Visos varžybos
Visi sezonai
Visos
Artėjančios
Įvykusios
Kalendorius

TOPsport I lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 21 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Panevėžys B
-
-
FK Minija
Rungtynių informacija
2024 06 21 17:30 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
-
-
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:00 Kauno Žalgirio FA stadionas FK Kauno Žalgiris B
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga B
-
-
FC Neptūnas
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann B
-
-
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 06 22 17:00 Tauragės "Vytauto" stadionas Tauras
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 06 22 17:00 LFF stadionas FK Riteriai
-
-
FC "Be1"
Rungtynių informacija
2024 06 22 18:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai B
-
-
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 06 27 18:00 LFF stadionas FK Riteriai
-
-
FC Neptūnas
Rungtynių informacija
2024 06 28 17:30 Jonavos centrinis stadionas FC "Be1"
-
-
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 06 29 17:00 BFA arena Vilniaus BFA
-
-
FK Kauno Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 06 16 18:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas
2
0
FK Kauno Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 06 16 17:00 BFA arena Vilniaus BFA
7
0
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija
2024 06 16 15:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
1
0
FK Banga B
Rungtynių informacija
2024 06 15 17:00 Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) FK Minija
3
1
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 06 14 18:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas
5
0
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2024 06 14 18:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
1
2
FK Panevėžys B
Rungtynių informacija
2024 06 14 17:30 Jonavos centrinis stadionas FK Be1
2
1
Tauras
Rungtynių informacija
2024 06 14 17:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
1
0
FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Panevėžys B
3
1
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 06 09 13:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga B
0
2
FK Minija
Rungtynių informacija
2024 06 08 16:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann B
0
4
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 06 08 16:00 Tauragės "Vytauto" stadionas Tauras
5
0
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija
2024 06 08 14:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
3
2
FK Garliava
Rungtynių informacija

Topo centras Euronics moterų I lyga

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 21 17:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned B
-
-
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 06 21 17:30 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris B-MRU
-
-
FK Šešupė
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:00 Gytarių stadionas FK Gintra B
-
-
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2024 06 15 14:30 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas MFK Žalgiris
5
3
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2024 06 13 18:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
1
1
FK Vilkija
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:30 BFA arena MFA Bitės
4
2
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 06 07 19:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
0
8
MFK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 07 18:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann B
3
0
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 07 18:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Utenos Utenis
0
1
FK Gintra B
Rungtynių informacija
2024 06 07 16:00 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris B-MRU
8
0
FK Vilkija
Rungtynių informacija

Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 21 18:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas Telšių FK "Džiugo" veteranai
-
-
Gargždų AMK "Veteranas"
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėda LT
-
-
Kretingos "Minija"
Rungtynių informacija
2024 06 28 18:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas Tauragės "Tauras"
-
-
Telšių FK "Džiugo" veteranai
Rungtynių informacija
2024 06 28 18:00 Kretingos dirbtinės dangos aikštė Kretingos "Minija"
-
-
Gargždų AMK "Veteranas"
Rungtynių informacija
2024 06 19 18:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėda LT
2
2
Kretingos "Minija"
Rungtynių informacija
2024 06 14 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas Gargždų AMK "Veteranas"
2
3
Klaipėda LT
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:00 Kretingos dirbtinės dangos aikštė Kretingos "Minija"
1
0
Tauragės "Tauras"
Rungtynių informacija
2024 06 07 18:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas Telšių FK "Džiugo" veteranai
2
3
Kretingos "Minija"
Rungtynių informacija
2024 06 05 18:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas Tauragės "Tauras"
0
3
Klaipėda LT
Rungtynių informacija

