Neįgaliesiems

Vasario 19-ąją – atvirasis seminaras apie moterų futbolo ateitį

LFF Techninis departamentas surengs seminarą, supažindinantį futbolo bendruomenę apie moterų futbolo ateitį Lietuvoje ir kaip vystomos moterų ir merginų rinktinės.

Su seminaro temos spektru dalyvius supažindins LFF techninis direktorius Patrickas De Wilde, LFF moterų futbolo plėtros vadovas Céderique`as Tulleners, Lietuvos moterų ir merginų futbolo rinktinių mentorė Ingrida Siliūnienė bei Lietuvos moterų rinktinės vyr. trenerio asistentė ir U-15 merginų rinktinės vyr. trenerė Tatjana Veržbickaja.

Moterų futbolo vystymas yra viena iš kertinių stateginių krypčių, pristatyta 2020–2024 m. LFF strategijoje ir LFF Techninio departamento strategijoje. Seminaro dalyviai galės susipažinti kaip per pirmuosius metus buvo įgyvendinti strateginiai uždaviniai ir darbai.

Užsiregistravusių trenerių dėmesiui bus pateikti praktiniai pavyzdžiai iš rinktinių darbo sferos, taip pat dalyviai gaus videomedžiagą apie treniruočių sesijas.

„FIFA ir UEFA aktyviai palaiko ir vysto moterų futbolą ir susidomėjimas juo ženkliai išaugo. Visi treneriai turi puikią galimybę geriau pažinti ir įsitraukti į moterų futbolo sritį, suvokti jos potencialą.

Rekomenduoju visiems Lietuvos futbolo klubams ir organizacijoms dalyvauti šiame seminare, kuriame išgirsite vertingas pastabas iš moterų futbolo srities specialistų“, – pažymi Céderique`as Tulleners.

Seminaras vyks vasario 19 dieną nuo 10 valandos per „Microsoft Teams“ platformą. Registracija į šį seminarą yra nemokama, jame galės dalyvauti iki 300 asmenų.

Asmenų registracija, nurodžius vardą, pavardę ir atstovaujamą organizaciją, vyks elektroninio pašto adresu registracija@lff.lt iki š. m. vasario 17 dienos 12:00 valandos. Užsiregistravusiems asmenims bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS