Neįgaliesiems

Vartininkas D. Mikelionis įsirašė į „Kauno Žalgirio“ futbolo komandos istoriją

12-ojo A lygos turo rungtynės tarp „Kauno Žalgirio“ ir Gargždų „Bangos“ atmintyje ilgam įstrigs Kauno ekipos vartininkui Deividui Mikelioniui. 25-erių kauniečiui tai buvo 100-osios rungtynės A lygoje vilkint „Kauno Žalgirio“ marškinėlius.

 

D. Mikelionis tapo pirmuoju futbolininku „Kauno Žalgirio“ istorijoje, kuriam pavyko pasiekti tokią žymą vilkint ekipos marškinėlius.

Dar 23-ejas rungtynes 2017-ųjų sezone A lygoje žaidėjas sužaidė vilkėdamas Klaipėdos „Atlanto“ marškinėlius – tada pajūrio ekipoje jis žaidė nuomos pagrindais.

„Labai džiaugiuosi, kad pavyko sužaisti tokį kiekį rungtynių. Man tai yra labai didelis pasiekimas. Džiaugiuosi, kad žaidžiu savo miesto komandoje ir jai atiduodu visą save. Norėčiau sužaisti kuo daugiau“, – po rungtynių Žalgiris.lt pasakojo žalgirietis.

Tam, kad pasiektų tokią ribą, šiame sezone D. Mikelionis turėjo sužaisti bent 10 rungtynių. Tą padaryti pavyko sezonui tik persiritus į antrą pusę.

„Malonu, kad paminėjome tą skaičių. Stebėjau ir žinojau, kad tai galiu pasiekti jau šiame sezone ir smagu, kad tai nutiko“, – džiaugėsi komandos senbuvis.

Vis tik, malonią akimirką pačiam žaidėjui ir visai „Kauno Žalgirio“ komandai sugadino rezultatu 2:3 pralaimėtos rungtynės ir nutrūkusi pergalių serija.

„Pralaiminėjome 0:3, bet parodėme, kad esame stipri komanda. Atsitiesėme ir net turėjome progų išlyginti rezultatą“, – apie pačias rungtynes kalbėjo vartų sargas.

Artimiausias rungtynes „Kauno Žalgiris“ išvykoje rugpjūčio 2 dieną žais su Vilniaus „Žalgiriu“, o rugpjūčio 7 dieną namų aikštėje priims Marijampolės „Sūduvą“.

FK Kauno Žalgiris informacija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS