Neįgaliesiems

VGTU nugalėjo LSU bei kyla į trečią vietą

Lietuvos studentų futbolo lygos pirmenybėse Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai 2:0 įveikė Lietuvos sporto universiteto rinktinę bei turnyro lentelėjo pakilo į trečiąją poziciją. Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Arnoldas Baulinas ir Arminas Čivilis.

Į pirmąsias 2021 metų rungtynes kauniečiai atvyko praretėjusia sudėtimi. Savo ruožtu, Giedriaus Barevičiaus auklėtiniai susirinko beveik maksimaliai gerai. Turbūt, tai ir buvo pagrindinis VGTU koziris, leidęs laimėti rungtynes.

„Apylygės rungtynės, kuriose turėjome daugiau sėkmės“, – apie rungtynes sakė G.Barevičius.

LSU jau penkioliktą susitikimo minutę prarado savo svarbiausią gynybos ramstį Giedrių Vaivadą. Be jo, kauniečiai pradėjo daugiau klysti, o vilniečiai tuo pasinaudojo.

„Negaliu pasakyti, kad mes kūrėme ypatingas atakas. Tiesiog vienas perdavimas iš gilumo, Arnoldo sėkmingas atsidūrimas vienas prieš vieną ir tokia pat sėkminga realizacija“, – apie pirmąjį susitikimo įvartį kalbėjo VGTU treneris.

Savųjų šansų turėjo ir LSU, tačiau šįsyk jiems trūkdavo tai sėkmės smūgiuojant, tai VGTU gelbėdavo jų vartininkas. Galiausiai kauniečiai neteko dar vieno traumuoto žaidėjo, o tai jau buvo rimta.

„Mums pritrūko ir sėkmės, ir vedančių žaidėjų, ir mus pavedė traumos. VGTU parodė gerą kovą ir laimėjo“, – sakė LSU treneris Tomas Miliauskas.

Vilniaus komanda, vos prasidėjus antrajam kėliniui, turėjo puikią galimybę skirtumą padvigubinti. Nesugebėjo. Dar po penkių minučių į LSU vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, tačiau VGTU jo nerealizavo. Vartininkui nukreipus kamuolį už vartų linijos, buvo skirtas kampinis. Sėkmingai įžaidę kamuolį, po A.Čivilio įvarčio, VGTU savo pasiekė – švieslentėje rezultatas tapo 2:0.

Patikėję, kad rungtynės jau laimėtos, Gedimino technikos universiteto studentai sustojo. LSU pajutę, jog dar galima kabintis, visiškai perėmė iniciatyvą ir po vilniečių klaidų turėjo puikių progų įvarčiams pasiekti. Galiausiai, prasidėjo itin atviras žaidimas, kuriame progų, norint pakeisti rezultatą, buvo iki soties.

Vis tik, progos ir liko progomis, o VGTU tai visiškai tenkino.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS