Visos varžybos
Visi sezonai
Visos
Artėjančios
Įvykusios
Kalendorius

2025 Women's EURO - WEQ League Stage - Grp C1

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 16 19:00 LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja) Lietuva
-
-
Sakartvelas
Rungtynių informacija

2024 Women's Under-19 - Final tournament - GrpA

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 17 17:00 Dariaus ir Girėno stadionas Lietuva
-
-
Prancūzija
Rungtynių informacija
2024 07 20 17:00 Dariaus ir Girėno stadionas Serbija
-
-
Lietuva
Rungtynių informacija

PAFF-ŠAFF III lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 19 17:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned B
-
-
FK Ekranas B
Rungtynių informacija
2024 07 31 19:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas B
-
-
FC Saulininkas
Rungtynių informacija
2024 08 06 18:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava B
-
-
FK Venta
Rungtynių informacija
2024 08 07 18:30 Gytarių stadionas FC Saulininkas
-
-
Pakruojo SC
Rungtynių informacija
2024 08 07 19:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas B
-
-
FK Cementininkas
Rungtynių informacija
2024 08 08 18:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned B
-
-
FSK Radviliškis
Rungtynių informacija
2024 07 10 18:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Dembava B
2
6
FK Cementininkas
Rungtynių informacija
2024 07 04 18:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned B
1
12
FC Saulininkas
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:00 Pakruojo stadionas Pakruojo SC
2
3
FK Venta
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas B
1
5
FSK Radviliškis
Rungtynių informacija
2024 06 27 18:00 Radviliškio miesto centrinis stadionas FSK Radviliškis
2
1
FK Dembava B
Rungtynių informacija
2024 06 26 18:30 Gytarių stadionas FC Saulininkas
1
4
FK Venta
Rungtynių informacija
2024 06 26 18:00 Naujosios Akmenės miesto stadionas FK Cementininkas
4
4
Pakruojo SC
Rungtynių informacija
2024 06 19 18:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava B
2
1
FK Saned B
Rungtynių informacija
2024 06 19 18:00 Pakruojo stadionas Pakruojo SC
2
3
FSK Radviliškis
Rungtynių informacija
2024 06 18 18:00 Kuršėnų SM stadionas FK Venta
1
0
FK Cementininkas
Rungtynių informacija
2024 06 13 18:00 Radviliškio miesto centrinis stadionas FSK Radviliškis
1
1
FK Venta
Rungtynių informacija
2024 06 13 18:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned B
3
2
Pakruojo SC
Rungtynių informacija
2024 06 12 19:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas B
2
2
FK Dembava B
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:30 Gytarių stadionas FC Saulininkas
0
4
FK Cementininkas
Rungtynių informacija

TOPsport A lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 19 19:00 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 07 20 16:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
-
-
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2024 07 20 18:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
-
-
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 07 21 17:25 Alytaus stadionas žolės DFK Dainava
-
-
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 07 22 18:00 LFF stadionas FK Žalgiris
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 07 26 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
-
-
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 07 27 15:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas FC Hegelmann
-
-
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 07 27 17:00 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas
-
-
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 07 28 17:25 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 07 29 18:00 LFF stadionas FK Žalgiris
-
-
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 08 02 17:30 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
-
-
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2024 08 03 16:00 Alytaus stadionas žolės DFK Dainava
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 08 04 15:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
-
-
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 08 04 17:25 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas
-
-
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 08 05 18:00 LFF stadionas FK Žalgiris
-
-
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 08 09 18:00 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas
-
-
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 07 12 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
2
4
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 07 07 17:25 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva
0
0
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 07 06 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
0
0
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 07 05 18:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
1
0
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 07 05 17:30 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
1
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 07 04 18:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
0
1
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 07 01 18:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
1
0
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 30 19:30 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas FC Hegelmann
3
1
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 30 17:25 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas
1
0
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2024 06 30 15:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
2
1
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 06 29 16:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
0
1
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 26 18:30 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
2
0
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 06 26 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
0
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 26 18:00 Alytaus stadionas žolės DFK Dainava
3
1
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 26 17:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva
1
3
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 06 26 17:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas FC Hegelmann
0
0
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 06 23 17:00 LFF stadionas FK Žalgiris
4
0
FK Sūduva
Rungtynių informacija
2024 06 23 15:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
0
0
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 23 13:00 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
4
1
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 22 18:00 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
2
0
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2024 06 22 16:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
3
0
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 19 19:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva
2
2
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 19 18:30 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas
0
4
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 19 17:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
3
0
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 06 18 18:00 Alytaus stadionas žolės DFK Dainava
2
2
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 06 16 17:30 LFF stadionas FK Žalgiris
2
1
FK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 06 15 18:00 Alytaus stadionas žolės DFK Dainava
0
0
FK Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 15 17:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
2
0
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 06 15 16:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
3
3
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 15 15:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas FC Hegelmann
3
2
FK Sūduva
Rungtynių informacija

2024 m. Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 20 10:00 Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) Dembava
-
-
PFK Panevėžys
Rungtynių informacija
2024 07 20 10:50 Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) FC Narjanta
-
-
BSC Igol
Rungtynių informacija
2024 07 20 11:40 Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) Olimpo SC
-
-
BSC Kaunas
Rungtynių informacija
2024 07 20 12:30 Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) BSC Igol
-
-
Dembava
Rungtynių informacija
2024 07 20 13:20 Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) PFK Panevėžys
-
-
Olimpo SC
Rungtynių informacija
2024 07 20 14:10 Kupiškio marių paplūdimio futbolo aikštė (prie Elingo) BSC Kaunas
-
-
FC Narjanta
Rungtynių informacija

TOPsport I lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 26 17:00 Jonavos centrinis stadionas FK Be1
-
-
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija
2024 07 26 17:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 07 26 17:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 07 26 17:00 Tauragės "Vytauto" stadionas Tauras
-
-
FK Minija
Rungtynių informacija
2024 07 26 18:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas
-
-
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 07 27 14:00 LFF stadionas FK Riteriai
-
-
FK Kauno Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 07 27 17:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga B
-
-
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 07 28 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann B
-
-
FK Panevėžys B
Rungtynių informacija
2024 07 30 17:30 Jonavos centrinis stadionas FC "Be1"
-
-
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 08 02 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Panevėžys B
-
-
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 08 02 18:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
-
-
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija
2024 08 03 14:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
-
-
FC Neptūnas
Rungtynių informacija
2024 08 03 15:00 Kauno Žalgirio FA stadionas FK Kauno Žalgiris B
-
-
FK Minija
Rungtynių informacija
2024 08 03 16:00 Tauragės "Vytauto" stadionas Tauras
-
-
FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 08 03 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga B
-
-
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 08 03 18:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 08 04 17:00 Jonavos centrinis stadionas FK Be1
-
-
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2024 08 09 17:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
-
-
FK Kauno Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 08 09 17:00 Jonavos centrinis stadionas FK Be1
-
-
FK Banga B
Rungtynių informacija
2024 08 09 17:00 LFF stadionas FK Riteriai
-
-
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2024 08 09 18:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 08 09 18:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas
-
-
FK Panevėžys B
Rungtynių informacija
2024 06 29 17:00 BFA arena Vilniaus BFA
5
0
FK Kauno Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 06 27 18:00 LFF stadionas FK Riteriai
5
1
FC Neptūnas
Rungtynių informacija
2024 06 26 19:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FK Be1
3
0
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 06 22 18:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai B
0
2
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 06 22 17:00 Tauragės "Vytauto" stadionas Tauras
4
0
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 06 22 17:00 LFF stadionas FK Riteriai
2
1
FK Be1
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann B
1
0
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:00 Kauno Žalgirio FA stadionas FK Kauno Žalgiris B
2
2
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga B
0
6
FC Neptūnas
Rungtynių informacija
2024 06 21 17:30 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
0
2
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2024 06 21 17:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Panevėžys B
1
3
FK Minija
Rungtynių informacija
2024 06 16 18:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas
2
0
FK Kauno Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 06 16 17:00 BFA arena Vilniaus BFA
7
0
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija
2024 06 16 15:00 Plungės dirbtinės dangos stadionas FK Babrungas
1
0
FK Banga B
Rungtynių informacija
2024 06 15 17:00 Kretingos miesto stadionas (Natūrali žolė) FK Minija
3
1
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 06 14 18:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas
5
0
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2024 06 14 18:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
1
2
FK Panevėžys B
Rungtynių informacija
2024 06 14 17:30 Jonavos centrinis stadionas FK Be1
2
1
Tauras
Rungtynių informacija
2024 06 14 17:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
1
0
FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Panevėžys B
3
1
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 06 09 13:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga B
0
2
FK Minija
Rungtynių informacija

PAFF 8x8 pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 27 10:00 Pasvalio miesto stadionas PSSK Atomas
-
-
Panevėžio "Ekrano Senjorai"
Rungtynių informacija
2024 07 27 10:00 Pasvalio miesto stadionas Pasvalio FC
-
-
FK Skorbutas
Rungtynių informacija
2024 07 27 11:00 Pasvalio miesto stadionas FK Skorbutas
-
-
Panevėžio "Ekrano Senjorai"
Rungtynių informacija
2024 07 27 11:00 Pasvalio miesto stadionas PSSK Atomas
-
-
Pasvalio FC
Rungtynių informacija
2024 06 29 12:00 PSSK Atomas
2
3
FK Skorbutas
Rungtynių informacija
2024 06 29 11:00 Pasvalio miesto stadionas Pasvalio FC
1
2
PSSK Atomas
Rungtynių informacija
2024 06 29 10:00 Pasvalio miesto stadionas FK Skorbutas
3
5
Pasvalio FC
Rungtynių informacija

II lyga B divizionas 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 27 17:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Garliava B
-
-
FK Be1 B
Rungtynių informacija
2024 08 04 12:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas Tauras B
-
-
Garliava B
Rungtynių informacija
2024 08 04 13:00 Jonavos centrinis stadionas FK Be1 B
-
-
FC Hegelmann C
Rungtynių informacija
2024 08 04 13:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Sirijus
-
-
FK Nemunas
Rungtynių informacija
2024 08 07 18:00 Jonavos centrinis stadionas FK Be1 B
-
-
FK Sirijus
Rungtynių informacija
2024 06 29 14:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann C
1
2
FK Sirijus
Rungtynių informacija
2024 06 25 17:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas Tauras B
11
0
FK Be1 B
Rungtynių informacija
2024 06 23 15:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FK Be1 B
2
3
Tauras B
Rungtynių informacija
2024 06 22 18:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) FK Utenis
0
2
FC Hegelmann C
Rungtynių informacija
2024 06 22 13:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Sirijus
3
1
Garliava B
Rungtynių informacija
2024 06 19 19:00 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) FK Nemunas
3
1
FK Utenis
Rungtynių informacija
2024 06 16 16:30 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Sirijus
3
0
Tauras B
Rungtynių informacija
2024 06 16 14:00 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) FK Nemunas
0
1
FC Hegelmann C
Rungtynių informacija
2024 06 15 18:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) FK Utenis
1
5
Garliava B
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas Tauras B
4
0
FK Utenis
Rungtynių informacija

II lyga A divizionas 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 08 02 18:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
-
-
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 08 02 18:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
-
-
FC Džiugas B
Rungtynių informacija
2024 08 02 18:15 Ukmergės miesto stadionas (žolė) FKS Ukmergė
-
-
FK TransINVEST B
Rungtynių informacija
2024 08 03 14:00 Marijampolės sporto centro stadionas FK Sveikata
-
-
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 08 03 14:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva B
-
-
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 08 03 14:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
-
-
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 08 05 17:30 Jonavos centrinis stadionas FK Jonava
-
-
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija
2024 08 07 18:15 Ukmergės miesto stadionas (žolė) FKS Ukmergė
-
-
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 08 09 17:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
-
-
FK TransINVEST B
Rungtynių informacija
2024 08 09 18:00 Dainavos progimnazijos stadionas FK Dainava B
-
-
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2024 08 10 12:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno FM Fortūna
-
-
FK Sveikata
Rungtynių informacija
2024 08 10 14:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas B
-
-
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 07 14 12:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) FKS Ukmergė
3
2
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 07 14 11:30 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
7
1
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 07 13 13:00 Marijampolės futbolo arenos maniežas FK Sūduva B
5
0
FC Džiugas B
Rungtynių informacija
2024 07 13 12:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
1
4
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 07 13 12:00 Marijampolės sporto centro stadionas FK Sveikata
1
2
FK Dainava B
Rungtynių informacija
2024 07 13 11:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
3
3
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija
2024 07 12 19:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
2
2
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 07 12 17:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
2
1
FK TransINVEST B
Rungtynių informacija
2024 07 10 18:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) FKS Ukmergė
3
1
FK Dainava B
Rungtynių informacija
2024 07 07 13:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
0
5
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 07 07 13:00 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) FK Sveikata
3
1
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 07 07 12:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned
1
10
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija
2024 07 06 12:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST B
10
0
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 07 06 12:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas B
4
1
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2024 07 06 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
0
2
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 07 06 11:00 Dainavos progimnazijos stadionas FK Dainava B
0
2
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 07 05 18:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas B
1
1
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno FM Fortūna
4
0
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:00 Marijampolės sporto centro stadionas FK Sveikata
5
0
FC Džiugas B
Rungtynių informacija
2024 07 03 18:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
5
4
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 07 02 18:30 Marijampolės futbolo arenos maniežas FK Sūduva B
1
1
FK Širvėna
Rungtynių informacija
2024 07 02 18:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
1
2
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 07 02 18:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Jonava
2
1
FK TransINVEST B
Rungtynių informacija
2024 07 02 18:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
2
0
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija
2024 07 01 18:00 Telšių miesto centrinis stadionas (žolė) FC Džiugas B
5
1
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 06 29 13:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas B
2
3
FK Sveikata
Rungtynių informacija
2024 06 29 13:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FK Jonava
0
0
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 06 29 13:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
2
2
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 29 12:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST B
7
0
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 06 29 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
4
0
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2024 06 28 18:30 Dainavos progimnazijos stadionas FK Dainava B
3
2
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 26 19:00 LFF stadionas FK Viltis
0
2
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija
2024 06 23 13:00 Marijampolės sporto centro stadionas FK Sveikata
1
0
FK Širvėna
Rungtynių informacija
2024 06 23 13:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
2
3
FK TransINVEST B
Rungtynių informacija
2024 06 23 12:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
3
2
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija
2024 06 22 13:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
0
3
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 06 22 12:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned
2
6
FK Dainava B
Rungtynių informacija
2024 06 22 11:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno FM Fortūna
0
7
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:30 Ukmergės miesto stadionas (žolė) FKS Ukmergė
2
1
FC Džiugas B
Rungtynių informacija
2024 06 21 18:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva B
0
1
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 17 17:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
1
0
FK Sveikata
Rungtynių informacija
2024 06 16 16:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas B
0
2
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 16 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
1
1
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 16 12:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
3
2
FK Sūduva B
Rungtynių informacija
2024 06 16 11:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST B
4
2
FK Dainava B
Rungtynių informacija
2024 06 15 16:00 Klaipėdos stadionas FC Neptūnas B
1
2
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija
2024 06 15 11:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
1
1
FK Dembava
Rungtynių informacija
2024 06 15 11:00 LFF stadionas FK Viltis
5
1
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 06 12 19:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) FKS Ukmergė
2
1
FK Širvėna
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno FM Fortūna
2
2
FC Neptūnas B
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:00 Dainavos progimnazijos stadionas FK Dainava B
0
1
FK Viltis
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:00 Marijampolės futbolo arenos stadionas FK Sūduva B
0
3
FK TransINVEST B
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
1
2
FK Šilutė
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:30 Marijampolės sporto centro stadionas FK Sveikata
2
1
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
1
4
FK Žalgiris B
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned
1
2
FC Džiugas B
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Biržų miesto stadionas FK Širvėna
2
0
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2024/2025 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 08 10 09:00 Fanų stadionas FA-FM Ateitis
-
-
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 08 10 09:00 BFA arena Vilniaus BFA
-
-
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 08 10 10:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
-
-
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2024 08 10 12:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėdos FM
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2024 08 10 12:00 Jonavos centrinis stadionas FK Jonava
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 08 10 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
-
-
FM Fortūna
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2024/2025 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 08 10 10:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Kauno Žalgirio FA
-
-
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2024 08 10 11:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
-
-
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 08 10 11:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Vilniaus BFA
-
-
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 08 10 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 08 10 14:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėdos FM
-
-
FK Aidas
Rungtynių informacija
2024 08 10 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
-
-
FA Riteriai
Rungtynių informacija

Lietuvos senjorų 60+ futbolo pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 08 10 11:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Šiaulių VFK
-
-
Utenos FK "Utenio senjorai"
Rungtynių informacija
2024 08 10 11:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Alytaus FK "Dainava"
-
-
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 08 10 11:40 Utenos Utenio stadionas (žolė) Vilniaus Senjorai
-
-
Kauno senjorai
Rungtynių informacija
2024 08 10 11:40 Utenos Utenio stadionas (žolė) Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
-
-
FK Skaistgirys–Žvelgaitis
Rungtynių informacija
2024 08 10 12:20 Utenos Utenio stadionas (žolė) Šiaulių VFK
-
-
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 08 10 12:20 Utenos Utenio stadionas (žolė) Utenos FK "Utenio senjorai"
-
-
Kauno senjorai
Rungtynių informacija
2024 08 10 13:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Vilniaus Senjorai
-
-
Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
Rungtynių informacija
2024 08 10 13:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) FK Skaistgirys–Žvelgaitis
-
-
Alytaus FK "Dainava"
Rungtynių informacija
2024 06 16 10:50 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Alytaus FK "Dainava"
0
0
Šiaulių VFK
Rungtynių informacija
2024 06 16 10:50 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Utenos FK "Utenio senjorai"
0
1
Vilniaus Senjorai
Rungtynių informacija
2024 06 16 10:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Šiaulių VFK
0
0
Vilniaus Senjorai
Rungtynių informacija
2024 06 16 10:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas Alytaus FK "Dainava"
1
0
Utenos FK "Utenio senjorai"
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:20 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
1
3
Kauno senjorai
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:20 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Jonavos VFK Klevas
3
2
FK Skaistgirys–Žvelgaitis
Rungtynių informacija
2024 06 15 09:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Kauno senjorai
1
1
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 06 15 09:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FK Skaistgirys–Žvelgaitis
0
0
Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2024/2025 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 08 10 12:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
-
-
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 08 10 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
-
-
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2024 08 10 13:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
-
-
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 08 10 13:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
-
-
FA Riteriai
Rungtynių informacija
2024 08 10 14:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
-
-
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 08 10 14:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
-
-
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 08 19:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas EDM Statyba-Sendvaris
5
4
Sakuona
Rungtynių informacija
2024 07 02 19:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas EDM Statyba-Sendvaris
1
4
FK Sirijus B
Rungtynių informacija
2024 07 01 18:30 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas Sakuona
6
2
FK Melno
Rungtynių informacija
2024 06 28 18:30 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga C
3
1
FK Pempininkai
Rungtynių informacija
2024 06 25 19:30 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas FK Sirijus B
5
1
FK Banga C
Rungtynių informacija
2024 06 25 18:00 Klaipėdos FM stadionas EDM Statyba-Sendvaris
5
2
FK Babrungas B
Rungtynių informacija
2024 06 19 19:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas EDM Statyba-Sendvaris
7
5
FK Banga C
Rungtynių informacija
2024 06 17 19:00 Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas Sakuona
1
4
FK Babrungas B
Rungtynių informacija
2024 06 12 19:20 Gargždų Minijos progimnazijos stadionas FK Pempininkai
3
1
FK Sirijus B
Rungtynių informacija
2024 06 10 19:15 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga C
4
3
FK Babrungas B
Rungtynių informacija
2024 06 10 18:30 Palangos stadionas FK Melno
1
4
EDM Statyba-Sendvaris
Rungtynių informacija

WU-17 Baltic Cup 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 07 03 09:00 TNTK Stadium Lietuva
3
2
Farerų salos
Rungtynių informacija
2024 07 01 16:00 TNTK Stadium Estija
2
0
Lietuva
Rungtynių informacija
2024 06 29 16:00 TNTK Stadium Latvija
2
2
Lietuva
Rungtynių informacija

Draudzības spēle - Beach soccer - Male - Seniors

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 30 11:00 Birštono paplūdimio futbolo aikštė Lietuva
2
4
Lenkija
Rungtynių informacija
2024 06 29 15:00 Birštono paplūdimio futbolo aikštė Lietuva
4
8
Lenkija
Rungtynių informacija

Topo centras Euronics Moterų A lyga

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 30 11:00 Širvintų stadionas FK TransINVEST
4
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 29 17:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FK Gintra
8
0
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 06 23 13:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned
1
6
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 06 23 12:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
0
7
FK Gintra
Rungtynių informacija
2024 06 23 11:00 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris-MRU
1
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2024 06 18 18:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
5
1
FK Saned
Rungtynių informacija
2024 06 16 13:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned
1
2
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 16 11:00 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris-MRU
1
3
FK TransINVEST
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FK Gintra
1
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija

Lietuvos veteranų 40+ futbolo pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 29 12:00 Gytarių stadionas Vilniaus FK "Gariūnai"
2
6
Kauno FK "Virpstas"
Rungtynių informacija
2024 06 29 12:00 Gytarių stadionas Kauno "Šilainiai"
2
2
Šiaulių FK "Liūtai“
Rungtynių informacija
2024 06 29 11:00 Gytarių stadionas Kauno "Šilainiai"
2
3
Vilniaus FK "Gariūnai"
Rungtynių informacija
2024 06 29 11:00 Gytarių stadionas Kėdainių VFK "Nevėžis"
1
3
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 06 29 10:00 Gytarių stadionas Kauno FK "Virpstas"
4
1
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 06 29 10:00 Gytarių stadionas Šiaulių FK "Liūtai“
2
2
Kėdainių VFK "Nevėžis"
Rungtynių informacija

Lietuvos veteranų 35+ futbolo pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 28 18:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas Tauragės "Tauras"
2
2
Telšių FK "Džiugo" veteranai
Rungtynių informacija
2024 06 19 18:00 Klaipėdos FM dirbtinės dangos aikštė Klaipėda LT
2
2
Kretingos "Minija"
Rungtynių informacija
2024 06 14 18:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas Gargždų AMK "Veteranas"
2
3
Klaipėda LT
Rungtynių informacija
2024 06 12 18:00 Kretingos dirbtinės dangos aikštė Kretingos "Minija"
1
0
Tauragės "Tauras"
Rungtynių informacija

U-17 Baltijas kauss 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 28 15:00 Rīgas Daugavgrīvas vsk. stadions Lietuva
3
2
Suomija
Rungtynių informacija
2024 06 26 15:00 Jāņa Skredeļa stadions Latvija
2
2
Lietuva
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 27 09:30 Klaipėdos Pajūrio progimnazijos stadionas Klaipėdos FM
2
3
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 06 27 09:30 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
7
1
FA Šiauliai
Rungtynių informacija

KAFF III lyga 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 22 13:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nadruvis
2
4
FK Nevėžis B
Rungtynių informacija
2024 06 20 18:30 Kazlų Rūdos miesto stadionas FK Kazlų Rūda
5
0
FK Pozityvūs
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:30 Kazlų Rūdos miesto stadionas FK Kazlų Rūda
11
1
FK Nadruvis
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 22 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FA-FM Ateitis
2
6
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 22 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FA-FM Ateitis
3
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 18 18:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
5
4
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 06 18 18:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
4
3
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2024 06 16 13:40 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
14
1
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 16 13:40 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
5
3
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
9
2
ESFA
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
19
1
ESFA
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
1
3
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
3
4
FK Žalgiris
Rungtynių informacija

Topo centras Euronics moterų I lyga

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 21 18:00 Gytarių stadionas FK Gintra B
5
3
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2024 06 21 17:30 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris B-MRU
32
0
FK Šešupė
Rungtynių informacija
2024 06 21 17:00 Joniškio miesto stadionas FK Saned B
0
16
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 06 15 14:30 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas MFK Žalgiris
5
3
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2024 06 13 18:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
1
1
FK Vilkija
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:30 BFA arena MFA Bitės
4
2
FK Babrungas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 21 15:00 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
VJFM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 13 14:10 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
FMK Lituanica Domeikava
Rungtynių informacija
2024 06 13 13:30 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
FA Dainava
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 21 14:00 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
FK Jonava
Rungtynių informacija
2024 06 14 14:10 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
FMK Lituanica
Rungtynių informacija
2024 06 14 13:30 Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Prienų FM
0
0
FA Dainava
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 20 10:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
12
2
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 06 20 10:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
4
1
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
11
1
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
8
1
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2024 06 11 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
12
3
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 11 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai
2
6
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 16 12:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
4
4
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 16 12:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
6
6
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
4
2
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
3
5
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 BFA arena Vilniaus BFA
3
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 BFA arena Vilniaus BFA
3
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 15 08:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
6
3
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 15 08:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
10
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 11 17:30 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
2
1
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2024 06 11 17:30 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
5
4
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono A pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 16 08:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
25
3
FK Granitas
Rungtynių informacija
2024 06 16 08:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
23
1
FK Granitas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 15:30 Pilaitės futbolo maniežas Talentų FA-FK Riteriai
10
2
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2024 06 14 16:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
3
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 13 15:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
4
4
FK Banga 4:4 (PEN
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 II etapas 7-12 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 14:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Utenos Utenis
1
4
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Mažeikių miesto centrinis stadionas (natūrali žolė) FK Atmosfera
5
2
FK Aidas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 13:30 Pilaitės futbolo maniežas Talentų FA-FK Riteriai
0
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2024 06 15 13:30 Gytarių stadionas FA Šiauliai
2
1
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 15 13:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
1
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija

Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 13:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Kauno Žalgirio FA
2
9
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2024 06 15 11:00 Šventupės futbolo aikštė Ukmergės SC-Ukmergė
2
3
FK Banga
Rungtynių informacija
2024 06 15 11:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Utenos Utenis
3
3
MFA Žalgiris-MRU 3:3 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 12 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
5
1
Ukmergės SC-Ukmergė
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 13:00 BFA arena Vilniaus BFA
5
1
A.Narbekovo FA
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
0
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
2
6
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2024 06 12 16:30 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas Vilniaus BFA
2
1
Be1 NFA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 12:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
10
7
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Naujosios Vilnios stadionas FK Granitas
7
10
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas Utenos Utenis
4
15
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Utenos Krašuonos gimnazijos stadionas Utenos Utenis
2
20
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FM Vilniaus Vytis
4
2
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Nemenčinės futbolo aikštė (natūrali žolė) FM Vilniaus Vytis
4
7
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
0
6
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2024 06 15 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
6
0
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2024 06 14 17:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
12
8
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 06 14 17:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
7
11
FK Ataka
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
8
2
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
9
4
Visagino BFA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 II etapas 1-6 vietos

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 12:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
3
3
Marijampolės FC 3:3 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
1
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 15 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
0
5
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 II etapas 7-11 vietos 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 12:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
6
1
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2024 06 11 18:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
0
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 15 09:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
4
6
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 15 09:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
2
2
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 14 18:00 Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionas FK Ketera
2
2
MFA Bitės
Rungtynių informacija

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 14 17:00 Gargždų Minijos progimnazijos stadionas FK Banga
4
1
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 12 17:15 Lietuvos sporto centro stadionas MFA Žalgiris-MRU
6
0
MFA Bitės
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 13 15:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
5
6
SK Nemenčinė
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 13 14:30 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
3
7
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2024 06 13 14:30 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
7
6
FK Atmosfera
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 12 16:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai B
19
7
FA Šiauliai
Rungtynių informacija
2024 06 12 16:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai B
9
8
FA Šiauliai
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 12 16:00 LSC sporto komplekso „Druskininkai“ stadionas (natūrali veja) Druskininkų SC
7
2
VJFM Ąžuolas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 12 16:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
5
5
FA Dainava
Rungtynių informacija
2024 06 12 16:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
5
4
FA Dainava
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 12 15:30 Gytarių stadionas FA Šiauliai C
1
3
FA Šiauliai B
Rungtynių informacija

Baltic Cup 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 11 18:00 Dariaus ir Girėno stadionas Lietuva
1
1
Estonia 1:1 (PEN
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 11 16:00 Sportima SFK Rotalis
12
3
FK Margiris
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 11 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
5
20
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2024 06 11 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
8
18
FC Džiugas
Rungtynių informacija

U-19 Baltic Cup 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 11 12:00 Kauno Žalgirio FA stadionas Lietuva
0
2
Latvija
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 16:00 Panevėžio FA dirbtinė aikštė FA Panevėžys-PRSSG
14
0
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Marijampolės sporto centro stadionas Marijampolė City
1
4
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
1
3
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
7
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2024 06 09 11:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
1
5
FK Jonava
Rungtynių informacija

Lietuvos mergaičių U13 čempionato II etapas 1-8 vietos 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 16:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Klaipėdos FM
1
0
MFK Žalgiris
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Minijos FA
4
2
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Ukmergės SC
0
1
MFA Žalgiris B-MRU
Rungtynių informacija
2024 06 09 15:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFA Bitės B
3
2
FA Gintra-FK Triumfas
Rungtynių informacija
2024 06 09 14:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFA Bitės B
3
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 09 14:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFK Žalgiris
3
3
FA Gintra-FK Triumfas 3:3 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 09 13:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Minijos FA
2
1
Ukmergės SC
Rungtynių informacija
2024 06 09 13:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFA Žalgiris B-MRU
2
3
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) Ukmergės SC
1
2
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Ukmergės miesto stadionas (žolė) MFA Žalgiris B-MRU
1
5
FA Gintra-FK Triumfas
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
0
0
VFM Fortūna 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2024 06 09 13:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
0
0
Klaipėdos FM 0:0 (PEN
Rungtynių informacija

Lietuvos senjorų 50+ futbolo pirmenybės 2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 13:00 Gytarių stadionas Vilniaus FK Nerealas
0
3
Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Gytarių stadionas Visagino FK "Inter veteranai"
0
2
Jonavos VFK Klevas
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Gytarių stadionas Panevėžio FK "Ekrano Senjorai"
0
3
Šiaulių VFK
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 12:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
12
10
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2024 06 09 12:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
2
11
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono finalas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2024 06 09 11:40 Kaišiadorių švietimo ir sporto centro stadionas KFA
0
4
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
Rodyti visus