Visos varžybos
Visi sezonai
Visos
Artėjančios
Įvykusios
Kalendorius

Ladygolas U12 Kauno apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 27 11:00 Kauno KTU inžinerijos licėjus
-
-
Kauno jėzuitų gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 27 11:20 VDU klasikinio ugdymo mokykla
-
-
Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras
Rungtynių informacija
2024 02 27 11:40 VDU klasikinio ugdymo mokykla
-
-
Kauno jėzuitų gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 27 12:00 Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras
-
-
Kauno KTU inžinerijos licėjus
Rungtynių informacija
2024 02 27 12:20 Kauno jėzuitų gimnazija
-
-
Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras
Rungtynių informacija
2024 02 27 12:20 Kauno KTU inžinerijos licėjus
-
-
VDU klasikinio ugdymo mokykla
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Alytaus apskrities E grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 27 11:00 Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius
-
-
Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 27 11:20 Alytaus šv. Benedikto gimnazija
-
-
Alytaus Panemunės progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 27 11:40 Alytaus Panemunės progimnazija
-
-
Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius
Rungtynių informacija
2024 02 27 12:00 Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
-
-
Alytaus šv. Benedikto gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 27 12:20 Alytaus Panemunės progimnazija
-
-
Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 27 12:40 Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius
-
-
Alytaus šv. Benedikto gimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Alytaus apskrities G grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 27 12:00 Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius
-
-
Alytaus Panemunės progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 27 12:20 Alytaus Panemunės progimnazija
-
-
Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 27 12:40 Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
-
-
Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius
Rungtynių informacija
2024 02 27 13:00 Alytaus Panemunės progimnazija
-
-
Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius
Rungtynių informacija
2024 02 27 13:20 Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
-
-
Alytaus Panemunės progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 27 13:40 Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės skyrius
-
-
Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Kauno apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 28 09:40 Kauno "Herojaus" mokykla
-
-
Kauno "Herojaus" mokyklos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 28 10:00 Kauno "Herojaus" mokykla
-
-
Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 28 10:20 Kauno "Herojaus" mokyklos 3 komanda
-
-
Kauno "Herojaus" mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 28 10:40 Kauno "Herojaus" mokyklos 2 komanda
-
-
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 28 11:00 Kauno "Herojaus" mokyklos 3 komanda
-
-
Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 28 11:20 Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda
-
-
Kauno "Herojaus" mokyklos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 28 11:40 Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla
-
-
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 28 12:00 Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla
-
-
Kauno "Herojaus" mokyklos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 28 12:20 Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda
-
-
Kauno "Herojaus" mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 28 13:00 Kauno "Herojaus" mokyklos 2 komanda
-
-
Kauno "Herojaus" mokyklos 3 komanda
Rungtynių informacija

TOPsport futsal A lyga 2023/2024 atkrintamosios

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 28 18:00 Prienų sporto ir pramogų arena FC Hegelmann
-
-
FK Akmenės kraštas
Rungtynių informacija
2024 02 28 20:00 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
-
-
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2024 02 28 20:00 Kėdainių arena Kėdainiai United
-
-
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 02 28 20:00 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
-
-
FK Bruklinas
Rungtynių informacija
2024 02 24 19:00 Kauno sporto halė Kauno Žalgiris
7
3
Kėdainiai United
Rungtynių informacija
2024 02 24 18:30 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
3
3
FK VIP 3:3 AET (PEN
Rungtynių informacija
2024 02 24 18:00 Naujosios Akmenės Sporto ir sveikatingumo centro arena FK Akmenės kraštas
4
3
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 02 24 14:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
3
0
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija

Futsal I lygos PAFF pirmenybės 23/24

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 28 20:30 Panevėžio FA sporto salė FK Ekrano Senjorai
-
-
FK Ekranas B
Rungtynių informacija
2024 03 01 20:00 Pasvalio Pieno žvaigždžių arena FC Pasvalys
-
-
FK Skorbutas
Rungtynių informacija
2024 03 08 20:00 Pasvalio Pieno žvaigždžių arena FC Pasvalys
-
-
FK Ekrano Senjorai
Rungtynių informacija
2024 02 23 19:00 Pasvalio Pieno žvaigždžių arena FK Ekranas B
5
5
FC Pasvalys
Rungtynių informacija
2024 02 21 20:00 Panevėžio FA sporto salė FK Fokusas
6
1
PSSK Atomas
Rungtynių informacija
2024 02 18 11:00 Panevėžio FA sporto salė FK Skorbutas
0
15
FK Fokusas
Rungtynių informacija
2024 02 14 20:30 Panevėžio FA sporto salė PSSK Atomas
1
7
FK Ekrano Senjorai
Rungtynių informacija
2024 02 11 11:00 Panevėžio FA sporto salė FK Ekrano Senjorai
7
3
FK Fokusas
Rungtynių informacija
2024 02 09 20:00 Pasvalio Pieno žvaigždžių arena FC Pasvalys
2
3
PSSK Atomas
Rungtynių informacija
2024 02 07 20:30 Panevėžio FA sporto salė FK Ekranas B
14
4
FK Skorbutas
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Kauno apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 29 11:00 Kauno KTU inžinerijos licėjus
-
-
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 29 11:20 Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija
-
-
Kulautuvos pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 29 11:40 Kulautuvos pagrindinė mokykla
-
-
Kauno KTU inžinerijos licėjus
Rungtynių informacija
2024 02 29 12:00 Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija
-
-
Kauno KTU inžinerijos licėjus
Rungtynių informacija
2024 02 29 12:20 Kulautuvos pagrindinė mokykla
-
-
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 29 12:40 Kauno KTU inžinerijos licėjus
-
-
Kulautuvos pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija

