Varžovų šturmą atlaikiusi „Dainava“ tapo paskutine Futsal A lygos pusfinalio dalyve

Trečiadienį Lietuvos Futsal A lygoje paaiškėjo paskutinis pusfinalio dalyvis. Juo po trečiosios tarpusavio dvikovos tapo Alytaus „Dainava“, kuri iškovojo antrąją pergalę, namuose laimėdama rezultatu 4:3 prieš FK „Saulės kraštą“.

Pirmoji šių komandų dvikova Alytuje pasibaigė „Dainvos“ pergale rezultatu 6:2, bet atsakomoji dvikova Šiauliuose baigėsi „Saulės krašto“ pergale rezultatu 8:4. Kadangi abi komandos iškovojo po pergalę, buvo žaidžiamos trečiosios rungtynės, kuriose rankas į viršų vėl kėlė „Dainava“.

Būtent „Dainavai“ trečiose rungtynėse pavyko pirmai įsiveržti į priekį, kuomet 9 minutę į savo vartus įsimušė „Saulės krašto“ žaidėjas Aivaras Bagočius. Tai buvo vienintelis pirmojo kėlinio įvartis.

Antrąjį kėlinį „Dainava“ taip pat pradėjo geriau, o per pirmas devynias minutes „Dainava“ šįkart pelnė jau du įvarčius. Iš pradžių pasižymėjo Nojus Jančiauskas, o po to persvarą iki trijų įvarčių padidino Linas Savastas.

35 minutę Mindaugas Strauka per visą aikštę pelnė ir ketvirtą įvartį, tad rezultatui tapus 4:0 jau atrodė, kad viskas šiose rungtynėse aišku. „Dainava“ galėjo įmušti ir penktą įvartį, bet nerealizavo baudinio.

Po šio epizodo „Saulės kraštas“ pakilo į lemiamą šturmą. Per tris minutes įvarčius pelnė Valdas Rubel, Aivaras Bagočius ir Kildras Kavaliukas, o rezultatas tapo 4:3. Deja, bet laiko įmušti ketvirtą įvartį „Saulės kraštui“ pritrūko, tad pergalė atiteko „Dainavai“.

Pusfinalyje „Dainava“ žais su šalies čempionu „Kauno Žalgiriu“, o kitose pusfinalio rungtynėse susirems SFK „Panevėžys“ ir Jonavos „Vikingai“.

Rezultatas:

Alytaus „Dainava“ 4:3 FK „Saulės kraštas“

9‘ [1:0] Aivaras Bagočius (į savo vartus)

24’ [2:0] Nojus Jančiauskas

29’ [3:0] Linas Savastas

35’ [4:0] Mindaugas Strauka

37’ [4:1] Valdas Rubel

39’ [4:2] Aivaras Bagočius

40’ [4:3] Kildras Kavaliukas