Neįgaliesiems

Vengrų treneris M. Rossi: „Lietuvos rinktinė nusipelno pagarbos“

Jau šįvakar Europos čempionato atrankos rungtynėse Budapešte susitiks Vengrijos ir Lietuvos rinktinės.

Dvikovą, kuri startuos 21.45 val., tiesiogiai rodys VIAPLAY.

Prieš rungtynes kalbėjęs Vengrijos rinktinės treneris Marco Rossi akcentavo, jog jo auklėtiniams yra būtina laimėti šią dvikovą.

„Akivaizdu, kad turime laimėti rungtynes. Tai mums yra privaloma užduotis, mums reikia trijų taškų. Po praėjusių rungtynių sulaukėme argumentuotos kritikos, labiausiai dėl to, kaip atrodėme Juodkalnijoje. Norime nudžiuginti savo sirgalius, tam pasitelksime visas savo jėgas – kalbėjo jau penkerius metus prie rinktinės vairo stovintis specialistas.

Jis taip pat negailėjo gerų žodžių lietuviams.

„Matėme jų rungtynes su bulgarais. Šiai dvikovai ruošėmės atsakingai, lietuviai visai neseniai pakeitė trenerį. Bandome ruoštis visoms jų stiprybėms ir silpnybėms, jei tokių yra. Jie pademonstravo, kad gali aikštėje kentėti. Tam tikrą laiką jie kontroliavo rungtynes su Bulgarija net ir žaisdami mažumoje ir taip sugebėjo pasiimti svarbų tašką.

Jie, kaip ir visi mūsų varžovai, nusipelno pagarbos. Tačiau tuo pačiu metu turime suprasti, kas esame mes patys. Mes nesame žvaigždės, mes turime talentingų futbolininkų, tačiau tam, kad būtume efektyvūs, turime pilnai atsiduoti nuo pirmos minutės“, – kalbėjo treneris iš Italijos.

Papajcsik Péter / Index nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS