Neįgaliesiems

Vasario 1-ąją startuoja futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistemos projektas

Sausio 28 dieną vykusio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) metu buvo patvirtinta LFF parengta „Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistema“

Pagrindinis projekto tikslas – padėti organizacijoms tiksliai įsivertinti savo darbo kokybę, nusistatyti esmines gaires veiklos tobulinimui ir, bendradarbiaujant su LFF, siekti aukščiausių veiklos kokybinių kriterijų.

Besiremiant sėkminga kitų šalių organizacijų praktika ir pavyzdžiais buvo nustatyti svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos futbolo ugdymo įstaigos galės organizuoti savo veiklą ir siekti tobulėjimo.

Po nuotoliniu būdu vykusios diskusijos su futbolo ugdymo organizacijomis, buvo atliktas minimalus dokumento pakeitimas. 

Diskusijos metu futbolo ugdymo organizacijų atstovai iškėlė klausimai dėl sutarčių su tėvais sukėlimo į COMET sistemą, motyvuodami, jog tai yra konfidencialūs dokumentai. Buvo priimtas sprendimas sertifikavimo sistemos dokumente palikti du galimus variantus: Organizacija privalo į COMET sistemą įkelti galiojančios paslaugų teikimo ar jai prilygintos sutarties su žaidėjo tėvais arba globėjais kopiją arba LFF pateiktą sutarties patvirtinimo formą.

Kitas dokumento punktas, sulaukęs diskusijų – leidimas sertifikuotis toms organizacijoms, kurios vykdo veiklą ne trumpiau kaip dvejus metus. Po darbo grupės diskusijų buvo nuspręsta šį punktą dokumente palikti, tačiau už sertifikavimą atsakingi LFF asmenys bendradarbiaus su visomis organizacijomis, pateikusiomis paraiškas sertifikuotis.

Kiti iškelti klausimai, kurių buvo nuspręsta nekeisti pilotinio projekto metu, o po pilotinio projekto įvertinti iš naujo: ar ilginti 4 ir 5 žvaigždučių sertifikato galiojimo terminą, ar keisti periodizacijos tarpsnį 4 ir 5 žvaigždučių vertinimo kriterijuose bei ar suteikti pereinamąjį laikotarpį mergaičių futbolo komandoms suburti.

2021 metais vyks pilotinis futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo procesas, kurio metu bus vykdoma stebėsena ir realios situacijos vertinimas. 

Sertifikavimo sistemos eiga:

– Nuo 2021 m. vasario 1 d. iki 2021 m. vasario 15 d. vyksta organizacijų prašymų dalyvauti sertifikavime teikimas.

– Nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 2021 m. balandžio 1 d. vyksta organizacijos dokumentacijos pateikimas vertinimui.

– 2021 m. rugpjūčio 1 d. organizacijai išduodamas atitinkamo lygio sertifikatas. 

Organizacija, užpildžiusi prašymo sertifikuotis formą, ją privalo atsiųsti el. pašto adresu sertifikavimas@lff.lt

Prašymo sertifikuotis forma.

Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistemos dokumentas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS