Visos varžybos
Visi sezonai
Visos
Artėjančios
Įvykusios
Kalendorius

MrGolas U12 Marijampolės apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 29 10:25 Vilkaviškio pradinė mokykla
-
-
Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 10:45 Virbalio pagrindinė mokykla
-
-
Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
Rungtynių informacija
2023 11 29 11:10 Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
-
-
Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
Rungtynių informacija
2023 11 29 11:35 Virbalio pagrindinė mokykla
-
-
Vilkaviškio pradinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 12:00 Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
-
-
Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 12:25 Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
-
-
Virbalio pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 12:50 Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
-
-
Vilkaviškio pradinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 13:15 Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
-
-
Virbalio pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 13:35 Vilkaviškio pradinė mokykla
-
-
Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
Rungtynių informacija
2023 11 29 12:25 Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
3
0
Virbalio pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 12:00 Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
0
6
Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 11:35 Virbalio pagrindinė mokykla
0
11
Vilkaviškio pradinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 11:10 Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
4
0
Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
Rungtynių informacija
2023 11 29 10:45 Virbalio pagrindinė mokykla
1
5
Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
Rungtynių informacija
2023 11 29 10:25 Vilkaviškio pradinė mokykla
2
2
Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 29 10:00 Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija VšĮ
3
1
Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U15 divizionas 2023/2024 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 29 13:30 BFA Arena Vilniaus BFA
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 25 15:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
0
2
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2023 11 25 15:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
2
0
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2023 11 25 15:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
0
2
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 11 25 15:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
2
4
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2023 11 25 14:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Aidas
0
0
FA Panevėžys-PRSSG 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
9
3
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 11 18 16:30 Pilaitės futbolo maniežas Talentų FA-FK Riteriai
0
0
FK Žalgiris 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 18 15:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
4
3
FK Aidas
Rungtynių informacija
2023 11 18 14:30 BFA Arena Vilniaus BFA
4
1
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 11 18 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
3
1
FK Atmosfera
Rungtynių informacija
2023 11 18 14:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
0
2
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2023 11 18 14:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
0
5
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 11 15 14:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
3
1
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2023 11 11 19:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
5
1
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 11 11 16:30 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Aidas
1
10
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 29 17:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
-
-
FK Garliava
Rungtynių informacija
2023 11 30 18:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
-
-
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 11 26 16:30 BFA Arena Vilniaus BFA
1
1
Talentų FA-FK Riteriai 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 26 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FK Jonava
0
1
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2023 11 26 11:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
2
0
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 11 25 18:30 Pilaitės futbolo maniežas VFM Fortūna
1
1
FA Šiauliai-ŠSG 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 19 15:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
5
1
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 11 19 14:00 BFA Arena Vilniaus BFA
3
0
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2023 11 19 13:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
2
1
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 11 19 11:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
2
0
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2023 11 19 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
1
1
FK Granitas 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 18 10:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
0
0
VFM Fortūna 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 12 13:15 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
0
2
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2023 11 12 13:00 Fanų stadionas Talentų FA-FK Riteriai
1
1
FA Panevėžys-PRSSG 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 12 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
0
1
FK Garliava
Rungtynių informacija
2023 11 11 18:00 BFA Arena Vilniaus BFA
3
1
FK Granitas
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:00 Fanų stadionas VFM Fortūna
3
1
Be1 NFA
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 29 17:30 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
-
-
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2023 11 26 18:00 BFA Arena Vilniaus BFA
4
0
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 11 26 14:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
2
1
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 11 26 13:00 Fanų stadionas FA-FM Ateitis
1
7
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 11 26 13:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
5
0
Marijampolė City
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:30 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
1
4
FK Granitas
Rungtynių informacija
2023 11 22 13:30 BFA Arena Vilniaus BFA
3
0
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2023 11 19 16:00 BFA Arena Vilniaus BFA
2
0
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2023 11 19 15:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
4
1
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 11 19 15:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
11
0
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2023 11 19 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
4
1
FK Granitas
Rungtynių informacija
2023 11 19 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
0
14
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 11 19 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
17
1
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 11 19 11:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
7
3
Marijampolė City
Rungtynių informacija
2023 11 12 15:00 Fanų stadionas FA-FM Ateitis
3
4
FK Jonava
Rungtynių informacija
2023 11 12 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
1
1
Marijampolė City 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 12 12:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
1
6
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 11 12 11:30 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
0
1
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2023 11 11 20:00 BFA Arena FK Granitas
1
3
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 29 17:45 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
-
-
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2023 11 29 17:45 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
-
-
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
1
1
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
0
4
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
1
1
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
0
6
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2023 11 15 17:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
3
0
FK Garliava
Rungtynių informacija
2023 11 15 17:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
0
3
FK Garliava
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 29 18:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 28 18:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
4
0
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
6
1
FA Tauras
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 Marijampolės futbolo maniežas Marijampolės FC
2
5
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
0
4
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 11 25 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
2
2
Kauno Žalgirio FA 2:2 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 25 11:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
1
3
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2023 11 24 18:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
5
1
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2023 11 19 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
1
1
FK Žalgiris 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 18 16:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
1
0
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
1
4
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
1
1
Vilnius Football Academy 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas Kauno Žalgirio FA
5
1
FK Garliava
Rungtynių informacija
2023 11 18 10:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann
2
1
Marijampolės FC
Rungtynių informacija
2023 11 15 19:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
1
3
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 11 15 19:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
1
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2023 11 15 16:30 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
2
3
Kauno Žalgirio FA
Rungtynių informacija
2023 11 12 14:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
1
1
Talentų FA-FK Riteriai 1:1 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:30 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
5
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:00 Pilaitės futbolo maniežas Vilnius Football Academy
0
1
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 11 11 13:45 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FK Garliava
1
6
Be1 NFA
Rungtynių informacija

MrGolas U14 Vilniaus apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 30 10:00 Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija
-
-
Vilniaus r. Pagirių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 10:30 Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija
-
-
Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 11:00 Vilniaus r. Pagirių gimnazija
-
-
Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Vilniaus apskrities C grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 30 10:00 Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija
-
-
Vilniaus r. Rukainių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 10:30 Kyviškių pagrindinė mokykla
-
-
Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 30 11:00 Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla
-
-
Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 11:30 Kyviškių pagrindinė mokykla
-
-
Vilniaus r. Rukainių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 12:00 Vilniaus r. Rukainių gimnazija
-
-
Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 30 12:30 Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija
-
-
Kyviškių pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija

MrGolas U14 Vilniaus apskrities D grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 30 13:00 Aukštadvario gimnazija
-
-
Grigiškių "Šviesos" gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 13:30 Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija
-
-
Aukštadvario gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 14:00 Grigiškių "Šviesos" gimnazija
-
-
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U14 Vilniaus apskrities E grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 30 13:00 Vilniaus VšĮ Gravitas schola
-
-
Grigiškių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 13:30 Vilniaus Liepkalnio mokykla
-
-
Vilniaus VšĮ Gravitas schola
Rungtynių informacija
2023 11 30 14:00 Grigiškių gimnazija
-
-
Vilniaus Liepkalnio mokykla
Rungtynių informacija

MrGolas U14 Vilniaus apskrities F grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 30 14:30 Vilniaus Žemynos progimnazija
-
-
Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 15:00 Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
-
-
Vilniaus Žemynos progimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 30 15:30 Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
-
-
Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Kauno apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 30 15:30 Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 3 komanda
-
-
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 30 15:55 Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 1 komanda
-
-
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 30 16:20 Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 2 komanda
-
-
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 27 16:20 Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 1 komanda
3
1
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 27 15:55 Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 3 komanda
1
5
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 27 15:30 Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 2 komanda
3
2
Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Rytų regiono B pogrupis PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 30 18:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
-
-
Vilniaus BFA C
Rungtynių informacija
2023 11 30 18:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
-
-
Vilniaus BFA C
Rungtynių informacija
2023 12 02 16:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Vilnius
-
-
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 12 02 16:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Vilnius
-
-
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 12 02 17:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Vilnius
-
-
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2023 12 02 17:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Vilnius
-
-
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2023 11 22 18:00 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
13
16
Vilniaus BFA C
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Elektrėnų stadionas ESFA
2
29
Vilniaus BFA C
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Utenos Utenis
9
12
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Utenos Utenio stadionas (žolė) Utenos Utenis
4
8
FK Ekranas
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Elektrėnų stadionas ESFA
7
12
Vilniaus BFA C
Rungtynių informacija

2025 Women's EURO - UWNL League Stage - Grp C2

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 01 17:00 LFF stadionas Lietuva
-
-
Turkija
Rungtynių informacija

Futsal A lyga 23/24

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 02 12:00 Prienų sporto ir pramogų arena Kauno Žalgiris
-
-
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2023 12 02 14:00 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
-
-
FK Akmenės kraštas
Rungtynių informacija
2023 12 02 18:30 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
-
-
FK VIP
Rungtynių informacija
2023 12 03 16:00 Vilniaus kolegijos sporto sale VGTU Vilkai
-
-
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2023 11 28 19:30 Kėdainių arena Kėdainiai United
2
4
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2023 11 26 15:00 Vilniaus kolegijos sporto sale VGTU Vilkai
4
7
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2023 11 25 18:30 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
4
4
FK Akmenės kraštas
Rungtynių informacija
2023 11 25 14:00 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
11
2
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2023 11 25 14:00 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
5
4
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2023 11 21 19:30 Kėdainių arena Kėdainiai United
0
6
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 15 20:30 Kauno sporto halė Kauno Žalgiris
14
2
VGTU Vilkai
Rungtynių informacija
2023 11 15 20:00 Naujosios Akmenės Sporto ir sveikatingumo centro arena FK Akmenės kraštas
8
2
FK VIP
Rungtynių informacija
2023 11 15 20:00 Gargždų miesto Policijos salė Gargždų Pramogos
4
3
FK Bruklinas
Rungtynių informacija
2023 11 15 19:00 Prienų sporto ir pramogų arena FC Hegelmann
1
2
Kėdainiai United
Rungtynių informacija
2023 11 14 20:00 Jonavos sporto arena Jonavos Vikingai
3
2
ŠSPC-Radviliškis
Rungtynių informacija
2023 11 12 14:00 Viekšnių gimnazijos salė FK VIP
7
2
Gargždų Pramogos
Rungtynių informacija
2023 11 11 18:30 Vilkaviškio sporto ir pramogų centras FK Bruklinas
2
5
Jonavos Vikingai
Rungtynių informacija
2023 11 11 14:00 Radviliškio sporto arena ŠSPC-Radviliškis
1
8
Kauno Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 11 14:00 Vilniaus kolegijos sporto sale VGTU Vilkai
3
6
Kėdainiai United
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 02 12:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka B
-
-
FK Žalgiris
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 02 13:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
-
-
SK Nemenčinė
Rungtynių informacija
2023 11 25 12:00 Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionas FK Ketera
0
0
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 25 11:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
11
11
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2023 11 19 12:00 Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos sporto aikštynas SK Nemenčinė
4
4
FK Ataka
Rungtynių informacija
2023 11 19 12:00 BFA Arena MFA Bitės
4
9
FK Ataka B
Rungtynių informacija
2023 11 19 12:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy B
8
11
FA Trakai
Rungtynių informacija
2023 11 12 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka B
7
7
FM Žaibas
Rungtynių informacija
2023 11 12 12:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
5
3
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2023 11 12 12:00 Trakų miesto stadionas (natūrali danga žolės) FA Trakai
5
4
SK Nemenčinė
Rungtynių informacija
2023 11 12 12:00 Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionas FK Ketera
1
1
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2023 11 11 13:00 Sausio 13-osios progimnazijos stadionas FM Vilniaus Vytis
8
9
FK Ataka B
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U15 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 02 14:45 Pilaitės futbolo maniežas FK Ketera
-
-
FK Vidzgiris
Rungtynių informacija
2023 11 25 17:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FC Hegelmann
0
6
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2023 11 25 16:30 BFA Arena Vilniaus BFA B
12
5
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2023 11 25 14:30 BFA Arena FM Vilniaus Vytis
1
4
A.Narbekovo FA
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
7
0
FK Ketera
Rungtynių informacija
2023 11 19 16:00 Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas FC Hegelmann
0
1
FK Vidzgiris
Rungtynių informacija
2023 11 19 13:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
3
0
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2023 11 19 13:00 Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos stadionas FK Ketera
0
16
FK Ataka
Rungtynių informacija
2023 11 18 18:45 BFA Arena FM Vilniaus Vytis
0
2
VFA Geležinis vilkas
Rungtynių informacija
2023 11 15 18:00 Kėdainių stadionas dirbtinė danga FK Nevėžis
1
17
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2023 11 14 18:00 KTU inžinerijos licėjaus padalinio stadionas FC Hegelmann
4
0
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2023 11 12 19:00 BFA Arena A.Narbekovo FA
7
0
FC Hegelmann
Rungtynių informacija
2023 11 12 15:00 BFA Arena Vilniaus BFA B
32
1
FK Ketera
Rungtynių informacija
2023 11 12 15:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
2
0
FK Jonava
Rungtynių informacija
2023 11 12 13:00 AAFF dirbtinės dangos aikštė FK Vidzgiris
3
0
FK Nevėžis
Rungtynių informacija
2023 11 12 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
0
0
FM Vilniaus Vytis 0:0 (PEN
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 02 15:00 Kauno Žalgirio FA maniežas FK Garliava B
-
-
Marijampolė City
Rungtynių informacija
2023 11 19 14:30 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Ekranas
0
10
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 11 12 17:00 Fanų stadionas FA-FM Ateitis
7
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 11 12 11:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
3
1
Marijampolės FC
Rungtynių informacija

Futsal I lygos PAFF pirmenybės 23/24

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 03 11:00 Panevėžio FA sporto salė FK Fokusas
-
-
FK Ekranas B
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Kauno apskrities C grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 04 12:00 VDU klasikinio ugdymo mokykla
-
-
Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla
Rungtynių informacija
2023 12 04 12:25 Kauno KTU inžinerijos licėjus
-
-
Kauno jėzuitų gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 04 12:50 Kauno KTU inžinerijos licėjus
-
-
Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla
Rungtynių informacija
2023 12 04 13:15 Kauno jėzuitų gimnazija
-
-
VDU klasikinio ugdymo mokykla
Rungtynių informacija
2023 12 04 13:40 Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla
-
-
Kauno jėzuitų gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 04 14:05 VDU klasikinio ugdymo mokykla
-
-
Kauno KTU inžinerijos licėjus
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Tauragės apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 05 10:00 Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija
-
-
Tauragės "Šaltinio" progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 10:25 Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
-
-
Tauragės "Aušros" progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 10:50 Tauragės "Aušros" progimnazija
-
-
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:15 Tauragės "Šaltinio" progimnazija
-
-
Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:40 Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla
-
-
Tauragės "Aušros" progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:05 Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija
-
-
Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:30 Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija
-
-
Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:55 Tauragės "Aušros" progimnazija
-
-
Tauragės "Šaltinio" progimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Šiaulių apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 05 10:00 Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija
-
-
Šiaulių Salduvės progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 10:20 Gruzdžių gimnazija
-
-
Šiaulių Medelyno progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 10:40 Šiaulių Salduvės progimnazija
-
-
Kuršėnų Daugėlių progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:00 Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija
-
-
Gruzdžių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:20 Kuršėnų Daugėlių progimnazija
-
-
Šiaulių Medelyno progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:40 Šiaulių Salduvės progimnazija
-
-
Gruzdžių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:00 Kuršėnų Daugėlių progimnazija
-
-
Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:20 Šiaulių Medelyno progimnazija
-
-
Šiaulių Salduvės progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:40 Gruzdžių gimnazija
-
-
Kuršėnų Daugėlių progimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Šiaulių apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 05 10:00 Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
-
-
Šeduvos gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 12 05 10:20 Šeduvos gimnazijos 3 komanda
-
-
Grinkiškio Jono Poderio gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 10:40 Šeduvos gimnazijos 1 komanda
-
-
Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:00 Šeduvos gimnazijos 2 komanda
-
-
Šeduvos gimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:20 Grinkiškio Jono Poderio gimnazija
-
-
Šeduvos gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:40 Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
-
-
Šeduvos gimnazijos 3 komanda
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:00 Šeduvos gimnazijos 1 komanda
-
-
Šeduvos gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:20 Grinkiškio Jono Poderio gimnazija
-
-
Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:40 Šeduvos gimnazijos 3 komanda
-
-
Šeduvos gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Šiaulių apskrities C grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 05 10:00 Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 1 komanda
-
-
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 10:20 Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 2 komanda
-
-
Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 10:40 Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
-
-
Pakruojo "Žemynos" progimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:00 Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 1 komanda
-
-
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:20 Pakruojo "Žemynos" progimnazija
-
-
Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:40 Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
-
-
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:00 Pakruojo "Žemynos" progimnazija
-
-
Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:20 Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija
-
-
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:40 Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos 2 komanda
-
-
Pakruojo "Žemynos" progimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U14 Marijampolės apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 12 05 10:30 Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
-
-
Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
Rungtynių informacija
2023 12 05 10:55 Virbalio pagrindinė mokykla
-
-
Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:20 Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
-
-
Virbalio pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 12 05 11:45 Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
-
-
Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:10 Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
-
-
Virbalio pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 12 05 12:35 Virbalio pagrindinė mokykla
-
-
Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Vilniaus apskrities E grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 28 15:30 Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
0
6
Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 15:00 Vilniaus Gabijos progimnazija
5
0
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 14:30 Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
5
0
Vilniaus Gabijos progimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 23 15:30 Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija
0
10
Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 23 15:00 Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija
9
1
Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 23 14:30 Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija
4
1
Vilniaus Gabijos progimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Kauno apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 28 15:30 Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 2 komanda
2
8
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 4 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 28 15:00 Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 3 komanda
4
0
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 24 15:30 Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda
0
4
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 4 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 24 15:00 Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 2 komanda
0
2
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 3 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 22 15:30 Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 1 komanda
0
1
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 22 15:00 Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 4 komanda
4
0
Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras 3 komanda
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Vilniaus apskrities D grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 28 14:20 Grigiškių "Šviesos" gimnazija
4
2
UAB Karalienės Mortos mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 28 14:15 Grigiškių gimnazija
5
0
Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 13:50 UAB Karalienės Mortos mokykla
5
1
Grigiškių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 13:25 UAB Karalienės Mortos mokykla
5
0
Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 13:00 Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
0
5
Grigiškių "Šviesos" gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 23 13:00 Grigiškių "Šviesos" gimnazija
11
0
Grigiškių gimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Vilniaus apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 28 13:45 Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija
3
2
Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 13:20 Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija
4
1
VšĮ Melkio mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 28 12:55 Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos 2 komanda
1
3
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 12:30 VšĮ Melkio mokykla
0
4
Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 12:05 Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija
2
4
Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 28 11:15 VšĮ Melkio mokykla
0
4
Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 10:25 Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija
5
0
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 10:00 Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos 2 komanda
7
4
VšĮ Melkio mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 22 12:30 Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija
8
2
Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Marijampolės apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 28 13:05 Gražiškių gimnazijos 1 komanda
8
1
Gražiškių gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 28 12:15 Gražiškių gimnazijos 2 komanda
1
17
Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 28 11:50 Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla
5
5
Kalvarijos gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 11:25 Kalvarijos gimnazija
7
0
Gražiškių gimnazijos 2 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 28 11:00 Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla
5
3
Gražiškių gimnazijos 1 komanda
Rungtynių informacija
2023 11 24 12:40 Gražiškių gimnazijos 1 komanda
0
7
Kalvarijos gimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U12 Vilniaus apskrities B grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 28 12:45 Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
0
2
Vilniaus r. Pagirių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 12:20 Rūdiškių gimnazija
5
0
Vilniaus Trakų Vokės gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 11:55 Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija
2
2
Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 11:30 Vilniaus r. Pagirių gimnazija
7
0
Rūdiškių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 11:05 Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija
5
0
Vilniaus Trakų Vokės gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 10:40 Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
7
0
Rūdiškių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 10:15 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija
0
5
Vilniaus r. Pagirių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 09:50 Rūdiškių gimnazija
0
4
Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 09:25 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija
0
5
Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 09:00 Vilniaus r. Pagirių gimnazija
1
1
Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija
Rungtynių informacija

MrGolas U14 Vilniaus apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 28 11:40 VšĮ Melkio mokykla
0
9
Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 28 10:50 Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija
6
0
VšĮ Melkio mokykla
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 27 20:00 BFA Arena FM Vilniaus Vytis
2
2
FK Vilnius
Rungtynių informacija
2023 11 23 19:15 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
7
2
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2023 11 19 10:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Vilnius
4
4
FM Nikė
Rungtynių informacija
2023 11 18 19:15 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
5
0
FK Vilnius
Rungtynių informacija
2023 11 18 12:00 Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos sporto aikštynas FK Margiris
12
0
FK Vilnius 12:0 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 14 17:30 Sportima FM Nikė
7
4
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2023 11 12 12:00 BFA Arena MFA Bitės
9
6
FK Ketera
Rungtynių informacija

MrGolas U14 Vilniaus apskrities C grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 27 12:00 Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija
0
0
Kyviškių pagrindinė mokykla
Rungtynių informacija
2023 11 27 11:30 Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija
3
8
Vilniaus r. Rukainių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 27 11:00 Kyviškių pagrindinė mokykla
5
0
Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 27 10:30 Vilniaus r. Rukainių gimnazija
2
7
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 27 10:00 Kyviškių pagrindinė mokykla
3
3
Vilniaus r. Rukainių gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 27 09:30 Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija
5
0
Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 26 13:00 BFA Arena FM Vilniaus Vytis
10
7
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2023 11 26 13:00 BFA Arena FM Vilniaus Vytis
4
9
Visagino BFA
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
0
0
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
7
7
FA-FM Ateitis
Rungtynių informacija
2023 11 25 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
7
8
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2023 11 25 09:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
10
8
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2023 11 21 18:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
10
12
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2023 11 21 18:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
9
7
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
0
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
8
8
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
11
16
FK Granitas
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
15
7
FK Granitas
Rungtynių informacija
2023 11 14 19:15 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
19
4
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2023 11 14 19:15 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
9
10
FM Vilniaus Vytis
Rungtynių informacija
2023 11 11 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
9
11
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija
2023 11 11 13:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
5
15
Vilnius Football Academy
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 26 11:00 Kauno Žalgirio FA maniežas Kauno Žalgirio FA
12
0
FK Vidzgiris
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 25 16:30 Pilaitės futbolo maniežas Vilnius Football Academy
0
3
FK Banga
Rungtynių informacija
2023 11 25 14:45 Pilaitės futbolo maniežas A.Narbekovo FA
4
1
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai
1
2
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
0
3
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija
2023 11 25 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
6
1
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija
2023 11 25 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
4
2
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2023 11 18 16:30 BFA Arena Vilniaus BFA
0
0
VFA Geležinis vilkas 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 18 16:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
6
0
A.Narbekovo FA
Rungtynių informacija
2023 11 18 14:30 Pilaitės futbolo maniežas Talentų FA-FK Riteriai
0
2
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 18 12:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FA Panevėžys-PRSSG
0
0
Klaipėdos FM 0:0 (PEN
Rungtynių informacija
2023 11 18 12:00 Gytarių stadionas FA Šiauliai-ŠSG
0
3
FK Banga
Rungtynių informacija
2023 11 15 17:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy
9
0
FA Dainava
Rungtynių informacija
2023 11 11 17:00 Fanų stadionas A.Narbekovo FA
3
1
Klaipėdos FM
Rungtynių informacija
2023 11 11 17:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 11 11 14:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
5
0
Talentų FA-FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 11 11 13:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
2
1
FA Šiauliai-ŠSG
Rungtynių informacija

Pereinamosios rungtynės dėl teisės žaisti LFF A lygos 2024 m. sezone

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 25 13:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas
1
0
Be1 NFA
Rungtynių informacija
2023 11 18 13:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas Be1 NFA
1
1
FC Džiugas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U11 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 25 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
5
2
FK Ataka
Rungtynių informacija
2023 11 25 11:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
2
4
FK Ataka
Rungtynių informacija
2023 11 23 19:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
5
5
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2023 11 23 19:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
4
4
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2023 11 19 10:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
5
11
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 19 10:00 Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius VFA Geležinis vilkas
3
7
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 12 13:00 Fanų stadionas FM Fortūna
2
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija
2023 11 12 13:00 Fanų stadionas FM Fortūna
3
3
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija

MrGolas U14 Klaipėdos apskrities A grupė

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 24 12:05 Gargždų "Kranto" progimnazija
2
3
Klaipėdos Vitės progimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 24 11:40 Klaipėdos licėjus
5
0
Neringos gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 24 11:15 Klaipėdos Vitės progimnazija
1
3
Klaipėdos licėjus
Rungtynių informacija
2023 11 24 10:50 Neringos gimnazija
0
5
Gargždų "Kranto" progimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 24 10:25 Klaipėdos Vitės progimnazija
5
0
Neringos gimnazija
Rungtynių informacija
2023 11 24 10:00 Gargždų "Kranto" progimnazija
4
3
Klaipėdos licėjus
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 22 16:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
8
0
FK Babrungas
Rungtynių informacija
2023 11 22 16:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
14
0
FK Babrungas
Rungtynių informacija

Pereinamosios rungtynės dėl teisės žaisti LFF I lygos 2024 m. sezone

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 21 19:00 Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas FK Panevėžys B
4
1
FC Hegelmann B 4:1
Rungtynių informacija
2023 11 15 19:00 LFF Kauno treniruočių centro stadionas FC Hegelmann B
2
1
FK Panevėžys B
Rungtynių informacija

2024 UEFA Under-19 - Qualifying Round - Grp8

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 21 15:00 Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Emir Hotels 2 Lietuva
2
0
Baltarusija
Rungtynių informacija
2023 11 18 12:00 Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Emir Hotels 2 Graikija
2
1
Lietuva
Rungtynių informacija
2023 11 15 15:00 Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi - Emir Hotels 1 Turkija
3
1
Lietuva
Rungtynių informacija

International Friendly Matches - Football - Male - A

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 19 18:00 Kipras
1
0
Lietuva
Rungtynių informacija

Moterų A lyga 2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 19 13:00 Gytarių stadionas FK Gintra
11
0
FK Utenos Utenis
Rungtynių informacija
2023 11 19 13:00 Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas FK Banga
1
1
MFA Žalgiris-MRU
Rungtynių informacija
2023 11 19 13:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Vilnius
2
1
FK Saned
Rungtynių informacija
2023 11 16 19:00 Gytarių stadionas FK Gintra
3
0
FK Vilnius
Rungtynių informacija
2023 11 12 19:00 Gytarių stadionas FK Gintra
5
2
FK Banga
Rungtynių informacija
2023 11 12 17:00 BFA Arena FK Vilnius
2
4
FC Hegelmann
Rungtynių informacija

Merginų elitinės lygos U17 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 18 14:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas MFK Žalgiris
3
0
MFA Bitės
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 18 11:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
6
15
FK Žalgiris
Rungtynių informacija
2023 11 18 11:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka
8
14
FK Žalgiris
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Rytų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 18 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
2
6
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2023 11 18 10:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
1
2
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2023 11 16 19:10 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
3
3
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2023 11 16 19:10 Pilaitės futbolo maniežas FA-FM Ateitis
5
5
FM Fortūna
Rungtynių informacija
2023 11 15 17:30 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
3
3
FK Ataka
Rungtynių informacija
2023 11 15 17:30 Visagino dirbtinės dangos stadionas Visagino BFA
0
20
FK Ataka
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 18 10:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Vilnius
3
3
FK Ataka C
Rungtynių informacija
2023 11 12 09:30 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka C
3
3
FK Margiris
Rungtynių informacija

2024 UEFA EURO - Qualifying Round - Grp G

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 16 21:45 Podgorica City Stadium Juodkalnija
2
0
Lietuva
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Pietų-Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 16 18:00 Jonavos dirbtinės dangos aikštė FK Jonava
0
2
Vilniaus BFA
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 16 16:00 Tauragės dirbtinės dangos stadionas FA Tauras
1
2
Minijos FA
Rungtynių informacija
2023 11 11 18:00 Mažeikių stadionas dirbtinė danga FK Atmosfera
0
4
FK Babrungas
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 15 17:00 Marijampolės sporto centro stadionas Marijampolė City
1
2
FMK Lituanica
Rungtynių informacija
2023 11 13 15:00 Jonavos stadionas (dirbtinės žolės) FMK Lituanica
1
11
FK Jonava
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Šiaurės-Vakarų grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 15 16:30 Mažeikių stadionas dirbtinė danga FK Atmosfera
3
4
Minijos FA
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono A grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 15 16:00 Akmenės r. SC
4
4
FA Šiauliai C
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U18 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 15 15:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
0
6
FK Atmosfera
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U9 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono B grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 13 13:00 Akmenės r. SC
1
1
FK Saned
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U16 diviziono Rytų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 12 18:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
2
2
FA-FM Ateitis 2:2 (PEN
Rungtynių informacija

Optibet A lyga 2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 12 14:55 Marijampolės futbolo arenos maniežas FK Sūduva
0
3
FK Riteriai
Rungtynių informacija
2023 11 12 14:55 Šiaulių stadionas (natūrali žolė) FA Šiauliai
3
0
FK Banga
Rungtynių informacija
2023 11 12 14:55 Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas (žolės) FK Panevėžys
0
0
FC Džiugas
Rungtynių informacija
2023 11 12 14:55 LFF stadionas FK Žalgiris
1
0
DFK Dainava
Rungtynių informacija
2023 11 12 14:55 Dariaus ir Girėno stadionas FK Kauno Žalgiris
4
2
FC Hegelmann
Rungtynių informacija

Lietuvos jaunimo U19 futbolo čempionatas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 12 13:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris
3
2
FA Panevėžys-PRSSG
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U12 divizionas A lygmuo Šiaurės regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 12 12:00 Pakruojo r. SC
3
3
FK Saned
Rungtynių informacija

Samsung Galaxy Watch LVL U10 divizionas A lygmuo Pietų regiono grupė 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 12 12:00 Alytaus dirbtinės dangos stadionas FA Dainava
0
0
Prienų FM
Rungtynių informacija

-

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 12 12:00 Pasvalio miesto stadionas FK Dembava
5
8
Radviliškio ŠSPC B
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U14 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 12 11:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris B
0
1
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija
2023 11 12 11:00 Fanų stadionas Vilnius Football Academy B
1
3
Vilnius Football Academy C
Rungtynių informacija
2023 11 12 10:00 Pilaitės futbolo maniežas FK Ataka B
2
2
Vilniaus BFA C 2:2 (PEN
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono B pogrupis 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 12 10:15 LFF stadionas Talentų FA-FK Riteriai B
1
4
FA-FK Panevėžys B
Rungtynių informacija
2023 11 12 10:00 Vilniaus Fabijoniškių gimnazijos stadionas FK Granitas B
1
8
Vilniaus BFA B
Rungtynių informacija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Pietų-Rytų regiono A pogrupis 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 11 17:00 LFF stadionas FK Viltis
0
9
FK Nevėžis
Rungtynių informacija

II lyga 2023

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 11 15:00 Marijampolės futbolo arenos maniežas FK Sūduva B
3
1
Sveikata
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:00 Žagarės miesto stadionas FK Saned
3
0
FK Dainava B
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:00 Vilniaus Senvagės gimnazijos stadionas FK Žalgiris C
6
1
Kauno FM Fortūna
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:00 Šilutės stadionas FK Šilutė
0
5
FC Hegelmann B
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:00 Mažeikių stadionas dirbtinė danga FK Atmosfera
9
0
FK Dembava
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
1
1
Tauras
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:00 LFF stadionas FK Viltis
5
1
FKS Ukmergė
Rungtynių informacija
2023 11 11 15:00 VšĮ "Telšių futbolo ateitis" dirbtinės dangos stadionas FC Džiugas B
1
1
FK Banga B
Rungtynių informacija

Merginų elitinės lygos U15 divizionas 2023/2024

DATA LAIKAS STADIONAS NAMŲ KOMANDA SVEČIŲ KOMANDA
2023 11 11 15:00 Klaipėdos FM stadionas Klaipėdos FM
0
6
MFA Bitės
Rungtynių informacija
2023 11 11 13:15 Pilaitės futbolo maniežas MFA Žalgiris-MRU
5
0
Utenos Utenis
Rungtynių informacija
Rodyti visus