TOPsport A lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 01 19:00 Marijampolės futbolo arenos maniežas FK Sūduva
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 03 02 13:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
-
-
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 03 02 15:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
-
-
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 03 03 13:00 Marijampolės futbolo arenos maniežas DFK Dainava
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 03 03 18:30 Marijampolės futbolo arenos maniežas FC Hegelmann
-
-
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 03 09 13:00 FK Kauno Žalgiris
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 03 09 15:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
-
-
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 03 10 13:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 03 10 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Panevėžys
-
-
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 03 10 18:30 Sportima FK Žalgiris
-
-
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2024 03 12 18:00 FK Kauno Žalgiris
-
-
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 03 13 17:00 Marijampolės futbolo arenos maniežas DFK Dainava
-
-
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 03 13 18:00 FC Hegelmann
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 03 13 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 03 13 20:15 Marijampolės futbolo arenos maniežas FK Sūduva
-
-
FK Panevėžys
Rungtynių informacija

Lietuvos veteranų 35+ futsal pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 02 10:30 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų AMK "Veteranas"
-
-
Tauragės "Tauras"
Rungtynių informacija
2024 03 02 11:10 Gargždų miesto Policijos salė Šiaulių FK "Masera"
-
-
Telšių FK "Džiugo" veteranai
Rungtynių informacija
2024 03 02 11:40 Gargždų miesto Policijos salė Šiaulių FK "Masera"
-
-
Tauragės "Tauras"
Rungtynių informacija
2024 03 02 12:20 Gargždų miesto Policijos salė Telšių FK "Džiugo" veteranai
-
-
Gargždų AMK "Veteranas"
Rungtynių informacija
2024 03 02 13:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų AMK "Veteranas"
-
-
Šiaulių FK "Masera"
Rungtynių informacija
2024 03 02 13:40 Gargždų miesto Policijos salė Tauragės "Tauras"
-
-
Telšių FK "Džiugo" veteranai
Rungtynių informacija

Lietuvos senjorų 60+ futsal pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 03 11:00 Alytaus stadiono arena Panevėžio "Ekrano Senjorai"
-
-
Kauno "Kaunas"
Rungtynių informacija
2024 03 03 11:40 Alytaus stadiono arena Alytaus "Dainava"
-
-
FK Skaistgirys–Žvelgaitis
Rungtynių informacija
2024 03 03 12:20 Alytaus stadiono arena Utenos "Utenio senjorai"
-
-
Šiaulių VFK
Rungtynių informacija
2024 03 03 13:00 Alytaus stadiono arena Kauno "Kaunas"
-
-
FK Skaistgirys–Žvelgaitis
Rungtynių informacija
2024 03 03 13:40 Alytaus stadiono arena Panevėžio "Ekrano Senjorai"
-
-
Šiaulių VFK
Rungtynių informacija
2024 03 03 14:20 Alytaus stadiono arena Alytaus "Dainava"
-
-
Utenos "Utenio senjorai"
Rungtynių informacija
2024 02 10 14:20 Kelmės sporto centras Kauno "Kaunas"
3
4
Alytaus "Dainava"
Rungtynių informacija
2024 02 10 13:40 Kelmės sporto centras FK Skaistgirys–Žvelgaitis
0
1
Šiaulių VFK
Rungtynių informacija
2024 02 10 13:00 Kelmės sporto centras Panevėžio "Ekrano Senjorai"
1
0
Utenos "Utenio senjorai"
Rungtynių informacija
2024 02 10 12:20 Kelmės sporto centras Šiaulių VFK
0
1
Alytaus "Dainava"
Rungtynių informacija
2024 02 10 11:40 Kelmės sporto centras Kauno "Kaunas"
1
0
Utenos "Utenio senjorai"
Rungtynių informacija
2024 02 10 11:00 Kelmės sporto centras FK Skaistgirys–Žvelgaitis
2
3
Panevėžio "Ekrano Senjorai"
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Utenos-Vilniaus apskričių finalas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 05 09:50 Didžiasalio "Ryto" gimnazija
-
-
Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 03 05 10:15 Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
-
-
Utenos Vyturių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 05 10:40 Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
-
-
Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 03 05 11:05 Didžiasalio "Ryto" gimnazija
-
-
Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 05 11:30 Utenos Vyturių progimnazija
-
-
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 05 11:55 Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
-
-
Utenos Vyturių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 05 12:20 Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
-
-
Didžiasalio "Ryto" gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 05 12:45 Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
-
-
Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 09 17:00 BFA Arena Vilniaus BFA
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 03 10 12:30 Pilaitės futbolo maniežas VFA Geležinis Vilkas
-
-
A.Narbekovo FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 12 12:00 Kybartų miesto stadionas Sveikata
-
-
VJFM Ąžuolas
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Šiaulių-Klaipėdos-Panevėžio apskričių finalo A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 13 10:00 Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
-
-
Gruzdžių gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 13 10:20 Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras
-
-
Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 13 11:00 Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
-
-
Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 13 11:20 Gruzdžių gimnazija
-
-
Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras
Rungtynių informacija
2024 03 13 12:00 Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
-
-
Gruzdžių gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 13 12:20 Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras
-
-
Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Šiaulių-Klaipėdos-Panevėžio apskričių finalo B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 13 10:40 Ramygalos gimnazija
-
-
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 13 11:40 Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
-
-
Dembavos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 13 12:40 Dembavos progimnazija
-
-
Ramygalos gimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Vilniaus-Utenos apskričių finalas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 14 09:30 Molėtų progimnazija
-
-
Didžiasalio "Ryto" gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 09:55 Grigiškių gimnazija
-
-
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 10:20 Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
-
-
Molėtų progimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 10:55 Didžiasalio "Ryto" gimnazija
-
-
Grigiškių gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 11:20 Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija
-
-
Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 11:55 Grigiškių gimnazija
-
-
Molėtų progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Panevėžio-Šiaulių apskričių finalas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 03 14 09:30 Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
-
-
Ramygalos gimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 09:55 Kuršėnų Daugėlių progimnazija
-
-
Šiaulių Ragainės progimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 10:20 Ramygalos gimnazija
-
-
Dembavos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 10:45 Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
-
-
Kuršėnų Daugėlių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 11:10 Šiaulių Ragainės progimnazija
-
-
Dembavos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 03 14 11:35 Kuršėnų Daugėlių progimnazija
-
-
Ramygalos gimnazija
Rungtynių informacija

TOPsport LFF Supertaurė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 25 18:15 Sportima FK Panevėžys
0
0
FK TransINVEST 0:0 (PEN
Rungtynių informacija

Lietuvos mergaičių U13 salės futbolo čempionatas Pietų-Rytų regiono grupė 2024 m.

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 23 17:00 Alytaus stadiono arena Alytaus SRC
1
0
Pasvalio SM
Rungtynių informacija
2024 02 22 15:00 Ruklos J. Stanislausko mokyklos-DC sporto aikštynas FK Jonava
5
0
Pasvalio SM
Rungtynių informacija
2024 02 22 11:00 Šventupės sporto bazė Ukmergės SC
8
1
Pasvalio SM
Rungtynių informacija
2024 02 17 15:00 E. Pliaterytės gimnazijos sporto salė Vilnius Football Academy
0
4
Pasvalio SM
Rungtynių informacija
2024 02 17 14:00 E. Pliaterytės gimnazijos sporto salė Alytaus SRC
1
5
MFA Žalgiris-MRU
Rungtynių informacija
2024 02 17 13:00 E. Pliaterytės gimnazijos sporto salė MFA Žalgiris-MRU
4
2
Pasvalio SM
Rungtynių informacija
2024 02 17 12:00 E. Pliaterytės gimnazijos sporto salė Alytaus SRC
2
2
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U12 diviziono Pietų-Rytų regiono B grupė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 19 14:00 FMK Lituanica
1
1
SK Nemenčinė
Rungtynių informacija
2024 02 14 19:30 Kaišiadorių Technologijų ir verslo mokyklos sporto salė FMK Lituanica B
1
3
Kaišiadorių ŠSC
Rungtynių informacija
2024 02 11 15:00 Intersurgical sporto centras SK Nemenčinė
5
1
Kaišiadorių ŠSC B
Rungtynių informacija
2024 02 11 13:00 Intersurgical sporto centras Kaišiadorių ŠSC B
3
2
FMK Lituanica B
Rungtynių informacija
2024 02 11 12:00 Intersurgical sporto centras SK Nemenčinė
7
3
FK Pabradė
Rungtynių informacija
2024 02 09 16:00 Kaišiadorių Technologijų ir verslo mokyklos sporto salė Kaišiadorių ŠSC B
8
2
FMK Lituanica
Rungtynių informacija
2024 02 09 15:00 Kaišiadorių Technologijų ir verslo mokyklos sporto salė FMK Lituanica
2
11
Kaišiadorių ŠSC
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U14 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 18 15:30 Kazlų Rūdos sporto centro salė Kazlų Rūdos SC
3
6
Marijampolė City
Rungtynių informacija
2024 02 17 18:00 Druskininkų sporto centro salė Kazlų Rūdos SC
2
11
Druskininkų SC
Rungtynių informacija
2024 02 17 16:30 Druskininkų sporto centro salė Kazlų Rūdos SC
6
6
Druskininkų SC B
Rungtynių informacija
2024 02 17 15:00 Druskininkų sporto centro salė Prienų FM
0
3
Kazlų Rūdos SC
Rungtynių informacija
2024 02 17 13:30 Druskininkų sporto centro salė Prienų FM
0
3
Druskininkų SC
Rungtynių informacija
2024 02 17 12:00 Druskininkų sporto centro salė Prienų FM
0
3
Druskininkų SC B
Rungtynių informacija
2024 02 17 12:00 Druskininkų sporto centro salė Druskininkų SC B
1
11
Druskininkų SC
Rungtynių informacija
2024 02 11 13:00 Prienų sporto ir pramogų arena Prienų FM
2
2
Sveikata VSM
Rungtynių informacija
2024 02 11 12:00 Prienų sporto ir pramogų arena Sveikata VSM
3
13
Marijampolė City
Rungtynių informacija
2024 02 11 11:00 Prienų sporto ir pramogų arena Marijampolė City
11
0
Prienų FM
Rungtynių informacija

LFF Futsal Taurė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 18 15:00 Kauno sporto halė FK Bruklinas
2
6
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 02 17 16:00 Kauno sporto halė VGTU Vilkai
1
11
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 02 17 13:00 Kauno sporto halė ŠSPC-Radviliškis
3
4
FK Bruklinas
Rungtynių informacija
2024 02 07 20:30 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
1
13
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 02 07 19:00 Prienų sporto ir pramogų arena FC Hegelmann
6
8
VGTU Vilkai
Rungtynių informacija
2024 02 06 20:00 Naujosios Akmenės Sporto ir sveikatingumo centro arena FK Akmenės kraštas
3
5
FK Bruklinas
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono A grupė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 18 14:00 Šiaulių universiteto sporto salė FK Gintra
8
2
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 02 18 12:00 Šiaulių universiteto sporto salė FK Babrungas B
0
7
FK Gintra
Rungtynių informacija
2024 02 11 14:00 Palangos SC sporto salė Minijos FA
0
0
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2024 02 11 14:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė Kretingos FM
0
5
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 02 11 13:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė FK Babrungas
6
0
FK Babrungas B
Rungtynių informacija
2024 02 11 12:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė FK Babrungas B
1
5
Kretingos FM
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 17 15:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė FK Babrungas
8
2
FK
Rungtynių informacija
2024 02 17 14:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė FK Babrungas
6
1
FK Gintaras B
Rungtynių informacija
2024 02 17 13:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė FK Gintaras
18
0
FK
Rungtynių informacija
2024 02 17 12:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė FK Babrungas
2
7
Rungtynių informacija
2024 02 15 15:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė Palangos SC
4
7
FK
Rungtynių informacija
2024 02 11 15:30 Palangos SC sporto salė FK Gintaras
2
3
Palangos SC
Rungtynių informacija
2024 02 11 14:30 Palangos SC sporto salė FK Gintaras B
4
10
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2024 02 11 13:30 Palangos SC sporto salė Palangos SC
6
5
FK Gintaras B
Rungtynių informacija
2024 02 06 19:30 Radviliškio sporto arena FK Babrungas
2
9
Rungtynių informacija
2024 02 06 18:30 Radviliškio sporto arena FK Babrungas
2
1
Radviliškio ŠSPC
Rungtynių informacija

Lietuvos mergaičių U13 salės futbolo čempionatas Šiaurės-Vakaraų regiono grupė 2024 m.

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 17 14:15 Klaipėdos FM salė Klaipėdos FM
11
0
FA
Rungtynių informacija
2024 02 17 14:00 Gargždų miesto Policijos salė FK Banga
4
3
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 02 17 13:30 Klaipėdos FM salė Klaipėdos FM B
0
6
FA Gintra-FK Triumfas
Rungtynių informacija
2024 02 17 13:00 Gargždų miesto Policijos salė FK Banga B
4
5
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 02 17 12:45 Klaipėdos FM salė Klaipėdos FM B
1
1
FA
Rungtynių informacija
2024 02 17 12:00 Gargždų miesto Policijos salė FK Banga B
0
4
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 02 17 12:00 Klaipėdos FM salė Klaipėdos FM
0
3
FA Gintra-FK Triumfas
Rungtynių informacija
2024 02 17 11:00 Gargždų miesto Policijos salė FK Banga
1
3
FK Babrungas
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Alytaus apskrities C grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 15 17:35 Alytaus Dainavos progimnazijos 2 komanda
3
2
Alytaus Dainavos progimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 15 17:15 Alytaus Dainavos progimnazija
5
0
Alytaus Dainavos progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 15 16:55 Alytaus Dainavos progimnazijos 5 komanda
4
2
Alytaus Dainavos progimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 15 16:35 Alytaus Dainavos progimnazijos 4 komanda
1
0
Alytaus Dainavos progimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 15 16:15 Alytaus Dainavos progimnazijos 3 komanda
1
4
Alytaus Dainavos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 15 15:55 Alytaus Dainavos progimnazija
4
0
Alytaus Dainavos progimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 15 15:35 Alytaus Dainavos progimnazijos 5 komanda
2
5
Alytaus Dainavos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 15 15:15 Alytaus Dainavos progimnazijos 4 komanda
3
3
Alytaus Dainavos progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 15 14:55 Alytaus Dainavos progimnazijos 3 komanda
2
3
Alytaus Dainavos progimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 15 14:35 Alytaus Dainavos progimnazijos 2 komanda
1
4
Alytaus Dainavos progimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Tauragės apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 15 13:20 Tauragės "Šaltinio" progimnazija
0
2
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 15 12:40 Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
1
1
Tauragės "Šaltinio" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 15 12:00 Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija
2
0
Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Panevėžio apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 15 12:20 Ramygalos gimnazija
4
0
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 15 12:00 Ramygalos gimnazijos 2 komanda
2
3
Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 15 11:40 Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
1
5
Ramygalos gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 15 11:20 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 1 komanda
1
1
Ramygalos gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 15 11:00 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 1 komanda
1
2
Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Tauragės-Klaipėdos apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 15 11:20 Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras
1
2
Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 15 10:40 Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
0
2
Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras
Rungtynių informacija
2024 02 15 10:00 Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija
5
0
Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 14 16:00 Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas FM Vilniaus Vytis
0
3
FK Žalgiris
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Alytaus apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 14 15:10 Simno gimnazijos 2 komanda
1
3
Simno gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 14:50 Simno gimnazijos 4 komanda
2
2
Simno gimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 14:30 Simno gimnazijos 3 komanda
2
0
Simno gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 14:10 Simno gimnazijos 1 komanda
6
0
Simno gimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 13:50 Simno gimnazijos 1 komanda
4
0
Simno gimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 13:30 Simno gimnazijos 2 komanda
2
1
Simno gimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Panevėžio apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 14 12:40 Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
3
1
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 12:20 Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
0
1
Ramygalos gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 14 12:00 Ramygalos gimnazija
2
3
Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 14 11:40 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 1 komanda
2
0
Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 14 11:20 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 1 komanda
1
2
Ramygalos gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 14 11:00 Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
1
0
Panevėžio "Šaltinio" progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Alytaus apskrities F grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 14 11:40 Varėnos "Ryto" progimnazijos 2 komanda
0
3
Varėnos "Ryto" progimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 11:00 Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
3
0
Varėnos "Ryto" progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 10:40 Varėnos "Ryto" progimnazijos 1 komanda
3
0
Varėnos "Ryto" progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 10:20 Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
5
1
Varėnos "Ryto" progimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 14 10:00 Varėnos "Ryto" progimnazijos 2 komanda
0
4
Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Kauno apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 13 15:40 Kauno "Herojaus" mokyklos 2 komanda
2
0
Kauno "Herojaus" mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 13 15:20 Kauno "Herojaus" mokykla
0
3
Kauno jėzuitų gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 15:00 Kauno jėzuitų gimnazija
1
0
Kauno "Herojaus" mokyklos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 13 14:40 Kauno "Herojaus" mokykla
0
2
Kauno "Herojaus" mokyklos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 13 14:20 Kauno jėzuitų gimnazija
3
0
Kauno "Herojaus" mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 13 14:00 Kauno "Herojaus" mokyklos 2 komanda
0
1
Kauno jėzuitų gimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Utenos apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 13 13:00 Molėtų progimnazija
1
0
Didžiasalio "Ryto" gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 12:40 Utenos Aukštakalnio progimnazija
5
0
Visagino "Gerosios vilties" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 12:20 Utenos Krašuonos progimnazija
4
0
Utenos Aukštakalnio progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 12:00 Visagino "Gerosios vilties" progimnazija
0
5
Molėtų progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 11:40 Didžiasalio "Ryto" gimnazija
5
0
Visagino "Gerosios vilties" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 11:20 Molėtų progimnazija
1
0
Utenos Krašuonos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 11:00 Utenos Aukštakalnio progimnazija
0
0
Molėtų progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 10:40 Utenos Krašuonos progimnazija
0
3
Didžiasalio "Ryto" gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 10:20 Visagino "Gerosios vilties" progimnazija
0
5
Utenos Krašuonos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 13 10:00 Didžiasalio "Ryto" gimnazija
1
0
Utenos Aukštakalnio progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Panevėžio apskrities C grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 13 12:40 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 2 komanda
2
1
Panevėžio "Vyturio" progimnazija 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 13 12:20 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
0
2
Ramygalos gimnazijos 6 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 13 12:00 Ramygalos gimnazijos 7 komanda
1
0
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 13 11:40 Ramygalos gimnazijos 6 komanda
0
3
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 13 11:20 Panevėžio "Vyturio" progimnazija 4 komanda
1
2
Ramygalos gimnazijos 6 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 13 11:00 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 2 komanda
2
0
Ramygalos gimnazijos 7 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 13 10:20 Ramygalos gimnazijos 7 komanda
1
0
Panevėžio "Vyturio" progimnazija 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 13 10:00 Panevėžio "Vyturio" progimnazija 4 komanda
1
1
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Panevėžio apskrities C grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 12 13:00 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 3 komandos
5
1
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 12:40 Panevėžio "Vyturio" progimnazija 3 komanda
1
2
Ramygalos gimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 12:20 Ramygalos gimnazijos 5 komanda
1
0
Panevėžio "Vyturio" progimnazija 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 12:00 Ramygalos gimnazijos 4 komanda
0
4
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 3 komandos
Rungtynių informacija
2024 02 12 11:40 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 4 komanda
0
1
Ramygalos gimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 11:20 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 3 komandos
2
1
Ramygalos gimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 11:00 Panevėžio "Vyturio" progimnazija 3 komanda
0
1
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 3 komandos
Rungtynių informacija
2024 02 12 10:40 Ramygalos gimnazijos 5 komanda
2
1
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 10:20 Ramygalos gimnazijos 4 komanda
2
1
Ramygalos gimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 10:00 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 4 komanda
0
3
Panevėžio "Vyturio" progimnazija 3 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Panevėžio apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 12 12:40 Dembavos progimnazija
2
0
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 12:20 Ramygalos gimnazijos 2 komanda
1
1
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 12:00 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 2 komanda
0
1
Dembavos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 12 11:40 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 2 komanda
1
1
Ramygalos gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 11:20 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 2 komanda
1
3
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 12 11:00 Dembavos progimnazija
2
1
Ramygalos gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Marijampolės apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 12 12:35 Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
6
0
Jungėnų pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 12 12:10 Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla
0
1
Jungėnų pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 12 11:45 Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla
1
5
Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
Rungtynių informacija
2024 02 12 11:20 Jungėnų pagrindinė mokykla
0
1
Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 12 10:55 Jungėnų pagrindinė mokykla
1
9
Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
Rungtynių informacija
2024 02 12 10:30 Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
6
1
Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija

Futsal A lyga 23/24

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 11 19:00 Kauno sporto halė Kauno Žalgiris
3
2
Kėdainiai United
Rungtynių informacija
2024 02 11 12:00 Prienų sporto ir pramogų arena FC Hegelmann
5
1
FK VIP
Rungtynių informacija
2024 02 10 14:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
6
3
VGTU Vilkai
Rungtynių informacija
2024 02 10 13:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų Pramogos
3
3
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2024 02 10 13:00 Naujosios Akmenės Sporto ir sveikatingumo centro arena FK Akmenės kraštas
4
3
FK Bruklinas
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U16 divizionas 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 11 17:00 Prienų sporto ir pramogų arena FK Sirijus
6
0
Prienų FM
Rungtynių informacija
2024 02 11 16:00 Prienų sporto ir pramogų arena FK Sirijus
14
1
Sveikata VSM
Rungtynių informacija
2024 02 11 15:00 Prienų sporto ir pramogų arena Sveikata VSM
3
4
Prienų FM
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U12 diviziono Vakarų regiono A grupė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 11 15:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė FK Gintaras
11
6
Minijos FA
Rungtynių informacija
2024 02 11 12:00 Plungės „Žirgyno“ sporto salė FK Babrungas
4
8
FC Džiugas
Rungtynių informacija

Lietuvos senjorų (50+) futsal pirmenybės 2023/24

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 11 14:40 Alytaus stadiono arena Kauno "73 united"
1
2
Vilniaus FK Nerealas
Rungtynių informacija
2024 02 11 14:00 Alytaus stadiono arena Panevėžio "FK Ekrano senjorai"
1
1
Visagino FK "Inter veteranai"
Rungtynių informacija
2024 02 11 13:20 Alytaus stadiono arena Alytaus FK "Dainava"
2
2
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 02 11 12:40 Alytaus stadiono arena Šiaulių VFK
1
4
Kauno FK "Feniksas"
Rungtynių informacija
2024 02 11 12:00 Alytaus stadiono arena Kauno "73 united"
1
4
Panevėžio "FK Ekrano senjorai"
Rungtynių informacija
2024 02 11 11:20 Alytaus stadiono arena Jonavos VFK Klevas
2
2
Visagino FK "Inter veteranai"
Rungtynių informacija
2024 02 11 10:40 Alytaus stadiono arena Šiaulių VFK
1
1
Vilniaus FK Nerealas
Rungtynių informacija
2024 02 11 10:00 Alytaus stadiono arena Kauno FK "Feniksas"
1
1
Alytaus FK "Dainava"
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono B grupė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 11 14:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas C
3
6
Biržų KKSC
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U12 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 11 14:00 Kazlų Rūdos sporto centro salė Kazlų Rūdos SC
1
7
Žalgiris Futsal
Rungtynių informacija
2024 02 11 12:00 Žalgiris Futsal B
4
12
Žalgiris Futsal
Rungtynių informacija

Lietuvos mergaičių U11 salės futbolo čempionatas 2024 m. Šiaurės-Vakarų regiono grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 11 14:00 Gargždų miesto Policijos salė FK Banga
3
8
FA Gintra-FK Triumfas
Rungtynių informacija
2024 02 11 13:00 Gargždų miesto Policijos salė FK Babrungas
8
9
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 02 11 12:00 Gargždų miesto Policijos salė FK Babrungas
2
8
FA Gintra-FK Triumfas
Rungtynių informacija
2024 02 11 11:00 Gargždų miesto Policijos salė FK Banga
17
5
FK Atmosfera
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo futsal čempionato U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 11 11:30 Palangos SC sporto salė FK Babrungas
4
3
Kuršėnų SM
Rungtynių informacija
2024 02 11 10:00 Palangos SC sporto salė Palangos SC
3
0
FK Banga
Rungtynių informacija

Lietuvos mergaičių U11 salės futbolo čempionatas 2024 m. Pietų-Rytų regiono grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 10 15:00 Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija Nemenčinės MFK
4
1
FK Jonava B
Rungtynių informacija
2024 02 10 14:00 Pasvalio Pieno žvaigždžių arena Alytaus SRC
7
8
Ukmergės SC
Rungtynių informacija
2024 02 10 14:00 Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija FK Jonava
8
2
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 02 10 13:00 Pasvalio Pieno žvaigždžių arena Alytaus SRC
8
1
FK Utenis
Rungtynių informacija
2024 02 10 13:00 Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija FK Jonava B
1
2
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 02 10 12:00 Pasvalio Pieno žvaigždžių arena Ukmergės SC
1
0
Pasvalio SM
Rungtynių informacija
2024 02 10 12:00 Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija Nemenčinės MFK
1
5
FK Jonava
Rungtynių informacija

Moterų salės futbolo čempionatas 2024 III etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 10 15:00 LSC „Druskininkai“ Hall FA Šiauliai
5
3
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 02 10 12:00 LSC „Druskininkai“ Hall MFA Žalgiris-MRU
6
2
FK Vilkija
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Alytaus apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 09 13:55 Butrimonių gimnazijos 1 komanda
3
2
Butrimonių gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 09 13:35 Butrimonių gimnazija 3 komanda
1
4
Butrimonių gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 09 13:15 Butrimonių gimnazijos 2 komanda
2
1
Butrimonių gimnazija 3 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Panevėžio apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 09 11:40 Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
3
1
Ramygalos gimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 09 11:00 Ramygalos gimnazijos 4 komanda
0
1
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 09 10:40 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 2 komanda
1
4
Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 09 10:20 Ramygalos gimnazijos 3 komanda
1
1
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 09 10:00 Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
2
0
Ramygalos gimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Alytaus apskrities C grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 08 16:15 Alytaus Dainavos progimnazija
6
2
Alytaus Dainavos progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 15:55 Alytaus Dainavos progimnazijos 4 komanda
0
3
Alytaus Dainavos progimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 15:35 Alytaus Dainavos progimnazijos 3 komanda
3
4
Alytaus Dainavos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 08 15:15 Alytaus Dainavos progimnazijos 2 komanda
3
0
Alytaus Dainavos progimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 14:55 Alytaus Dainavos progimnazijos 2 komanda
2
0
Alytaus Dainavos progimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 14:35 Alytaus Dainavos progimnazija
4
0
Alytaus Dainavos progimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Vilniaus apskrities C grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 08 15:30 Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
4
0
Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 08 15:00 Vilniaus VšĮ Gravitas schola
0
5
Vilniaus "Sietuvos" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 08 14:30 Vilniaus "Sietuvos" progimnazija
0
2
Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Alytaus apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 08 14:30 Butrimonių gimnazijos 1 komanda
3
2
Butrimonių gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 14:10 Alytaus r. Butrimonių gimnazijos 5 komanda
0
4
Butrimonių gimnazija 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 13:50 Butrimonių gimnazija 4 komanda
3
2
Alytaus r. Butrimonių gimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 13:30 Butrimonių gimnazija 3 komanda
1
4
Butrimonių gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 13:10 Butrimonių gimnazijos 2 komanda
2
1
Butrimonių gimnazija 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 12:50 Butrimonių gimnazijos 1 komanda
7
3
Butrimonių gimnazija 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 12:30 Alytaus r. Butrimonių gimnazijos 5 komanda
0
8
Butrimonių gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 12:10 Butrimonių gimnazija 4 komanda
4
5
Butrimonių gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:50 Butrimonių gimnazija 3 komanda
6
2
Butrimonių gimnazija 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:30 Butrimonių gimnazijos 2 komanda
6
1
Alytaus r. Butrimonių gimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Panevėžio apskrities D grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 08 13:00 Panevėžio "Vyturio" progimnazija 4 komanda
2
0
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 12:40 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 4 komanda
1
3
Ramygalos gimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 12:20 Ramygalos gimnazijos 6 komanda
1
0
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 12:00 Ramygalos gimnazijos 5 komanda
4
0
Panevėžio "Vyturio" progimnazija 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:40 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
1
5
Ramygalos gimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:20 Panevėžio "Vyturio" progimnazija 4 komanda
1
1
Ramygalos gimnazijos 6 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:00 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 4 komanda
2
1
Panevėžio "Vyturio" progimnazija 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:40 Ramygalos gimnazijos 6 komanda
1
0
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:20 Ramygalos gimnazijos 5 komanda
3
0
Ramygalos gimnazijos 6 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:00 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
1
2
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Marijampolės apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 08 12:10 Akmenynų pagrindinė mokykla
0
5
Vilkaviškio pradinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 08 12:00 Jungėnų pagrindinė mokykla
0
14
Kybartų "Saulės" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:45 Kybartų "Saulės" progimnazija
5
0
Akmenynų pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:20 Vilkaviškio pradinė mokykla
1
3
Jungėnų pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:55 Kybartų "Saulės" progimnazija
12
0
Vilkaviškio pradinė mokykla
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:30 Jungėnų pagrindinė mokykla
5
0
Akmenynų pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Šiaulių-Telšių apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 08 11:40 Mažeikių Pavasario progimnazija
1
1
Gruzdžių gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:20 Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija
4
1
Kuršėnų Daugėlių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:00 Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija
0
4
Mažeikių Pavasario progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:40 Kuršėnų Daugėlių progimnazija
2
11
Gruzdžių gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:20 Kuršėnų Daugėlių progimnazija
1
7
Mažeikių Pavasario progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:00 Gruzdžių gimnazija
10
0
Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U14 Šiaulių apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 08 11:40 Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 2 komanda
0
3
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:20 Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
3
0
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 11:00 Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
3
0
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:40 Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos 2 komanda
0
3
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:20 Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazijos 2 komanda
0
1
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 08 10:00 Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 1 komanda
0
1
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Alytaus apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 07 15:10 Simno gimnazijos 2 komanda
4
7
Simno gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 07 14:50 Simno gimnazijos 4 komanda
0
3
Simno gimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 07 14:30 Simno gimnazijos 3 komanda
0
2
Simno gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 07 14:10 Simno gimnazijos 1 komanda
8
0
Simno gimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 07 13:50 Simno gimnazijos 1 komanda
6
0
Simno gimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 07 13:30 Simno gimnazijos 2 komanda
5
0
Simno gimnazijos 4 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Panevėžio apskrities D grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 07 13:00 Dembavos progimnazija
2
1
Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 07 12:40 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 3 komandos
2
1
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 07 12:20 Ramygalos gimnazijos 6 komanda
0
0
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 3 komandos
Rungtynių informacija
2024 02 07 12:00 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
0
2
Dembavos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 07 11:40 Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
1
0
Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 07 11:20 Dembavos progimnazija
3
1
Ramygalos gimnazijos 6 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 07 11:00 Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 3 komandos
2
4
Dembavos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 07 10:40 Ramygalos gimnazijos 6 komanda
2
2
Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 07 10:20 Panevėžio "Vyturio" progimnazijos 5 komanda
1
0
Ramygalos gimnazijos 6 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 07 10:00 Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
2
1
Panevėžio "Šaltinio" progimnazijos 3 komandos
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Utenos apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 07 11:40 Visagino "Gerosios vilties" progimnazija
0
5
Molėtų progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 07 11:20 Didžiasalio "Ryto" gimnazija
5
0
Visagino "Gerosios vilties" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 07 11:00 Molėtų progimnazija
0
2
Didžiasalio "Ryto" gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 07 10:40 Visagino "Gerosios vilties" progimnazija
0
5
Didžiasalio "Ryto" gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 07 10:21 Molėtų progimnazija
5
0
Visagino "Gerosios vilties" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 07 10:00 Didžiasalio "Ryto" gimnazija
2
0
Molėtų progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Vilniaus apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 06 15:00 Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
3
0
Vilniaus "Sietuvos" progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 14:30 Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
0
5
Vilniaus Balsių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 14:00 Vilniaus "Sietuvos" progimnazija
5
0
Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 13:30 Vilniaus Balsių progimnazija
0
5
Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 13:00 Vilniaus "Sietuvos" progimnazija
5
0
Vilniaus Balsių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 12:30 Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
5
0
Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Marijampolės apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 06 12:35 Gražiškių gimnazijos 1 komanda
5
1
Gražiškių gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 06 12:10 Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro 2 komanda
0
3
Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 06 11:45 Gražiškių gimnazijos 2 komanda
3
0
Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro 2 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 06 11:20 Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro 1 komanda
1
4
Gražiškių gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:55 Gražiškių gimnazijos 2 komanda
0
3
Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro 1 komanda
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:30 Gražiškių gimnazijos 1 komanda
3
0
Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro 2 komanda
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Šiaulių apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 06 11:40 Šiaulių Salduvės progimnazija
0
1
Šiaulių Medelyno progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 11:20 Šiaulių Medelyno progimnazija
0
1
Šiaulių Ragainės progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 11:00 Šiaulių Ragainės progimnazija
3
0
Šiaulių Salduvės progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:40 Šiaulių Medelyno progimnazija
2
1
Šiaulių Salduvės progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:20 Šiaulių Ragainės progimnazija
1
0
Šiaulių Medelyno progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:00 Šiaulių Salduvės progimnazija
0
1
Šiaulių Ragainės progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Utenos apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 06 11:40 Utenos Vyturių progimnazija
4
1
Utenos Krašuonos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 11:20 Utenos Krašuonos progimnazija
0
2
Utenos Aukštakalnio progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 11:00 Utenos Aukštakalnio progimnazija
1
2
Utenos Vyturių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:40 Utenos Krašuonos progimnazija
2
3
Utenos Vyturių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:20 Utenos Aukštakalnio progimnazija
1
0
Utenos Krašuonos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:00 Utenos Vyturių progimnazija
3
0
Utenos Aukštakalnio progimnazija
Rungtynių informacija

Ladygolas U12 Šiaulių-Telšių apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 02 06 11:40 Kuršėnų Daugėlių progimnazija
5
1
Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 11:20 Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio progimnazija
1
5
Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 11:00 Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija
2
7
Kuršėnų Daugėlių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:40 Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio progimnazija
2
8
Kuršėnų Daugėlių progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:20 Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija
2
1
Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio progimnazija
Rungtynių informacija
2024 02 06 10:00 Kuršėnų Daugėlių progimnazija
5
1
Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija
Rungtynių informacija
Rodyti visus