evelina Jakutytė, Kamilė Mikalauskytė, Ugnė Jonelytė, Jotvilė Šopaitė.

Geriausia turnyro vartininke pripažinta Gabija Jakuta (Klaipėdos FM-1), gynėja – Andžela Vaičytė („Triumfas“), puolėja – Ūla Stanevičiūtė („Banga“-1).

Renginio fotoalbumas

Renginio videosantrauka

„Šis turnyras man buvo pirmasis apskritai, nekalbant apie ankstesnes draugiškas rungtynes prieš berniukus. Manau, šio tunyro rungtynėse pavyko puikiai stovėti vartuose, trenerė buvo patenkinta ir aš pati jaučiausi pakankamai drąsiai. Kartais pasvarstydavau, gal noriu eit žaisti į aikštelę, tačiau jau pirmose rungtynėse buvau įvertinta kaip geriausia turnyro vartininkė – tai mane motyvuoja dar smarkiau treniruotis ir tobulėti. Tikiuosi ateityje seksis dar labiau“, – įspūdžiais pasidalijo Gabija Jakuta.

„Rankinį žaidžiu jau keturis metus, futbolo treniruotes lankau metus su puse. Turnyras patiko, kadangi žaidė Klaipėdos dvi komandos. Trenerė paprašė, kad padėčiau antrąjai komandai – iškart sutikau, nes man nesvarbu kokia komanda, svarbu stengtis iš visų jegų. Šiandien įmušiau daug įvarčių ir esu labai patenkinta savo žaidimu“, – džiaugėsi Kamilė Mikalauskytė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS