Vengrijoje – pirmasis pralaimėjimas

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė antradienį patyrė pirmąjį pralaimėjimą šiais metais. Netoli Budapešto vykstančioje stovykloje plušantys lietuviai nusileido Vengrijos bendraamžiams 1:2.

Trečią kartą šiais metais kartu besidarbuojantys Audriaus Statkevičiaus auklėtiniai krito po nesėkmingai susiklosčiusios antrojo kėlinio pradžios, kai tiksliais smūgiais varžovų gretose pasižymėjo Davidas Nemethas ir Rolandas Molinaras.

Vėliau rezultatą sugebėjo sušvelninti Arnas Spyčius, tačiau iki susitikimo pabaigos pralaužti šeimininkų vartų ir išlyginti rezultato nepavyko. Paskutinėmis minutėmis iš aikštės buvo pašalintas Lietuvos komandos vartininkas Dominykas Valeckas, kuris rankomis sužaidė už baudos aikštelės ribų.

Kitas rungtynes abi rinktinės žais ketvirtadienį 11 valandą.

Vengrija U-17 – Lietuva U-17 2:1 (0:0)
Telki stadionas
Teisėjas – Adam Nemeth

Įvarčiai: 42 min. D. Nemeth (1:0), 46 min. R. Molinar (2:0), 62 min. A. Spyčius (2:1).

Pašalintas: 80 min. D. Valeckas.

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Deividas Dovydaitis, Motiejus Slivka, Saulius Vikertas (41 min. Aleksa Okolovič), Eimantas Dzinga, Titas Buzas (63 min. Ervinas Vilkaitis), Arnas Spyčius (63 min. Armandas Kučys), Gabrielis Nikonovas, Emilis Gasiūnas (41 min. Vakaris Skibiniauskas (81 min. Julius Virvilas)), Motiejus Burba, Matijus Remeikis.

Atsargoje: Evaldas Urmonas, Grantas Jaseliūnas