Neįgaliesiems

Valstybės šimtmečio atkūrimo proga – turnyras vaikams Kaune

Kauno apskrities futbolo federacija kovo 25 dieną sukvietė 25 komandas iš Lietuvos ir Latvijos į vaikų futbolo turnyrą, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Tradiciniais tapsiantys turnyrai vaikams, buvo pradėti organizuoti praeitų metų pabaigoje, o šiemet tai pirmasis iš kelių turnyrų. Kaune esančiame Nacionalinės futbolo akademijos manieže visą dieną varžėsi U-10 ir U-8 amžiaus grupių futbolininkai.

Pirmieji į futbolo varžybų sūkury įsiliejo mažiausi, gimę 2010 metais. 16 komandų iš Rygos, Kauno, Vilniaus, Vilkijos, Kulautuvos ir Marijampolės varžėsi dvejose grupėje ir sužaidė po septynerias rungtynes. Visos ekipos buvo apdovanotos KAFF ir partnerių „Cerera foods“ prizais.

U-8 amžiaus grupės komandos:
1.    Kauno SM „Tauras“ A    
2.    Kauno SM „Tauras“ C
3.    Kauno SM „Tauras“ B    
4.    FK „Vilkija“
5.    FK „Kulautuva“    
6.    Kauno SM „Tauras“ 2011
7.    Marijampolės FK „Sūduva“    
8.    Kauno FM „Fortūna“
9.    Kauno FM „Olimpas“    
10.    Kauno raj. FK „Garliava“
11.    RFS B (Latvija)    
12.    RFS A (Latvija)
13.    „Milan Academy Vilnius“ Baltieji    
14.    „Milan Academy Vilnius“ Raudonieji
15.    Kauno FM „Ąžuolas“    
16.    Vilniaus FM „Ateitis“

Vyresniųjų amžiaus grupėje tarpusavyje varžėsi 9 klubų ir futbolo mokyklų komandos iš Vilniaus, Kauno, Utenos ir Gargždų.

A grupėje šeimininkavo Kauno komandos – FM „Ąžuolas“ ir Kauno rajono FK „Garliava“. Trečioji vieta atiteko Vilniaus Baltijos futbolo akademijai, ketvirtoji – Utenos futbolo akademijos „Utenis“ U-9 ekipai.

Tuo tarpu B grupėje lyderių vaidmuo atiteko Vilniaus futbolo mokykloms – „Vilniaus Vyčiui“ ir „Spurtui“. Nuo jų per kelis taškus atsiliko svečiai iš Gargždų – „Bangos“ jaunieji futbolininkai. Ketvirtąja ir penktąja vietomis pasidalijo Kauno FM „Fortūna“ ir Utenos FA „Utenis“ ekipos.

Kovoje dėl 7 vietos U-10 amžiaus grupėje „Fortūna“ 6:1 įveikė „Utenio“ U-9 komandą. Penktosios vietos mūšį įtikinamai laimėjo „Banga“ įveikusi Baltijos futbolo akademiją. Mažajame finale sostinės FM „Spurtas“ minimalia persvara pranoko Kauno rajono „Garliavos“ dešimtmečius.

Turnyro finale „Vilniaus Vytis“ nugalėjo FM „Ąžuolą“.

Varžybų dalyvius sveikino ir taures bei prizus įteikė Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos prezidentas Vytautas Vaškūnas, Kauno apskrities futbolo federacijos viceprezidentas Giedrius Bielskus ir FK „Kauno Žalgiris“ vyriausias treneris Mindaugas Čepas.

Artimiausiose KAFF planuose – gegužės 6 dieną NFA aikštynuose vyksiantis turnyras skirtas 4 įvairių amžiaus grupių jauniesiems futbolininkams.

Renginio fotoalbumas (Tomo Raginos nuotr.)

KAFF.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS