Vasaros pertrauką „SC-Ukmergė“ sutinka pirmaudama LMFA I lygoje

Penktadienį sužaistos Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) Pirmos lygos 7-ojo turo rungtynės, po kurių pirmenybių sezonas atsinaujins rugpjūčio 16-ąją.

7-ojo turo rungtynes kiek anksčiau sužaidė FK „Vilkija“ ir FK „Nevėžis“ ir jos pasibaigė rezultatu 3:1. Vilkijiečių gretose Kamilė Vaitkevičiūtė įvarčius pelnė du kartus, Evelina Ščerbavičiūtė – vieną kartą, o svečių įvarčio autore tapo Eva Gecevičiūtė.

Penktadienį pirmenybės šurmuliavo Šventupėje, Vilniuje ir Žagarėje. Galimybe pakilti į pirmąją vietą pasinaudojo „SC-Ukmergė“, kuri savo aikštėje įveikė 5:2 praeito sezono I lygos laimėtoją – FC „Hegelmann“ dublerinę komandą. Ukmergiškių visus penkis įvarčius įmušė Meida Proscevičiūtė, o viešnių gretose Ema Kriaučiūnaitė išsiskyrė rezultatyviu dubliu.

FK „Šešupė“ žaisdama Žagarėje patyrė skaudžiausią šio sezono pralaimėjimą, nusileisdama 0:23 FA „Šiauliai”-ŠSG ekipai. Šiaulietės savo įvarčių tiradą pradėjo nuo Raimondos Bložytės hetriko per 17 minučių, o iš viso šiai žaidėjai pavyko pasižymėti penkis kartus. Visgi šiauliečių gretose sunkiausiai sulaikoma buvo Jotvilė Šapaitė, įmušusi net septynis įvarčius.

Reda Jurkutė pasinaudojo proga atlikti „hetriką“, o kitų įvarčių autorėmis tapo Viltė Stankevičiūtė (į savus vartus), Deimantė Tamulytė, Gabija Toropovaitė, Lolita Kalinauskaitė ir Augustė Augėnaitė.

MFK „Žalgiris“ ir FK „Vilnius“ B komandos užbaigė varžybų dieną. Adriana Alekberovaitė jau pirmąją minutę pelnė viešnių įvartį, bet neilgai trukus Gytė Tarasovė rezultatą išlygino. Antrojo kėlinio pradžioje Marta Lipnickaitė nerealizavo teisėjo skirto baudinio, bet 55 minutę Gytei Tarasovei pavyko išvesti į priekį žalgirietes ir užtikrinti pergalę 2:1.

Nukeltos 7-ojo turo rungtynės FC „Džiugas“ – MFA „Žalgiris“ B-MRU įvyks rugpjūčio 16 dieną.