Neįgaliesiems

Velička po triumfo UEFA Development turnyre: „Ne rezultatas tokiose varžybose svarbiausia“

Lietuvos vaikinų U16 rinktinei kovo mėnuo susiklostė puikiai – užtikrintai buvo laimėtas Gibraltare vykęs UEFA Development turnyras.

Čia lietuviai sužaidė trejas rungtynes ir iškovojo užtikrintas pergales.

Farerų Salų rinktinė buvo nugalėta 5:0, vėliau 7:0 buvo sutriuškinti šeimininkai iš Gibraltaro, o paskutinėje dvikovoje 4:1 buvo pranokti Islandijos bendraamžiai.

Rinktinės pasirodymą reziumavęs rinktinės treneris Andrius Velička kalbėjo, jog šiuose turnyruose svarbiausias dalykas nėra rezultatas.

„Žinoma, laimėti svarbu ir smagu, tačiau šiuose turnyruose daugiau akcentuojame kitus dalykus. Tai yra žaidybinių ryšių stiprinimas, geresnis vienas kito pažinimas ir supratimas bei pasirengimas ateityje laukiantiems oficialiems turnyrams“, – kalbėjo rinktinės treneris.

Pirmus du mačus lietuviai laimėjo užtikrintai, tačiau, trenerio teigimu, rezultatai galėjo būti ir dar didesni.

„Įvarčių pavyko įmušti nemažai, tačiau esame atviri su savimi ir suprantame, kad jų galėjome įmušti ir dar daugiau. Tad su realizacija padirbėti dar reikės, bet bendras vaizdas nebuvo prastas“, – mintimis dalinosi treneris.

Visgi paskutiniame susitikime su islandais lietuviai pirmą kartą turėjo būti besivejančių vaidmenyje, kai pirmi praleido įvartį, tačiau vėliau atsakė keturiais ir vis tiek iškovojo užtikrintą pergalę.

„Galbūt mūsų vaikinams ir reikėjo tokios patirties, kai ne viskas nuo pradžių klostėsi lengvai, tad tas praleistas smūgis tapo geru išbandymu. Labai pozityviai galima vertinti tai, kad vaikinai po to įvarčio nesugriuvo, gana greitai atstatė pusiausvyrą, o po pertraukos nepaliko klausimų, kuri komanda aikštėje buvo geresnė“, – pasakojo A. Velička.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS