Visos varžybos
Visi sezonai
Visos
Artėjančios
Įvykusios
Kalendorius

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 23 14:00 Klaipėdos FM stadionas FK Ekranas
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 16 14:00 Klaipėdos FM stadionas FK Ekranas
0
10
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 16 14:00 Klaipėdos FM stadionas FK Ekranas
1
10
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 13 12:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
1
9
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 04 13 12:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
2
7
FA Šiauliai
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 23 15:30 Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga) FA Kaunas
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 23 15:30 Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga) FA Kaunas
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 24 16:15 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
-
-
BE1 NFA
Rungtynių informacija
2024 04 24 16:15 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
-
-
BE1 NFA
Rungtynių informacija
2024 04 27 09:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
-
-
FA Kaunas
Rungtynių informacija
2024 04 27 09:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
-
-
FA Kaunas
Rungtynių informacija
2024 04 19 15:30 Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga) FA Kaunas
12
4
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 04 19 15:30 Kauno Technologijų mokymo centro stadionas (dirbtinė danga) FA Kaunas
20
2
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 04 17 17:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
20
2
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 04 17 17:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
6
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 04 15 17:45 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
9
14
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 04 15 17:45 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
15
3
FK Jonava
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 23 16:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) FK Ukmergės Vienybė
-
-
FA Utenis
Rungtynių informacija
2024 04 26 17:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas FA Utenis
-
-
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
1
0
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
0
6
SK Polonia-Panerys
Rungtynių informacija
2024 04 16 16:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
0
1
FK Ukmergės Vienybė
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas Utenos Utenis
4
1
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Fanų stadionas SK Polonia-Panerys
5
1
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 04 13 14:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
2
0
FK Nevėžis
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 23 16:00 AAFF dirbtinės dangos aikštė FK Vidzgiris
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 04 14 17:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
1
1
FK Žalgiris 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2024 04 14 16:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
16
1
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 04 14 13:00 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
5
3
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
0
3
FK Vidzgiris
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 23 18:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
-
-
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija
2024 04 27 11:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai B
-
-
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 04 21 15:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
3
2
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 04 21 13:45 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras
1
3
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 04 17 17:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
1
2
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
8
0
FA Tauras
Rungtynių informacija
2024 04 13 14:30 Mažeikių stadionas dirbtinė danga FK Atmosfera
6
0
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija

TOPsport A lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 23 18:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
-
-
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2024 04 24 17:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
-
-
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 04 24 17:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 04 24 18:00 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 04 24 19:00 LFF stadionas FK Žalgiris
-
-
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 04 21 17:30 LFF stadionas FK Žalgiris
3
1
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 04 21 14:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
2
2
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
1
1
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 04 20 17:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
1
0
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 04 20 14:00 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
2
1
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2024 04 14 17:25 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
1
0
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 04 14 14:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
1
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
2
1
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 04 13 16:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva
0
1
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 04 13 14:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
0
1
FK Banga
Rungtynių informacija

Lietuvos studentų futbolo čempionatas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 23 18:00 KTU stadionas KTU
-
-
VILNIUS TECH
Rungtynių informacija
2024 04 23 18:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas VDU
-
-
KU
Rungtynių informacija
2024 04 25 17:00 VU stadionas VU
-
-
LSU
Rungtynių informacija
2024 04 17 18:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas VDU
4
1
KTU
Rungtynių informacija
2024 04 16 18:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas LSU
4
1
KU
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 23 18:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
-
-
FA Utenis
Rungtynių informacija
2024 04 25 17:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas FA Utenis
-
-
Elektrėnų sav. FA
Rungtynių informacija
2024 04 20 15:30 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava B
1
0
Marijampolė City
Rungtynių informacija
2024 04 20 10:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
3
1
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 14 14:00 Fanų stadionas FA-FM Ateitis
28
0
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 04 14 13:30 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava B
0
2
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
7
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija

FPRO LFF Taurė 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 23 18:00 Visagino centrinis stadionas FK Utenos Utena
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 23 19:15 Širvintų stadionas FK Trivartis
-
-
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija
2024 04 22 18:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FC Neptūnas
1
3
FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 04 21 19:00 Širvintų stadionas FK Euforija-Tirola
5
0
FK Tera
Rungtynių informacija
2024 04 21 16:30 Pilaitės futbolo maniežas AFK
7
0
FK Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 04 21 16:30 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas FK Kaišiadorys-Baltai
0
3
FK Sirijus
Rungtynių informacija
2024 04 21 16:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Kazlų Rūda
1
4
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 04 21 15:30 BFA arena FK Top Kickers
3
5
FK Dembava 3:5
Rungtynių informacija
2024 04 21 14:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius FK Geležinis Vilkas
1
5
EDM Statyba-Sendvaris
Rungtynių informacija
2024 04 21 14:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Futboliukas
0
3
FK Minija
Rungtynių informacija
2024 04 21 13:00 LFF stadionas FK "Katastrofa"
0
10
VGTU Vilkai
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas FK Nadruvis
0
13
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 04 20 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Širvėna
0
5
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 04 20 16:00 Fanų stadionas SK Ave.Ko.
0
8
Tauras
Rungtynių informacija
2024 04 20 14:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned
0
5
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 20 13:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno FM Fortūna
1
2
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
1
2
FK Atmosfera 1:2
Rungtynių informacija
2024 04 19 20:00 LFF stadionas FK "Sviedinys"
1
2
FK Nemunas
Rungtynių informacija
2024 04 19 19:15 Fanų stadionas FK Granitas
0
2
FK Be1
Rungtynių informacija
2024 04 19 18:00 Kuršėnų SM stadionas FK Venta
0
4
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 11:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Jonava
-
-
FK Garliava B
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Marijampolės sporto centro stadionas Marijampolė City
6
6
Kaišiadorių ŠSC
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas Kaišiadorių ŠSC
7
1
Varėnos SC
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 14:30 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM B
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 04 24 16:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM C
-
-
Mažeikių FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 04 15 16:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned
1
11
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija
2024 04 14 09:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
2
3
Klaipėdos FM C
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 15:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann Akademija
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 24 15:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann Akademija
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 26 16:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
-
-
Kėdainių FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 04 26 16:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
-
-
Kėdainių FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 04 27 08:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
-
-
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 04 27 08:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas BE1 NFA
-
-
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 04 19 16:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
4
5
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 19 16:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
0
4
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 17 14:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
2
6
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 04 17 14:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
1
4
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 15:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) Mažeikių FK Atmosfera
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 24 15:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) Mažeikių FK Atmosfera
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 18 15:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
18
6
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 18 15:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
21
6
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 16:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
-
-
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija
2024 04 26 15:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras
-
-
Klaipėdos KFA
Rungtynių informacija
2024 04 22 16:00 Kretingos dirbtinės dangos aikštė Minijos FA
2
4
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM B
11
0
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 04 19 16:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas KFA
2
1
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 04 17 16:00 Kretingos dirbtinės dangos aikštė Minijos FA
2
2
KFA 2:2 (PEN
Rungtynių informacija
2024 04 17 15:30 Gargždų Minijos progimnazijos stadionas FK Banga
5
1
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 04 15 15:30 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
5
2
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 04 14 13:30 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras
0
8
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 16:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA Panevėžys-PRSSG
-
-
FA Šiauliai D
Rungtynių informacija
2024 04 17 16:30 FK Dembava
2
14
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 FK Ekranas
5
0
FK Dembava
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 16:15 Mažeikių stadionas dirbtinė danga Mažeikių FK Atmosfera
-
-
Minijos FA
Rungtynių informacija
2024 04 21 10:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
2
5
KFA
Rungtynių informacija
2024 04 18 16:30 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
3
1
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėdos FM B
8
1
FA Tauras
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas KFA
2
4
Minijos FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 16:15 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas FM Fortūna
-
-
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 04 24 16:15 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas FM Fortūna
-
-
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 04 24 16:30 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
-
-
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 04 24 16:30 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
-
-
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
14
2
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
4
3
FK Ataka
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 16:30 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM B
-
-
Minijos FA
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Jurbarko stadionas Jurbarko SC
13
5
FA Tauras
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
4
3
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Jurbarko stadionas Jurbarko SC
3
10
Minijos FA
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) Minijos FA
9
4
KFA
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 24 18:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM B
-
-
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Palangos stadionas FC Kuršiai
2
0
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 04 17 18:00 Gargždų Minijos progimnazijos stadionas FK Banga
9
1
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija
2024 04 16 16:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
0
2
Klaipėdos FM C
Rungtynių informacija
2024 04 14 13:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM B
0
3
FC Kuršiai
Rungtynių informacija
2024 04 13 14:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM C
0
5
FC Džiugas
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 25 16:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
-
-
FK Druskininkai
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 BFA arena A.Narbekovo FA
16
2
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 04 20 14:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
1
4
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 04 20 13:00 BFA arena Vilniaus BFA B
1
4
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2024 04 20 11:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
1
4
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2024 04 14 15:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
1
3
FK Druskininkai
Rungtynių informacija
2024 04 14 14:15 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FM Vilniaus Vytis
2
0
FK Vidzgiris
Rungtynių informacija
2024 04 14 14:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
1
2
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 25 16:00 Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) Minijos FA
-
-
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija
2024 04 25 16:00 Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) Minijos FA
-
-
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 26 14:30 Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionas Klaipėdos FM C
-
-
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 04 26 15:50 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas KFA
-
-
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas B
0
8
Klaipėdos FM C
Rungtynių informacija
2024 04 16 14:30 Klaipėdos Verdenės progimnazijos dirbtinės dangos stadionas Klaipėdos FM C
4
6
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas C
3
5
FC Džiugas B
Rungtynių informacija

TOPsport I lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 26 16:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FC "Be1"
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 04 26 17:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
-
-
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 04 26 17:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
-
-
FK Minija
Rungtynių informacija
2024 04 26 18:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FC Neptūnas
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 19 18:00 LFF stadionas FK Riteriai
1
1
FK Banga B
Rungtynių informacija
2024 04 15 17:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas FK Kauno Žalgiris B
2
1
FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 04 15 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Panevėžys B
2
2
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2024 04 13 18:00 BFA arena Vilniaus BFA
2
1
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 04 13 16:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai B
1
5
FK Be1
Rungtynių informacija
2024 04 13 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas
2
4
FC Neptūnas
Rungtynių informacija
2024 04 13 13:00 Kretingos dirbtinės dangos aikštė FK Minija
0
0
Tauras
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 26 17:00 BFA arena Vilnius Football Academy
-
-
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 04 27 10:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
-
-
FA Utenis
Rungtynių informacija
2024 04 27 10:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
-
-
FA Utenis
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
-
-
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
-
-
VFA Geležinis Vilkas
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
-
-
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
FA-FK Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
-
-
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
-
-
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2024 04 21 13:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA Panevėžys-PRSSG
27
4
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA Panevėžys-PRSSG
22
4
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 04 21 08:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FM Vilniaus Vytis
2
3
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 04 21 08:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FM Vilniaus Vytis
0
0
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 04 19 17:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas Utenos Utenis
3
12
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2024 04 19 17:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas Utenos Utenis
14
7
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2024 04 19 17:00 BFA arena Vilnius Football Academy
15
15
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 04 19 17:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
5
5
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 26 17:00 Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas FM Vilniaus Vytis
-
-
Vilnius Football Academy B
Rungtynių informacija
2024 04 27 08:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy B
3
20
FM Nikė
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 BFA arena MFA Bitės
5
7
FM Žaibas
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės) FA Trakai
20
9
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
8
12
Vilnius Football Academy B
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Sportima FM Nikė
14
5
SK Nemenčinė
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas FM Vilniaus Vytis
4
4
MFA Bitės
Rungtynių informacija

II lyga A divizionas 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 26 18:00 Marijampolės futbolo arenos maniežas FK Sūduva B
-
-
FK Dainava B
Rungtynių informacija
2024 04 26 19:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 04 27 11:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Dembava
-
-
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija
2024 04 15 17:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
8
0
FK Širvėna
Rungtynių informacija
2024 04 14 13:30 LFF stadionas FK Viltis
2
3
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST B
4
0
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 27 09:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas „Utenos Utenis“
-
-
Vilniaus BFA C
Rungtynių informacija
2024 04 27 09:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas „Utenos Utenis“
-
-
Vilniaus BFA C
Rungtynių informacija

EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 27 09:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Kauno Žalgirio FA
-
-
BE1 NFA
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 27 09:30 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 04 27 10:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
-
-
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 04 21 14:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
0
1
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 04 21 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
4
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
1
4
VFM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 04 21 10:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
0
1
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 21 10:00 Fanų stadionas FK Granitas
0
1
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 04 20 15:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
0
1
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2024 04 20 11:00 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas Vilniaus BFA
2
0
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2024 04 14 13:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
0
1
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
2
0
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
5
1
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
2
3
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 04 13 18:00 Fanų stadionas VFM Fortūna
7
0
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 04 13 16:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
3
1
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 27 10:30 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
-
-
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 27 10:30 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
-
-
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Jonava
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Jonava
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Marijampolės sporto centro stadionas Marijampolė City
-
-
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Marijampolės sporto centro stadionas Marijampolė City
-
-
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 27 11:00 KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas Kauno FM Fortūna
-
-
VSM-Sveikata
Rungtynių informacija
2024 04 21 17:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
21
0
Sveikata VSM
Rungtynių informacija
2024 04 21 15:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
3
2
VJFM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 AAFF dirbtinės dangos aikštė FK Vidzgiris
0
3
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
18
0
FM Vienybė
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas VJFM Fortūna
3
0
FK Vidzgiris
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
2
1
FA Dainava
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Vilkaviškio stadionas Sveikata VSM
3
1
FM Vienybė
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
3
1
FC Hegelmann
Rungtynių informacija

Lietuvos mergaičių U13 čempionato Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 27 11:00 Šventupės futbolo aikštė Ukmergės SC
-
-
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 27 11:00 Šventupės futbolo aikštė FK Jonava
-
-
Nemenčinės MFK
Rungtynių informacija
2024 04 27 11:00 BFA arena MFA Bitės
-
-
FK Vilnius
Rungtynių informacija
2024 04 27 11:00 BFA arena MFA Bitės B
-
-
MFK Žalgiris
Rungtynių informacija

Lietuvos mergaičių U13 čempionato Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 27 11:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 04 27 11:00 Klaipėdos FM stadionas Minijos FA
-
-
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 04 27 11:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
Minijos FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 27 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
-
-
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
-
-
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 27 12:00 KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas VJFM Fortūna
-
-
FC Hegelmann Akademija
Rungtynių informacija
2024 04 27 12:00 KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas VJFM Fortūna
-
-
FC Hegelmann Akademija
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 16:15 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas B
2
0
Vilnius Football Academy C
Rungtynių informacija
2024 04 21 10:00 BFA arena Vilniaus BFA B
18
0
Vilniaus BFA C
Rungtynių informacija
2024 04 21 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
2
1
Vilnius Football Academy B
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 BFA arena Vilniaus BFA B
3
0
Vilnius Football Academy C
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas B
1
6
Vilnius Football Academy B
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
5
1
FK Ataka B
Rungtynių informacija

Topo centras Euronics Moterų A lyga

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 16:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
0
4
MFA Žalgiris-MRU
Rungtynių informacija
2024 04 21 14:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FC Hegelmann
0
4
FK Gintra
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
2
0
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 04 14 16:00 Širvintų stadionas FK Saned
0
8
MFA Žalgiris-MRU
Rungtynių informacija
2024 04 14 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
4
0
FK Banga
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 16:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
1
1
FK Nevėžis 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
18
0
FK Vidzgiris
Rungtynių informacija
2024 04 20 09:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
6
0
FK Vilnius
Rungtynių informacija
2024 04 14 15:30 LFF stadionas FK Viltis
0
9
FA Dainava
Rungtynių informacija
2024 04 14 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Vilnius
1
6
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FK Rabona
0
4
FK Nevėžis
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA-FK Panevėžys B
6
5
Kauno Žalgirio FA B
Rungtynių informacija
2024 04 21 14:30 Fanų stadionas Talentų FA-FK Riteriai B
1
5
FK Granitas B
Rungtynių informacija
2024 04 21 14:00 BFA arena Vilniaus BFA B
20
0
VFA Geležinis Vilkas B
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA B
3
5
FK Granitas B
Rungtynių informacija
2024 04 14 09:00 Fanų stadionas Talentų FA-FK Riteriai B
0
6
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 04 13 16:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA-FK Panevėžys B
5
0
VFA Geležinis Vilkas B
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 13:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
9
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 04 21 13:00 Fanų stadionas Talentų FA-FK Riteriai
6
1
Marijampolė City
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
6
0
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:30 Fanų stadionas FK Granitas
4
0
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 04 20 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
1
4
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2024 04 14 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
2
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Marijampolės sporto centro stadionas Marijampolė City
1
2
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
2
3
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
9
1
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:30 Fanų stadionas Talentų FA-FK Riteriai
0
11
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 04 13 16:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
0
13
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 13:00 Kuršėnų SM
3
3
FA Šiauliai
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 13:00 FK Ekranas
4
15
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 04 16 16:00 FK Dembava
9
3
Radviliškio ŠSPC
Rungtynių informacija
2024 04 13 13:00 Pasvalio miesto stadionas Pasvalio FC
5
4
FK Dembava
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 12:00 Akmenės r. SC
6
1
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 04 21 12:00 Radviliškio ŠSPC
0
4
Kuršėnų SM
Rungtynių informacija
2024 04 19 16:00 Kelmės miesto stadionas Kelmės SC
1
0
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 FK Dembava
1
5
Kelmės SC
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 FA Panevėžys-PRSSG
0
9
Akmenės r. SC
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 12:00 Šilalės stadionas Šilalės SM
8
1
Jurbarko SC
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
0
0
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 11:00 Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas FK Viltis
1
6
FM Žaibas
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka E
4
9
FK Ataka D
Rungtynių informacija
2024 04 20 16:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka D
12
5
FK Vilnius
Rungtynių informacija
2024 04 13 14:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FM Žaibas
4
2
FK Ketera
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 11:00 BFA arena MFA Bitės
2
5
FM Nikė
Rungtynių informacija
2024 04 20 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FM Žaibas
5
5
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FM Vilniaus Vytis
3
0
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Vilnius
0
2
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Vilniaus Kalnų parko stadionas FK Margiris
7
2
SK Nemenčinė
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FM Vilniaus Vytis
3
0
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2024 04 13 14:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FM Žaibas
3
2
FK Ketera
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 11:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras B
0
1
KFA
Rungtynių informacija
2024 04 21 11:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
4
5
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 04 15 14:30 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM C
1
3
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
2
6
FK Gintaras
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
7
3
FK Gintaras B
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Gintaras
6
2
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) Minijos FA
3
1
Klaipėdos FM C
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 11:00 Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) Kretingos FM
14
12
FK Banga B
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
3
5
Kretingos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 11:00 Šilalės stadionas Šilalės SM
7
2
Jurbarko SC
Rungtynių informacija
2024 04 17 17:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
2
1
FK Banga B
Rungtynių informacija
2024 04 17 17:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
4
3
FK Banga B
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 11:00 Antakalnio progimnazijos sporto aikštynas FK Viltis
2
6
FK Margiris
Rungtynių informacija
2024 04 19 11:00 Sportima SFK Rotalis
9
0
FK Ataka B
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Vilniaus Kalnų parko stadionas FK Margiris
0
4
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 10:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
3
1
FA Tauras
Rungtynių informacija
2024 04 20 18:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
0
0
FC Hegelmann 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
1
3
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
6
1
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 20 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
0
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 04 20 09:30 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
2
3
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2024 04 16 17:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
1
5
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 04 13 13:30 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
3
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono A grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 10:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy B
8
7
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 04 21 10:00 Vilniaus Kalnų parko stadionas FK Margiris
5
3
FK Ataka C
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka C
3
0
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka B
5
1
FA Trakai
Rungtynių informacija
2024 04 14 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
7
3
FK Margiris
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 09:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA B
9
8
FK Vidzgiris B
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 21 09:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
2
4
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 04 20 13:45 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
1
3
VFA Geležinis Vilkas B
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 BFA arena Vilniaus BFA B
2
1
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
1
1
FK Rabona 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2024 04 13 17:15 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis Vilkas B
5
1
FK Ataka
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 20 16:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
3
1
FA Dainava
Rungtynių informacija
2024 04 20 15:45 Pilaitės futbolo maniežas A.Narbekovo FA
3
6
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 04 20 14:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
4
0
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
0
8
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
1
2
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2024 04 20 10:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
3
6
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2024 04 14 15:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
4
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 04 13 15:00 BFA arena Vilniaus BFA
6
1
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 04 13 15:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
5
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 04 13 13:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
0
0
A.Narbekovo FA 0:0 (PEN
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 20 15:00 BFA arena Talentų FA-FK Riteriai
0
4
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 04 20 14:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
1
0
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 20 13:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Aidas
0
4
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
1
0
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 04 20 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
9
0
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 04 19 15:30 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
12
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 04 17 18:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
5
0
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 04 17 16:15 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas Vilniaus BFA
7
0
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 04 13 14:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
0
4
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2024 04 13 13:00 BFA arena Vilniaus BFA
7
0
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 04 13 13:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas Utenos Utenis
2
4
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 20 14:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA B
1
12
FA Dainava
Rungtynių informacija

2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-15

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 20 14:00 Kelmės miesto stadionas Kelmės SC
2
3
Pasvalio FC
Rungtynių informacija

2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-13

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 20 14:00 Kuršėnų SM
6
2
Akmenės SC
Rungtynių informacija
2024 04 13 14:00 Kuršėnų SM
5
0
FA Šiauliai C
Rungtynių informacija

Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 20 12:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas Utenos Utenis
6
1
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 04 20 11:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
2
2
FK Banga 2:2 (PEN
Rungtynių informacija
2024 04 20 11:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Ukmergės SC-Ukmergė
0
8
MFA Bitės
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 20 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
1
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 04 20 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
1
0
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija

Topo centras Euronics moterų I lyga

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 19 19:00 Gytarių stadionas FK Gintra B
4
1
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2024 04 19 19:00 BFA arena MFA Žalgiris B-MRU
7
0
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2024 04 19 17:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned B
0
6
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 04 19 17:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
0
2
MFK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 04 18 18:30 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
2
1
FK Vilkija
Rungtynių informacija
2024 04 17 18:00 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas MFA Bitės
17
0
FK Šešupė
Rungtynių informacija
2024 04 13 16:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Vilkija
1
5
MFA Bitės
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 19 16:30 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
31
5
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 04 19 16:30 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
27
3
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 04 17 16:30 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
11
9
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 04 17 16:30 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
10
5
FK Banga
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono A grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 19 14:00 Palangos stadionas Palangos SC
9
11
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija
2024 04 15 15:00 Palangos stadionas Palangos SC
8
11
KFA
Rungtynių informacija
2024 04 15 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM B
7
10
Minijos FA
Rungtynių informacija

2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-17

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 17 14:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai C
2
2
Akmenės SC
Rungtynių informacija

Friendly Matches - Futsal - Male - A

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 16 18:30 Jonavos sporto arena Lietuva
0
8
Brazil
Rungtynių informacija
2024 04 15 18:30 Jonavos sporto arena Lietuva
0
5
Prancūzija
Rungtynių informacija
2024 04 13 14:00 Jonavos sporto arena Lietuva
2
5
Ukraina
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 16 17:15 Domeikavos gimnazijos stadionas FMK Lituanica Domeikava
5
4
Kazlų Rūdos SC
Rungtynių informacija
2024 04 15 16:00 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
6
11
Sveikata VSM
Rungtynių informacija

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 14 15:30 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas MFK Žalgiris
0
2
MFA Žalgiris-MRU
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
2
0
FK Babrungas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 14 12:00 Kelmės miesto stadionas Kelmės SC
5
1
Kuršėnų SM
Rungtynių informacija
2024 04 14 12:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai C
11
9
Raseinių KKSC
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 14 12:00 Akmenės r. SC
13
7
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 14 11:00 Kelmės miesto stadionas Kelmės SC
1
7
Kuršėnų SM
Rungtynių informacija
2024 04 14 11:00 Raseinių KKSC Raseinių KKSC
14
4
FA Šiauliai C
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 14 11:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
3
6
Akmenės r. SC
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 04 13 12:15 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
3
2
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 04 13 12:15 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
4
4
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
Rodyti visus