II lyga A divizionas 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 21 18:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva B
-
-
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:30 Ukmergės miesto stadionas (žolė) FKS Ukmergė
-
-
FC Džiugas B
Rungtynių informacija
2024 06 22 11:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno FM Fortūna
-
-
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 06 22 12:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned
-
-
FK Dainava B
Rungtynių informacija
2024 06 22 13:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 06 23 12:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
-
-
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija
2024 06 23 13:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
-
-
FK TransINVEST B
Rungtynių informacija
2024 06 23 13:00 Marijampolės sporto centro stadionas FK Sveikata
-
-
FK Širvėna
Rungtynių informacija
2024 06 26 19:00 LFF stadionas FK Viltis
-
-
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija
2024 06 28 18:30 Dainavos progimnazijos stadionas FK Dainava B
-
-
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 29 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
-
-
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2024 06 29 12:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST B
-
-
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 06 29 13:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas B
-
-
FK Sveikata
Rungtynių informacija
2024 06 29 13:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 29 13:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Jonava
-
-
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 06 30 13:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas B
-
-
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 07 02 18:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Jonava
-
-
FK TransINVEST B
Rungtynių informacija
2024 07 02 18:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
-
-
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 07 02 18:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija
2024 07 02 18:30 Marijampolės futbolo arenos maniežas FK Sūduva B
-
-
FK Širvėna
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:00 Marijampolės sporto centro stadionas FK Sveikata
-
-
FC Džiugas B
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
-
-
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno FM Fortūna
-
-
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 07 05 18:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas B
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 07 06 11:00 Dainavos progimnazijos stadionas FK Dainava B
-
-
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 07 06 12:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST B
-
-
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 07 06 12:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas B
-
-
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2024 07 06 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
-
-
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 17 17:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
1
0
FK Sveikata
Rungtynių informacija
2024 06 16 16:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas B
0
2
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 16 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
1
1
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 16 12:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
3
2
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2024 06 16 11:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST B
4
2
FK Dainava B
Rungtynių informacija
2024 06 15 16:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas B
1
2
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija
2024 06 15 11:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
1
1
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 06 15 11:00 LFF stadionas FK Viltis
5
1
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 06 12 19:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) FKS Ukmergė
2
1
FK Širvėna
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno FM Fortūna
2
2
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:00 Dainavos progimnazijos stadionas FK Dainava B
0
1
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva B
0
3
FK TransINVEST B
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
1
2
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:30 Marijampolės sporto centro stadionas FK Sveikata
2
1
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
1
4
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned
1
2
FC Džiugas B
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
2
0
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 09 10:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST B
1
0
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
3
1
FK Sveikata
Rungtynių informacija
2024 06 08 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
4
0
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija
2024 06 07 19:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas B
5
2
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 06 07 17:30 Jonavos centrinis stadionas FK Jonava
1
0
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 06 07 17:00 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas B
2
1
FK Dainava B
Rungtynių informacija
2024 06 07 17:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva B
1
1
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 22 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FA-FM Ateitis
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 22 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FA-FM Ateitis
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 16 13:40 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
14
1
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 16 13:40 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
5
3
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
9
2
ESFA
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
19
1
ESFA
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
1
3
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
3
4
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
27
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
17
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija

KAFF III lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 22 13:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nadruvis
-
-
FK Nevėžis B
Rungtynių informacija
2024 06 20 18:30 Kazlų Rūdos miesto stadionas FK Kazlų Rūda
5
0
FK Pozityvūs
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:30 Kazlų Rūdos miesto stadionas FK Kazlų Rūda
11
1
FK Nadruvis
Rungtynių informacija

II lyga B divizionas 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 22 13:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Sirijus
-
-
Garliava B
Rungtynių informacija
2024 06 22 18:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) FK Utenis
-
-
FC Hegelmann C
Rungtynių informacija
2024 06 23 15:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FK Be1 B
-
-
Tauras B
Rungtynių informacija
2024 06 26 17:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas Tauras B
-
-
FK Be1 B
Rungtynių informacija
2024 06 30 14:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann C
-
-
FK Sirijus
Rungtynių informacija
2024 06 19 19:00 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) FK Nemunas
3
1
FK Utenis
Rungtynių informacija
2024 06 16 16:30 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Sirijus
3
0
Tauras B
Rungtynių informacija
2024 06 16 14:00 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) FK Nemunas
0
1
FC Hegelmann C
Rungtynių informacija
2024 06 15 18:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) FK Utenis
1
5
Garliava B
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas Tauras B
4
0
FK Utenis
Rungtynių informacija
2024 06 09 09:30 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Garliava B
2
1
FK Nemunas
Rungtynių informacija

TOPsport A lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 22 16:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
-
-
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 22 18:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
-
-
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 06 23 13:00 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 23 15:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 23 17:00 LFF stadionas FK Žalgiris
-
-
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2024 06 26 17:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva
-
-
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 06 26 17:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas FC Hegelmann
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 06 26 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 26 18:00 Alytaus stadionas žolės DFK Dainava
-
-
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 26 18:30 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
-
-
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 06 29 16:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 30 15:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
-
-
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 06 30 17:25 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas
-
-
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2024 06 30 19:30 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas FC Hegelmann
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 07 01 18:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
-
-
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 07 04 18:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 07 05 17:30 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 07 06 16:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
-
-
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 06 19 19:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva
2
2
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 19 18:30 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas
0
4
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 19 17:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
3
0
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 06 18 18:00 Alytaus stadionas žolės DFK Dainava
2
2
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 06 16 17:30 LFF stadionas FK Žalgiris
2
1
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 06 15 18:00 Alytaus stadionas žolės DFK Dainava
0
0
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 15 17:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
2
0
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 06 15 16:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
3
3
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 15 15:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas FC Hegelmann
3
2
FK Sūduva
Rungtynių informacija

Topo centras Euronics Moterų A lyga

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 23 11:00 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris-MRU
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 23 12:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
-
-
FK Gintra
Rungtynių informacija
2024 06 23 13:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned
-
-
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 06 29 17:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FK Gintra
-
-
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 06 30 12:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 18 18:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
5
1
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 06 16 13:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned
1
2
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 16 11:00 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris-MRU
1
3
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FK Gintra
1
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 05 17:15 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris-MRU
3
0
FK Banga
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 25 16:00 Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas Klaipėdos FM
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 06 25 16:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
0
2
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
8
2
FK Banga
Rungtynių informacija

U-17 Baltijas kauss 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 26 15:00 Jāņa Skredeļa stadions Latvija
-
-
Lietuva
Rungtynių informacija
2024 06 27 23:00 Lietuva
-
-
Suomija
Rungtynių informacija
2024 06 29 23:00 Estija
-
-
Lietuva
Rungtynių informacija

PAFF-ŠAFF III lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 26 18:00 Naujosios Akmenės miesto stadionas FK Cementininkas
-
-
Pakruojo SC
Rungtynių informacija
2024 06 26 18:00 Gytarių stadionas FC Saulininkas
-
-
FK Venta
Rungtynių informacija
2024 06 27 18:00 Radviliškio miesto centrinis stadionas FSK Radviliškis
-
-
FK Dembava B
Rungtynių informacija
2024 06 27 18:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned B
-
-
FK Ekranas B
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas B
-
-
FSK Radviliškis
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:00 Pakruojo stadionas Pakruojo SC
-
-
FK Venta
Rungtynių informacija
2024 07 04 18:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned B
-
-
FC Saulininkas
Rungtynių informacija
2024 06 19 18:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava B
2
1
FK Saned B
Rungtynių informacija
2024 06 19 18:00 Pakruojo stadionas Pakruojo SC
2
3
FSK Radviliškis
Rungtynių informacija
2024 06 18 18:00 Kuršėnų SM stadionas FK Venta
1
0
FK Cementininkas
Rungtynių informacija
2024 06 13 18:00 Radviliškio miesto centrinis stadionas FSK Radviliškis
1
1
FK Venta
Rungtynių informacija
2024 06 13 18:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned B
3
2
Pakruojo SC
Rungtynių informacija
2024 06 12 19:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas B
2
2
FK Dembava B
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:30 Gytarių stadionas FC Saulininkas
0
4
FK Cementininkas
Rungtynių informacija
2024 06 06 18:00 Kuršėnų SM stadionas FK Venta
6
0
FK Saned B
Rungtynių informacija
2024 06 05 19:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Dembava B
2
8
FC Saulininkas
Rungtynių informacija
2024 06 05 18:00 Pakruojo stadionas Pakruojo SC
3
0
FK Ekranas B
Rungtynių informacija

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 28 18:30 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga C
-
-
FK Pempininkai
Rungtynių informacija
2024 06 19 19:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas EDM Statyba-Sendvaris
7
5
FK Banga C
Rungtynių informacija
2024 06 17 19:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas Sakuona
1
4
FK Babrungas B
Rungtynių informacija
2024 06 12 19:20 Gargždų Minijos progimnazijos stadionas FK Pempininkai
3
1
FK Sirijus B
Rungtynių informacija
2024 06 10 19:15 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga C
4
3
FK Babrungas B
Rungtynių informacija
2024 06 10 18:30 Palangos stadionas FK Melno
1
4
EDM Statyba-Sendvaris
Rungtynių informacija

Lietuvos veteranų 40+ futbolo pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 29 10:00 Gytarių stadionas Kauno FK "Virpstas"
-
-
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 06 29 10:00 Gytarių stadionas Šiaulių FK "Liūtai“
-
-
Kėdainių VFK "Nevėžis"
Rungtynių informacija
2024 06 29 11:00 Gytarių stadionas Kauno "Šilainiai"
-
-
Vilniaus FK "Gariūnai"
Rungtynių informacija
2024 06 29 11:00 Gytarių stadionas Kėdainių VFK "Nevėžis"
-
-
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 06 29 12:00 Gytarių stadionas Vilniaus FK "Gariūnai"
-
-
Kauno FK "Virpstas"
Rungtynių informacija
2024 06 29 12:00 Gytarių stadionas Kauno "Šilainiai"
-
-
Šiaulių FK "Liūtai“
Rungtynių informacija

PAFF 8x8 pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 29 10:00 Pasvalio miesto stadionas PSSK Atomas
-
-
Panevėžio "Ekrano Senjorai"
Rungtynių informacija

Draudzības spēle - Beach soccer - Male - Seniors

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 29 15:00 Birštono paplūdimio futbolo aikštė Lietuva
-
-
Lenkija
Rungtynių informacija
2024 06 30 11:00 Birštono paplūdimio futbolo aikštė Lietuva
-
-
Lenkija
Rungtynių informacija

WU-17 Baltijas kauss 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 29 16:00 TNTK Stadium Lietuva
-
-
Latvija
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 16 12:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
4
4
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 16 12:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
6
6
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
4
2
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
3
5
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 BFA arena Vilniaus BFA
3
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 BFA arena Vilniaus BFA
3
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 11 17:30 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
2
1
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2024 06 11 17:30 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
5
4
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
2
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
0
3
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
3
5
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
1
0
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
3
4
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
20
0
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 06 06 18:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
4
2
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 06 18:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
3
2
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 05 17:45 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas Vilniaus BFA B
3
1
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 06 05 17:45 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas Vilniaus BFA B
4
5
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija

Lietuvos senjorų 60+ futbolo pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 16 10:50 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Alytaus FK "Dainava"
0
0
Šiaulių VFK
Rungtynių informacija
2024 06 16 10:50 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Utenos FK "Utenio senjorai"
0
1
Vilniaus Senjorai
Rungtynių informacija
2024 06 16 10:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Šiaulių VFK
0
0
Vilniaus Senjorai
Rungtynių informacija
2024 06 16 10:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Alytaus FK "Dainava"
1
0
Utenos FK "Utenio senjorai"
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:20 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
1
3
Kauno senjorai
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:20 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Jonavos VFK Klevas
3
2
FK Skaistgirys–Žvelgaitis
Rungtynių informacija
2024 06 15 09:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno senjorai
1
1
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 06 15 09:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FK Skaistgirys–Žvelgaitis
0
0
Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 16 08:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
25
3
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 16 08:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
23
1
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 05 16:15 BFA arena Vilniaus BFA
15
5
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 15:30 Pilaitės futbolo maniežas Talentų FA-FK Riteriai
10
2
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2024 06 14 16:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
3
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 13 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
4
4
FK Banga 4:4 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 05 14:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
0
5
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 14:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Utenos Utenis
1
4
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
5
2
FK Aidas
Rungtynių informacija
2024 06 08 13:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
2
2
FA Panevėžys-PRSSG 2:2 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 05 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
3
1
FK Atmosfera
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 13:30 Pilaitės futbolo maniežas Talentų FA-FK Riteriai
0
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 06 15 13:30 Gytarių stadionas FA Šiauliai
2
1
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 15 13:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
1
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija

Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 13:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Kauno Žalgirio FA
2
9
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2024 06 15 11:00 Šventupės futbolo aikštė Ukmergės SC-Ukmergė
2
3
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 15 11:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Utenos Utenis
3
3
MFA Žalgiris-MRU 3:3 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 12 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
5
1
Ukmergės SC-Ukmergė
Rungtynių informacija
2024 06 08 11:00 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris-MRU
6
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 07 17:00 Gargždų Minijos progimnazijos stadionas FK Banga
2
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 05 18:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Utenos Utenis
4
2
Ukmergės SC-Ukmergė
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 13:00 BFA arena Vilniaus BFA
5
1
A.Narbekovo FA
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
0
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
2
6
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2024 06 12 16:30 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas Vilniaus BFA
2
1
Be1 NFA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 12:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
10
7
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
7
10
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FM Vilniaus Vytis
4
2
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FM Vilniaus Vytis
4
7
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
0
6
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
6
0
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2024 06 14 17:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
12
8
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 06 14 17:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
7
11
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
8
2
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
9
4
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 08 15:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
11
12
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA Panevėžys-PRSSG
3
0
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA Panevėžys-PRSSG
3
0
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
12
8
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
10
12
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
15
5
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2024 06 08 08:30 Taikos progimnazijos stadionas FK Ataka
5
20
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 08 08:30 Taikos progimnazijos stadionas FK Ataka
9
18
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 05 16:20 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas Vilniaus BFA
16
5
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 06 05 16:20 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas Vilniaus BFA
16
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 12:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
3
3
Marijampolės FC 3:3 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
1
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
0
5
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 06 08 16:00 BFA arena Vilniaus BFA
3
2
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 II etapas 7-11 vietos 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 12:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
6
1
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
0
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 10:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
11
1
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
8
1
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 06 11 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
12
3
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 11 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
2
6
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 09:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
4
6
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 15 09:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
2
2
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
0
4
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 06 08 10:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
5
2
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 06 06 15:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Kauno Žalgirio FA
3
3
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 06 06 15:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
1
5
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 06 05 16:45 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
6
3
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 06 05 16:45 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
4
2
Marijampolės FC
Rungtynių informacija

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 14 17:00 Gargždų Minijos progimnazijos stadionas FK Banga
4
1
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 12 17:15 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris-MRU
6
0
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2024 06 05 16:30 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
1
6
MFK Žalgiris
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 14 14:10 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
FMK Lituanica
Rungtynių informacija
2024 06 14 13:30 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
FA Dainava
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 13 15:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
5
6
SK Nemenčinė
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 13 14:30 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
3
7
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 06 13 14:30 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
7
6
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 06 05 15:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
4
24
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 05 15:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
0
29
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 13 14:10 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
FMK Lituanica Domeikava
Rungtynių informacija
2024 06 13 13:30 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
FA Dainava
Rungtynių informacija
2024 06 09 11:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Jonava
9
5
Prienų FM
Rungtynių informacija
2024 06 09 11:00 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas Kaišiadorių ŠSC
6
4
FMK Lituanica Domeikava
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 12 16:00 LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja) Druskininkų SC
7
2
VJFM Ąžuolas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 12 16:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
5
5
FA Dainava
Rungtynių informacija
2024 06 12 16:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
5
4
FA Dainava
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
4
5
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
5
7
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 06 07 15:30 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
14
1
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 07 15:30 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
6
2
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 06 15:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
0
0
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 12 15:30 Gytarių stadionas FA Šiauliai C
1
3
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija

Baltic Cup 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 11 18:00 Dariaus ir Girėno stadionas Lietuva
1
1
Estonia 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 08 15:00 Daugavas stadions Latvija
0
2
Lietuva
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 11 16:00 Sportima SFK Rotalis
12
3
FK Margiris
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 11 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
5
20
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 11 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
8
18
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 07 14:30 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
1
13
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 07 14:30 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
3
10
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 06 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
30
0
FA Tauras
Rungtynių informacija
2024 06 06 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
7
9
FA Tauras
Rungtynių informacija

U-19 Baltic Cup 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 11 12:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Lietuva
0
2
Latvija
Rungtynių informacija
2024 06 07 17:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Lietuva
2
1
Estija
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 16:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA Panevėžys-PRSSG
14
0
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Marijampolės sporto centro stadionas Marijampolė City
1
4
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
1
3
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
7
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 06 09 11:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
1
5
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 09 10:00 Naujosios Vilnios stadionas VFA Geležinis vilkas
1
5
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 09 09:00 BFA arena Vilniaus BFA
6
0
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 06 07 18:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas Utenos Utenis
3
2
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 06 05 16:30 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
2
1
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija

Lietuvos mergaičių U13 čempionato II etapas 1-8 vietos 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 16:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Klaipėdos FM
1
0
MFK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Minijos FA
4
2
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Ukmergės SC
0
1
MFA Žalgiris B-MRU
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFA Bitės B
3
2
FA Gintra-FK Triumfas
Rungtynių informacija
2024 06 09 14:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFA Bitės B
3
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 09 14:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFK Žalgiris
3
3
FA Gintra-FK Triumfas 3:3 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 09 13:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Minijos FA
2
1
Ukmergės SC
Rungtynių informacija
2024 06 09 13:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFA Žalgiris B-MRU
2
3
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Ukmergės SC
1
2
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFA Žalgiris B-MRU
1
5
FA Gintra-FK Triumfas
Rungtynių informacija
2024 06 09 11:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFA Bitės B
2
0
Minijos FA
Rungtynių informacija
2024 06 09 11:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFK Žalgiris
4
3
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
0
0
VFM Fortūna 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 09 13:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
0
0
Klaipėdos FM 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 09 10:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
2
4
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 06 09 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
2
1
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 09 09:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
2
0
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 06 16:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
3
1
FK Granitas
Rungtynių informacija

Lietuvos senjorų 50+ futbolo pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 13:00 Gytarių stadionas Vilniaus FK Nerealas
0
3
Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Gytarių stadionas Visagino FK "Inter veteranai"
0
2
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Gytarių stadionas Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
0
3
Šiaulių VFK
Rungtynių informacija
2024 06 09 11:00 Gytarių stadionas Jonavos VFK Klevas
2
0
Vilniaus FK Nerealas
Rungtynių informacija
2024 06 09 11:00 Gytarių stadionas Visagino FK "Inter veteranai"
0
1
Šiaulių VFK
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Kauno "73 united"
3
2
"Marijampolė City"
Rungtynių informacija
2024 06 08 11:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Kauno FK "Feniksas"
1
3
Vilniaus Senjorai
Rungtynių informacija
2024 06 08 11:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Alytaus FK "Dainava"
1
1
"Marijampolė City"
Rungtynių informacija
2024 06 08 10:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Kauno "73 united"
0
0
Kauno FK "Feniksas"
Rungtynių informacija
2024 06 08 10:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Alytaus FK "Dainava"
1
0
Vilniaus Senjorai
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 12:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
12
10
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
2
11
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 06 07 16:00 Elektrėnų stadionas ESFA
9
10
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 06 07 16:00 Elektrėnų stadionas ESFA
11
6
FK Ekranas
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono finalas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 11:40 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas KFA
0
4
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija

Lietuvos mergaičių U13 čempionato II etapas 9-20 vietos 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 11:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas Marijampolės FC
1
3
Pasvalio FC
Rungtynių informacija
2024 06 09 11:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Vilnius
11
0
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 09 10:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Vilnius
11
0
Pasvalio FC
Rungtynių informacija
2024 06 09 10:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas Marijampolės FC
8
3
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
4
2
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Visagino BFA
3
0
Nemenčinės MFK
Rungtynių informacija
2024 06 08 10:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Nemenčinės MFK
0
3
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 08 10:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Visagino BFA
0
1
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 06 07 17:00 Ruklos J. Stanislausko mokyklos-DC sporto aikštynas FK Jonava
4
3
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 06 07 17:00 Ruklos J. Stanislausko mokyklos-DC sporto aikštynas FK Babrungas
3
0
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2024 06 07 16:00 Ruklos J. Stanislausko mokyklos-DC sporto aikštynas MFA Bitės
0
3
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 06 07 16:00 Ruklos J. Stanislausko mokyklos-DC sporto aikštynas FK Jonava
10
0
FK Babrungas
Rungtynių informacija

U-21 Baltic Cup 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 11:00 Linnastadium Suomija
2
0
Lietuva
Rungtynių informacija
2024 06 06 18:00 Pärnu Rannastaadion Lietuva
1
1
Latvia 1:1 (PEN
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono finalas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 10:00 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas FK Banga
1
1
FA-FM Ateitis 1:1 (PEN
Rungtynių informacija

2024 m. Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 08 15:40 Birštono paplūdimio futbolo aikštė Dembava
0
3
FC Narjanta
Rungtynių informacija
2024 06 08 14:50 Birštono paplūdimio futbolo aikštė PFK Panevėžys
1
2
BSC Kaunas
Rungtynių informacija
2024 06 08 14:00 Birštono paplūdimio futbolo aikštė Igol
5
3
Olimpo SC
Rungtynių informacija
2024 06 08 13:10 Birštono paplūdimio futbolo aikštė FC Narjanta
10
4
PFK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 06 08 12:20 Birštono paplūdimio futbolo aikštė Olimpo SC
3
0
Dembava
Rungtynių informacija
2024 06 08 11:30 Birštono paplūdimio futbolo aikštė BSC Kaunas
5
0
Igol
Rungtynių informacija
2024 06 08 10:40 Birštono paplūdimio futbolo aikštė FC Narjanta
8
2
Olimpo SC
Rungtynių informacija
2024 06 08 09:50 Birštono paplūdimio futbolo aikštė Dembava
0
3
BSC Kaunas
Rungtynių informacija
2024 06 08 09:00 Birštono paplūdimio futbolo aikštė Igol
2
1
PFK Panevėžys
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono finalas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 08 14:00 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas SK Polonia-Panerys
1
1
FC Kuršiai 1:1 (PEN
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono finalas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 08 11:40 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas FC Hegelmann
3
0
KFA
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Finalas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 08 10:00 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas Vilnius Football Academy
1
1
FK Banga 1:1 (PEN
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Rytų regiono B grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 08 09:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Viltis
6
6
FK Vilnius
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 06 16:00 Kybartų miesto stadionas Sveikata VSM
3
0
Marijampolė City
Rungtynių informacija
2024 06 05 15:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Jonava
5
0
FK Garliava B
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 06 15:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
4
8
FK Banga B
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Vakarų regiono B grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 06 15:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
4
18
Tauragės SC
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 05 17:00 AAFF dirbtinės dangos aikštė FK Vidzgiris
6
0
FK Saned
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 05 17:00 Klaipėdos FM stadionas KFA
1
2
Klaipėdos FM B
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų-Rytų dėl patekimo į finalą2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 05 16:00 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas FC Hegelmann
5
1
FK Ataka
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 05 15:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
11
17
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 06 05 15:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
4
20
FA Šiauliai
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 05 15:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas Klaipėdos FM B
2
2
KFA 2:2 (PEN
Rungtynių informacija

2023/24 m. Šiaulių apskrities „Citma“ lyga U-17

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 05 14:30 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai C
3
2
Radviliškio ŠSPC
Rungtynių informacija
Rodyti visus