Neįgaliesiems

VGTU smūgis čempionams bei kova dėl pirmosios vietos

Dėl COVID-19 nukeltose Lietuvos studentų futbolo lygos ketvirtojo turo rungtynėse Vilniaus Gedimino technikos universiteto rinktinė 4:2 nugalėjo čempiono titulą ginantį Kauno technologijos universitetą bei įsitvirtino antroje pozicijoje. KTU, savo ruožtu, pirmąjį ratą baigė tik ant penktojo laiptelio.

„Kaip žaidžiame – tokie ir rezultatai. Keliose rungtynėse trūko sėkmės, nors, tarkime, žaidžiant su Klaipėdos universitetu fortūna buvo būtent mūsų pusėje. Reziumuojant, savo komandos žaidimą vertinčiau patenkinamai. Tik tiek, kad nuliūdino komandinė gynyba“, – apie pirmąjį ratą kalbėjo KTU treneris Gintaras Grigonis.

Dvikovą sostinės komanda pradėjo didžiule sparta ir dviem prie varžovų vartų pavojingais epizodais. Tuomet žaidimas sulėtėjo. Nors VGTU išlaikė kamuolio kontrolę, tačiau KTU labai sėkmingai gynėsi ir ieškojo galimybių kontratakose.

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti dešimčiai minučių, Jokūbas Bulka po kampinio galva pelnė pirmą įvartį. Vis tik, vos po minutės įvarčiu jau džiaugėsi kauniečiai. Lygiai taip pat po kampinio pasižymėjo Justas Kudirka.

„Kauniečių komandoje labai aukšti žaidėjai, tad problemų su standartais turėjome tikrai nemažai“, – sakė VGTU treneris Giedrius Barevičius.

Antrą sykį vilniečiai į priekį rungtynėse išsiveržė sužaidus beveik valandą. Dar kartelį įvartis buvo įmuštas po kampinio. