Neįgaliesiems

Varžovė antrajame UEFA Čempionių lygos etape – Norvegijos grandė „Vålerenga“

Trečiadienį Bratislavos „Slovan“ klubą įveikusi Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda ilgai džiaugtis pergale laiko neturėjo. Jau penktadienį UEFA būstinėje Nione įvyko burtų traukimo ceremonija, kurioje paaiškėjo varžovė antrajame UEFA moterų Čempionių lygos atrankos etape.

Burtai lėmė, kad Lietuvos čempionėms teks išmėginti jėgas su viena pajėgiausių Norvegijos komandų – Oslo „Vålerenga“. Rungtynės numatytos lapkričio 18 arba 19 dieną.

Taip pat paaiškėjo, jog rungtynės vyks Lietuvoje, tačiau kuriame mieste jos bus žaidžiamos turėtų tapti aišku artimiausiu metu. Dvikova vyks be žiūrovų.

Sužinojęs varžovus „Gintros-Universiteto“ vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius nenudžiugo. Pasak trenerio, šįkart burtų rykštė buvo ne itin palanki, tačiau strategas tikina, kad bus kovojama tik dėl pergalės.

„Žinoma, sulaukę šio varžovo pagrindo džiaugtis neturime. Tai Norvegijos vicečempionė, o šios šalies moterų futbolo lygis yra labai aukštas. Nors būtent „Vålerenga“ Čempionių lygoje dalyvauja tik pirmą kartą klubo istorijoje, šios šalies komandos yra vertinamos kaip vienos pajėgiausių visame turnyre.

Kiek spėjome užmesti akį varžovių gretose rungtyniauja ne tik norvegės, bet ir legionierės iš JAV, Kamerūno, Danijos, Islandijos ir kitų šalių. Dauguma jų yra ir savo šalių rinktinės narės, o tai parodo kokio lygio šios futbolininkės yra. Šiuo metu „Valerenga“ netgi pirmauja Norvegijos čempionate lenkdama daugkartinę šalies čempionę „Lillestrøm“ SK ir kitus klubus.

Stengsimės kuo detaliau išnarstyti varžovių žaidimą ir maksimaliai gerai pasiruošti šioms atsakingoms rungtynėms. Mums tai dar vienas iššūkis, kuriame tikimės nustebinti, nes bet kuriuo atveju tikslai išlieka tie patys – pergalė ir patekimas į pagrindinį turnyrą“, – po burtų traukimo ceremonijos kalbėjo treneris.

fkgintra.lt informacija; Lino Grikiečio nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS