Visos varžybos
Visi sezonai
Visos
Artėjančios
Įvykusios
Kalendorius

Pereinamosios rungtynės dėl teisės žaisti LFF A lygos 2023 m. sezone

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 30 13:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FK Džiugas
-
-
FC Neptūnas
Rungtynių informacija
2022 11 27 13:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FC Neptūnas
0
4
FK Džiugas
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 30 17:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 12 03 14:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2022 12 04 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
FK Saned
Rungtynių informacija
2022 11 23 17:15 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas Vilniaus BFA
5
0
FK Saned
Rungtynių informacija
2022 11 19 19:00 BFA Arena Vilniaus BFA
3
1
FA Marijampolė City
Rungtynių informacija
2022 11 04 17:00 Plungės miesto centrinis stadionas FK Babrungas
4
4
FA Marijampolė City 4:4 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 03 18:15 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
1
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2022 10 31 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
16
0
FA Marijampolė City
Rungtynių informacija
2022 10 29 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
5
1
FA Marijampolė City
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
3
2
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija

Futsal A lyga 22/23

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 30 20:00 Kauno sporto halė Kauno Žalgiris
-
-
FK Saulės kraštas
Rungtynių informacija
2022 12 03 13:00 Radviliškio sporto arena FK VIP
-
-
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2022 12 03 14:00 Vilniaus kolegijos sporto sale FC Turbotransfers
-
-
FK Saulės kraštas
Rungtynių informacija
2022 12 03 15:00 Širvintų sporto centro salė Širvintos-VGTU Vilkai
-
-
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 12 03 17:00 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
-
-
SFK Panevėžys
Rungtynių informacija
2022 12 04 17:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
-
-
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2022 12 06 20:00 Kauno sporto halė Kauno Žalgiris
-
-
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2022 12 10 15:00 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
-
-
FC Turbotransfers
Rungtynių informacija
2022 12 10 15:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų Pramogos
-
-
Širvintos-VGTU Vilkai
Rungtynių informacija
2022 12 10 19:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
-
-
SFK Panevėžys
Rungtynių informacija
2022 12 11 16:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
-
-
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 12 13 20:00 Širvintų sporto centro salė Širvintos-VGTU Vilkai
-
-
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2022 12 13 20:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
-
-
FK Saulės kraštas
Rungtynių informacija
2022 12 14 19:30 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
-
-
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2022 12 17 15:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų Pramogos
-
-
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2022 12 17 17:30 Šiaulių krepšinio akademijos "Saulė" salė FK Saulės kraštas
-
-
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 12 18 15:00 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
-
-
FK Bruklinas
Rungtynių informacija
2022 12 21 19:30 Šiaulių krepšinio akademijos "Saulė" salė FK Saulės kraštas
-
-
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2023 01 07 14:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
-
-
FK Saulės kraštas
Rungtynių informacija
2023 01 07 15:00 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
-
-
FC Turbotransfers
Rungtynių informacija
2023 01 07 15:00 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
-
-
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 01 08 17:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
-
-
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2023 01 14 15:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų Pramogos
-
-
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 01 14 15:00 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
-
-
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2023 01 14 16:00 Šiaulių krepšinio akademijos "Saulė" salė FK Saulės kraštas
-
-
SFK Panevėžys
Rungtynių informacija
2023 01 14 17:30 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
-
-
Širvintos-VGTU Vilkai
Rungtynių informacija
2023 01 21 14:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
-
-
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2023 01 21 15:00 Širvintų sporto centro salė Širvintos-VGTU Vilkai
-
-
FK Saulės kraštas
Rungtynių informacija
2023 01 22 17:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
-
-
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2023 01 28 15:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų Pramogos
-
-
SFK Panevėžys
Rungtynių informacija
2023 01 28 15:00 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
-
-
FK Saulės kraštas
Rungtynių informacija
2023 01 28 16:00 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
-
-
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 01 29 17:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
-
-
Širvintos-VGTU Vilkai
Rungtynių informacija
2023 02 04 15:00 Širvintų sporto centro salė Širvintos-VGTU Vilkai
-
-
FK VIP
Rungtynių informacija
2023 02 04 16:00 Šiaulių krepšinio akademijos "Saulė" salė FK Saulės kraštas
-
-
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2023 02 05 16:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
-
-
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2022 11 27 17:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų Pramogos
4
1
FK Saulės kraštas
Rungtynių informacija
2022 11 27 13:00 Vilniaus kolegijos sporto sale FC Turbotransfers
8
1
SFK Panevėžys
Rungtynių informacija
2022 11 26 18:30 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
4
8
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 26 17:30 Radviliškio sporto arena FK VIP
4
2
Širvintos-VGTU Vilkai
Rungtynių informacija
2022 11 26 14:00 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
0
5
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2022 11 23 20:30 Birštono arena SFK Panevėžys
5
3
FK Saulės kraštas
Rungtynių informacija
2022 11 23 19:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
5
2
FK VIP
Rungtynių informacija
2022 11 20 19:30 Prienų sporto ir pramogų arena Kauno Žalgiris
4
1
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2022 11 20 16:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
10
1
FC Turbotransfers
Rungtynių informacija
2022 11 20 15:30 Gargždų miesto Policijos salė SFK Panevėžys
0
0
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2022 11 19 17:30 Šiaulių krepšinio akademijos "Saulė" salė FK Saulės kraštas
1
4
FK VIP
Rungtynių informacija
2022 11 19 17:00 Širvintų sporto centro salė Širvintos-VGTU Vilkai
3
11
FK Bruklinas
Rungtynių informacija
2022 11 13 18:00 Šiaulių krepšinio akademijos "Saulė" salė FK Saulės kraštas
4
4
Širvintos-VGTU Vilkai
Rungtynių informacija
2022 11 13 18:00 Vilniaus kolegijos sporto sale FC Turbotransfers
2
6
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 13 16:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų Pramogos
4
1
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2022 11 13 13:00 Radviliškio sporto arena FK VIP
5
1
SFK Panevėžys
Rungtynių informacija
2022 11 12 14:00 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
5
0
FK Bruklinas
Rungtynių informacija
2022 11 06 17:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
8
4
FC Turbotransfers
Rungtynių informacija
2022 11 05 18:00 Širvintų sporto centro salė Širvintos-VGTU Vilkai
5
6
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2022 11 02 18:00 Vilniaus kolegijos sporto sale FC Turbotransfers
2
4
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2022 11 02 17:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų Pramogos
2
3
FK Bruklinas
Rungtynių informacija
2022 11 02 16:00 Šiaulių krepšinio akademijos "Saulė" salė FK Saulės kraštas
2
3
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2022 11 02 15:00 Širvintų sporto centro salė Širvintos-VGTU Vilkai
4
4
SFK Panevėžys
Rungtynių informacija
2022 11 02 15:00 Prienų sporto ir pramogų arena Kauno Žalgiris
12
4
FK VIP
Rungtynių informacija
2022 10 30 19:00 Širvintų sporto centro salė Širvintos-VGTU Vilkai
7
2
FC Turbotransfers
Rungtynių informacija
2022 10 30 17:00 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
2
2
FK VIP
Rungtynių informacija
2022 10 29 11:30 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
5
1
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2022 10 27 19:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
7
5
SFK Panevėžys
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 12 01 17:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
-
-
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 03 04 11:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
-
-
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija
2023 03 04 11:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
-
-
FK Granitas
Rungtynių informacija
2023 03 04 11:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
-
-
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 03 04 11:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
-
-
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2023 03 04 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
-
-
BE1 NFA
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
-
-
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 03 18 10:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
-
-
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2023 03 18 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
FK Granitas
Rungtynių informacija
2023 03 18 11:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
-
-
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 03 18 12:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
-
-
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2022 11 26 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
3
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2022 11 24 17:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
3
0
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2022 11 19 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
2
0
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2022 11 19 13:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
3
1
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2022 11 19 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
1
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2022 11 16 17:30 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
1
6
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2022 11 16 16:30 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
0
5
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2022 11 13 12:30 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
3
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2022 11 13 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
0
2
BE1 NFA
Rungtynių informacija
2022 11 12 16:00 Fanų stadionas Talentų FA-FK Riteriai
0
7
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 11 12 11:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
1
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 09 18:15 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
1
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2022 11 05 13:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
3
2
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2022 11 05 13:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FC Hegelmann
1
2
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija
2022 11 05 11:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
1
1
Marijampolės FC 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 05 11:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
0
1
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2022 11 05 10:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
3
1
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
5
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 10 29 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
5
1
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2022 10 29 09:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
2
0
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija

KAFF Futsal I lyga 22/23

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 12 01 19:00 Prienų sporto ir pramogų arena LSU-Kelmė
-
-
FK Aleksotas
Rungtynių informacija
2022 12 01 20:00 Prienų sporto ir pramogų arena Kauno policija
-
-
FK Nemunas
Rungtynių informacija
2022 12 13 19:00 Prienų sporto ir pramogų arena Kėdainiai United
-
-
Kauno policija
Rungtynių informacija
2022 12 13 20:00 Prienų sporto ir pramogų arena FK Aleksotas
-
-
FK Nemunas
Rungtynių informacija
2022 12 21 19:00 Prienų sporto ir pramogų arena FK Nemunas
-
-
LSU-Kelmė
Rungtynių informacija
2022 12 21 20:00 Prienų sporto ir pramogų arena Kėdainiai United
-
-
FK Aleksotas
Rungtynių informacija
2022 11 28 20:00 Prienų sporto ir pramogų arena Kauno Policija
5
3
LSU-Kelmė
Rungtynių informacija
2022 11 28 19:00 Prienų sporto ir pramogų arena FK Nemunas
3
6
Kėdainiai United
Rungtynių informacija
2022 11 25 20:00 Prienų sporto ir pramogų arena LSU-Kelmė
1
4
Kėdainiai United
Rungtynių informacija
2022 11 25 19:00 Prienų sporto ir pramogų arena FK Aleksotas
5
4
Kauno Policija
Rungtynių informacija

Lietuvos Futsal Taurė 2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 12 21 20:30 Širvintų sporto centro salė FK Setaltas
-
-
Inter
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 03 04 11:00 Pilaitės futbolo maniežas A.Narbekovo FA
-
-
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 03 04 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2023 03 04 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
-
-
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Rungtynių informacija
2023 03 04 14:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
-
-
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2023 03 04 14:00 BFA Arena Vilniaus BFA
-
-
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 03 04 15:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Pilaitės futbolo maniežas A.Narbekovo FA
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
-
-
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 03 10 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
-
-
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 03 10 18:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
FA Dainava
Rungtynių informacija
2023 03 10 18:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras
-
-
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija
2023 03 10 19:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-Šiaulių SG
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 03 18 11:00 BFA Arena Vilniaus BFA
-
-
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2022 11 26 18:30 BFA Arena Vilniaus BFA
2
1
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija
2022 11 26 15:00 Pilaitės futbolo maniežas FA Šiauliai-Šiaulių SG
4
0
FA Dainava
Rungtynių informacija
2022 11 26 12:30 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras
2
3
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2022 11 19 15:00 BFA Arena A.Narbekovo FA
0
0
FK Banga 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 19 13:00 BFA Arena Vilniaus BFA
7
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 11 19 12:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
7
0
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 11 19 11:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
5
0
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2022 11 19 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
2
1
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 16 15:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
1
1
BE1 NFA 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 12 18:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
1
1
FA Šiauliai-Šiaulių SG 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 12 14:00 Fanų stadionas Talentų FA-FK Riteriai
2
3
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 11 12 14:00 BFA Arena Vilniaus BFA
6
0
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 11 12 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
1
0
FK Banga
Rungtynių informacija
2022 11 12 12:00 BFA Arena A.Narbekovo FA
4
3
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2022 11 12 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
0
FA Dainava
Rungtynių informacija
2022 11 05 13:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras
1
1
Talentų FA-FK Riteriai 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 05 13:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-Šiaulių SG
0
3
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2022 11 05 12:30 BFA Arena A.Narbekovo FA
2
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 11 05 12:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
1
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 05 12:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
6
1
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2022 11 05 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
3
2
FA Dainava
Rungtynių informacija
2022 11 02 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
4
0
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
0
3
FK Banga
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
4
3
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 BFA Arena A.Narbekovo FA
4
0
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 10 29 10:00 BFA Arena Vilniaus BFA
2
2
FK Žalgiris 2:2 (PEN
Rungtynių informacija
2022 10 27 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
2
2
FA Panevėžys-PRSSG 2:2 (PEN
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 03 04 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
-
-
Minijos FA
Rungtynių informacija
2023 03 04 13:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 03 04 13:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
-
-
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Rungtynių informacija
2023 03 04 13:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 03 04 13:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
-
-
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Kretingos dirbtinės dangos aikštė Minijos FA
-
-
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
-
-
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-Šiaulių SG
-
-
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2023 03 10 17:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2023 03 18 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
Minijos FA
Rungtynių informacija
2023 03 18 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
-
-
FA Šiauliai-Šiaulių SG
Rungtynių informacija
2022 11 13 15:30 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
0
1
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2022 11 04 17:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-Šiaulių SG
0
0
Talentų FA-FK Riteriai 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 03 13:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
6
0
Minijos FA
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 03 12 11:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
-
-
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 03 12 11:00 Fanų stadionas FM Fortūna
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2023 03 12 11:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2023 03 12 13:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija
2023 03 12 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
-
-
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 03 12 13:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FM Olimpas
-
-
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2023 03 12 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2022 11 19 12:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
1
1
FA Panevėžys-PRSSG 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 13 16:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
1
1
Vilnius Football Academy 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 13 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
0
2
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 11 13 10:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
1
3
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2022 11 12 12:00 Fanų stadionas Talentų FA-FK Riteriai
1
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2022 11 06 15:00 Fanų stadionas FM Fortūna
1
1
Talentų FA-FK Riteriai 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 06 11:00 BFA Arena FK Granitas
0
3
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2022 11 06 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas
3
1
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 05 16:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
1
1
Klaipėdos FM 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2022 10 30 13:00 BFA Arena Vilniaus BFA
3
2
BE1 NFA
Rungtynių informacija
2022 10 30 12:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
2
0
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2022 10 30 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
0
0
FA-FM Ateitis 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2022 10 30 11:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
0
2
FK Granitas
Rungtynių informacija
2022 10 30 11:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
1
0
FM Olimpas
Rungtynių informacija
2022 10 29 14:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
4
0
FK Garliava
Rungtynių informacija
2022 10 27 15:00 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas FM Olimpas
0
8
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 03 12 11:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FK Aidas
-
-
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2023 03 12 12:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 03 12 13:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 03 12 13:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) FA Utenis
-
-
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 03 12 13:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
-
-
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 03 12 13:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
3
2
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija

Pereinamosios rungtynės dėl teisės žaisti LFF I lygos 2023 m. sezone

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 26 14:00 LFF stadionas FK Riteriai B
4
0
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2022 11 19 14:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
0
1
FK Riteriai B
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 26 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ketera
0
1
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2022 11 19 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Margiris
3
6
FA Utenis
Rungtynių informacija
2022 11 12 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Margiris
1
8
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2022 11 08 19:10 Pilaitės futbolo maniežas Vilnius Football Academy
5
0
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija

Optibet A lyga 2022

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 23 19:00 Hikvision arena (maniežas) FK Sūduva
1
1
FK Džiugas
Rungtynių informacija
2022 11 23 19:00 LFF stadionas FK Žalgiris
2
3
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 23 19:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
2
3
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2022 11 23 19:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
2
1
FK Jonava
Rungtynių informacija
2022 11 23 19:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
2
2
FK Riteriai
Rungtynių informacija
2022 11 20 17:55 LFF stadionas FK Žalgiris
5
0
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2022 11 17 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
0
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 13 19:30 Sportima FK Riteriai
2
1
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2022 11 13 17:55 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
3
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 13 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
2
0
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2022 11 13 13:00 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FK Džiugas
0
3
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 11 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
2
0
FK Jonava
Rungtynių informacija
2022 11 09 19:00 LFF stadionas FK Žalgiris
0
1
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2022 11 08 19:30 Sportima FK Riteriai
2
0
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 06 17:55 Hikvision arena (žolės stadionas) FK Sūduva
1
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 05 14:00 S. Dariaus ir S. Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
0
0
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2022 10 30 17:55 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
3
1
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2022 10 30 15:00 LFF stadionas FK Žalgiris
6
0
FK Džiugas
Rungtynių informacija
2022 10 29 16:00 Jonavos centrinis stadionas FK Jonava
0
3
FK Riteriai
Rungtynių informacija
2022 10 29 16:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
2
0
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2022 10 29 13:00 S. Dariaus ir S. Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
3
0
FK Banga
Rungtynių informacija

LMFA I lygos pirmenybės 2022 dėl 1-8 vietų

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 20 15:30 Kauno Žalgirio FA maniežas FK Vilnius B
1
2
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2022 11 20 12:00 Kauno Žalgirio FA maniežas FK Utenis
1
2
MFA Žalgiris B-MRU
Rungtynių informacija
2022 11 19 14:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas MFK Žalgiris
0
1
FC Džiugas 0:1
Rungtynių informacija
2022 11 02 13:00 Vilkaviškio stadionas FK Šešupė-M City
1
3
Ukmergės SC-Ukmergė
Rungtynių informacija
2022 10 28 18:30 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas FK Vilnius B
3
0
FK Utenis
Rungtynių informacija
2022 10 28 18:00 Širvintų stadionas MFA Žalgiris B-MRU
0
1
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2022 10 28 14:30 Vilkaviškio stadionas FK Šešupė-M City
0
1
MFK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 10 28 14:30 Šventupės stadionas Ukmergės SC-Ukmergė
1
1
FC Džiugas 1:1 AET (PEN
Rungtynių informacija

U-21 Baltijas kauss 2022

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 20 15:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuva
1
2
Latvia
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 18 19:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas B
1
1
Vilnius Football Academy B 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 12 10:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas B
0
5
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2022 10 30 13:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA-FK Panevėžys B
4
1
Vilnius Football Academy B
Rungtynių informacija
2022 10 30 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas B
7
0
FK Rabona
Rungtynių informacija

Merginų elitinės lygos U-17 divizionas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 16 18:00 Gargždų Minijos progimnazijos stadionas FK Banga
6
1
FK Saned-Joniškio SC
Rungtynių informacija
2022 11 15 18:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA-FK Panevėžys-PRSSG
0
4
MFA Žalgiris-MRU
Rungtynių informacija
2022 11 13 16:00 BFA Arena MFA Bitės
2
0
FK Saned-Joniškio SC
Rungtynių informacija
2022 11 09 19:00 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas MFA Bitės
0
10
MFA Žalgiris-MRU
Rungtynių informacija
2022 11 09 18:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA-FK Panevėžys-PRSSG
0
6
FK Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2022 11 09 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
2
1
MFK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 11 06 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas MFK Žalgiris
4
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 11 03 19:30 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas FK Vilnius
1
0
FK Banga
Rungtynių informacija
2022 11 03 15:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) FK Utenos Utenis
2
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 11 03 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas MFK Žalgiris
2
0
FK Saned-Joniškio SC
Rungtynių informacija

2023 Women's Under-19 - Round 1 - LBGrp3

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 14 11:00 LFF stadionas Lietuva
0
3
Iceland
Rungtynių informacija
2022 11 11 16:00 LFF stadionas Lietuva
0
0
Liechtenstein
Rungtynių informacija
2022 11 08 16:00 LFF stadionas Faroe Islands
3
1
Lietuva
Rungtynių informacija

LFF III lyga Klaipėdos regiono pirmenybės

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 13 14:15 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FC Neptūnas B
1
1
FM-Klaipėda
Rungtynių informacija
2022 11 11 20:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas EDM Statyba-Sendvaris
0
3
FK Minija B
Rungtynių informacija
2022 11 09 19:30 Kretingos dirbtinės dangos aikštė FK Minija B
3
3
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija
2022 10 30 18:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas Klaipėdos FM B
0
3
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija

Merginų Elitinės lygos U-15 divizionas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 13 14:00 BFA Arena MFA Bitės
12
0
FK Saned-Joniškio SC
Rungtynių informacija
2022 11 12 10:00 BFA Arena MFA Bitės
3
3
MFA Žalgiris-MRU 3:3 (PEN
Rungtynių informacija
2022 11 05 16:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas-FK Babrungas
4
0
FK Vilnius
Rungtynių informacija
2022 11 05 12:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann Akademija
3
1
FK Banga
Rungtynių informacija
2022 10 29 18:45 BFA Arena FK Vilnius
0
4
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2022 10 29 13:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas-FK Babrungas
1
2
MFA Žalgiris-MRU
Rungtynių informacija
2022 10 28 15:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned-Joniškio SC
0
1
FC Hegelmann Akademija
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 12 18:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėdos FM B
5
3
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 11 12 18:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėdos FM B
7
2
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 11 04 15:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėdos FM
7
1
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 11 04 15:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėdos FM
4
3
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 10 28 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
5
2
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 10 28 13:30 Gytarių stadionas FA Šiauliai
1
4
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Optibet I lyga 2022

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 12 15:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai B
0
1
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2022 11 12 15:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
1
1
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2022 11 12 15:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
1
1
Marijampolė City
Rungtynių informacija
2022 11 12 15:00 LFF stadionas FK Žalgiris B
1
1
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2022 11 12 15:00 Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) FK Minija
1
0
FK Banga B
Rungtynių informacija
2022 11 12 15:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
0
0
FK Riteriai B
Rungtynių informacija
2022 11 12 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas
3
0
FK Panevėžys B
Rungtynių informacija
2022 11 12 15:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas
4
2
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2022 11 09 18:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
2
1
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2022 11 07 19:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai B
2
1
FK Riteriai B
Rungtynių informacija
2022 11 07 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Panevėžys B
0
2
BE1 NFA
Rungtynių informacija
2022 11 05 15:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga B
3
1
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2022 11 05 13:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
1
3
FC Neptūnas
Rungtynių informacija
2022 11 05 13:00 Marijampolės sporto centro stadionas Marijampolė City
0
1
FK Garliava
Rungtynių informacija
2022 11 05 13:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas
0
5
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2022 11 04 19:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
0
2
FK Minija
Rungtynių informacija
2022 11 04 18:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
0
1
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2022 10 30 15:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai B
0
1
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2022 10 30 14:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga B
2
4
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2022 10 29 15:00 BFA Arena Vilniaus BFA
1
2
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2022 10 29 13:00 Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) FK Minija
1
1
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
1
0
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2022 10 28 19:00 LFF stadionas FK Riteriai B
2
7
FC Neptūnas
Rungtynių informacija
2022 10 28 18:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
0
2
FK Panevėžys B
Rungtynių informacija
2022 10 28 18:00 Alytaus stadionas žolės DFK Dainava
4
1
Marijampolė City
Rungtynių informacija

II lyga 2022 II etapas 1-10 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 12 13:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FK Tauras
1
1
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2022 11 12 13:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
1
1
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 11 12 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris C
2
3
Viltis
Rungtynių informacija
2022 11 12 13:00 Kauno Žalgirio FA stadionas FK Kauno Žalgiris B
4
0
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2022 11 12 13:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned
4
3
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2022 11 08 18:00 Hikvision arena (žolės stadionas) FK Sūduva B
3
2
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2022 11 06 14:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FM Fortūna
0
1
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2022 11 06 13:00 LFF stadionas Viltis
9
3
FK Saned
Rungtynių informacija
2022 11 05 14:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
3
0
FK Kauno Žalgiris B
Rungtynių informacija
2022 11 04 19:00 Hikvision arena (žolės stadionas) FK Sūduva B
2
0
FK Tauras
Rungtynių informacija
2022 11 04 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris C
1
2
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 10 30 18:30 LFF stadionas Viltis
2
2
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2022 10 29 17:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
3
4
FK Saned
Rungtynių informacija
2022 10 29 15:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FM Fortūna
0
4
FK Žalgiris C
Rungtynių informacija
2022 10 29 13:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
0
2
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FK Tauras
0
2
FK Kauno Žalgiris B
Rungtynių informacija

Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 07 19:00 KTU stadionas KTU
3
0
KU
Rungtynių informacija
2022 10 31 19:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas VDU
1
1
VU
Rungtynių informacija

ŠAFF CITMA LVL U10 diviziono A lygmuo Šiaurės regionas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 07 16:00 Naujosios Akmenės miesto stadionas Akmenės SC
10
6
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija
2022 11 04 16:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA-FK Panevėžys
16
7
FA-FK Panevėžys B
Rungtynių informacija
2022 10 28 15:00 Naujosios Akmenės miesto stadionas Akmenės SC
16
2
Ariogalos FK Vienybė
Rungtynių informacija

Lietuvos moterų regioninė lyga 2022 - Pietų regiono finalas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 06 13:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Alytaus MFK
9
0
Alytaus SRC
Rungtynių informacija
2022 11 06 13:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Prienų FM
1
0
FK
Rungtynių informacija
2022 10 29 11:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Alytaus SRC
0
8
FK
Rungtynių informacija
2022 10 29 11:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Alytaus MFK
0
2
Prienų FM
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Rytų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 06 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA-FK Panevėžys B
0
4
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija
2022 11 05 11:00 BFA Arena Vilniaus BFA B
11
1
FA-FK Panevėžys B
Rungtynių informacija
2022 10 30 15:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
5
4
FA-FK Panevėžys B
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 05 14:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA-FK Panevėžys
0
7
FA Tauras
Rungtynių informacija
2022 11 04 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA-FK Panevėžys
4
4
FK Šilutė 4:4 (PEN
Rungtynių informacija
2022 10 30 13:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned
0
12
FA Tauras
Rungtynių informacija
2022 10 28 15:30 Šilutės stadionas FK Šilutė
5
5
Klaipėdos FM B 5:5 (PEN
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 05 11:30 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
13
1
FK Lokomotyvas
Rungtynių informacija
2022 10 30 12:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
4
0
FK Jonava
Rungtynių informacija
2022 10 30 11:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
10
0
FK Lokomotyvas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 05 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
0
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2022 11 05 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
0
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2022 11 04 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
6
8
FK Granitas
Rungtynių informacija
2022 11 04 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
5
2
FK Granitas
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
5
19
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
16
9
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 BFA Arena Vilniaus BFA
5
8
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 BFA Arena Vilniaus BFA
12
8
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 04 17:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
16
5
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 11 04 17:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
13
6
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2022 11 02 16:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
9
5
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 11 02 16:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
12
29
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėdos FM
12
7
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėdos FM
16
2
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras
6
11
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras
5
10
FA Šiauliai
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 04 16:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
14
12
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2022 11 04 16:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
8
14
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Kauno Žalgirio FA
37
2
BE1 NFA
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Kauno Žalgirio FA
42
3
BE1 NFA
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
8
8
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
10
4
FC Hegelmann
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmens Pietų regiono KAFF grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 11 03 16:00 Vilkaviškio stadionas VSM-Sveikata
12
6
FK Mairas
Rungtynių informacija

2023 Under-17 - Qualifying round - Grp3

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 31 16:00 GFF Rustavi Academy Lietuva
0
3
Georgia
Rungtynių informacija
2022 10 28 13:00 Tbilisi Sea Technical Center Stadium Israel
1
1
Lietuva
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 30 17:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
5
4
FK Ukmergės Vienybė
Rungtynių informacija
2022 10 29 13:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
3
0
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas B
1
2
Visagino BFA
Rungtynių informacija

Spark energy moterų A lyga 2022

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 30 16:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FC Hegelmann
0
1
FK Banga
Rungtynių informacija
2022 10 30 15:00 BFA Arena FK Vilnius
0
0
MFA Žalgiris-MRU
Rungtynių informacija
2022 10 30 13:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FK Gintra
2
0
FK Saned
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 30 14:00 Palangos stadionas FC Kuršiai
1
0
FA Šiauliai C
Rungtynių informacija
2022 10 29 08:30 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
1
2
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2022 10 28 17:00 Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas Klaipėdos FM C
0
1
FK Atmosfera
Rungtynių informacija

II lyga 2022 II etapas 11-18 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 30 13:00 Radviliškio miesto centrinis stadionas FSK Radviliškis
2
0
FK Utenis
Rungtynių informacija
2022 10 29 15:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FC Hegelmann B
1
1
Sveikata
Rungtynių informacija
2022 10 27 15:30 Dainavos progimnazijos stadionas DFK Dainava B
0
3
FM Ateitis
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 30 13:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
1
8
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2022 10 29 16:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM B
0
0
FA Šiauliai B 0:0 (PEN
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 30 11:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
0
3
Minijos FA
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 30 11:00 KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas VJFM Fortūna
4
2
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2022 10 30 10:00 AAFF dirbtinės dangos aikštė FK Vidzgiris
0
1
FA Dainava B
Rungtynių informacija
2022 10 29 10:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
3
0
Elektrėnų sav. FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 30 09:30 BFA Arena Vilniaus BFA
3
7
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 10 30 09:30 BFA Arena Vilniaus BFA
7
1
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
1
2
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
10
0
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 29 12:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
1
4
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
0
8
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 29 12:00 Marijampolės sporto centro stadionas FA Marijampolė City
3
4
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Marijampolės sporto centro stadionas FA Marijampolė City
5
7
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
4
1
FA Dainava
Rungtynių informacija
2022 10 29 12:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
2
0
FA Dainava
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų regiono grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 29 10:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
2
0
Marijampolės FC
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 29 08:30 BFA Arena Vilniaus BFA B
10
6
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
17
9
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
9
15
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 28 16:00 KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas VJFM Fortūna
6
9
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2022 10 28 16:00 KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas VJFM Fortūna
19
4
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2022 10 28 14:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Kauno Žalgirio FA
20
2
FM Olimpas
Rungtynių informacija
2022 10 28 14:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Kauno Žalgirio FA
20
2
FM Olimpas
Rungtynių informacija

ŠAFF CITMA LVL U9 diviziono A lygmuo Šiaurės regionas C grupė 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 28 15:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
10
16
FA-FK Panevėžys
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmens Vakarų regionas 2022/2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2022 10 27 15:00 Tauragės "Vytauto" stadionas Tauragės SC
12
0
FC Džiugas B
Rungtynių informacija
Rodyti visus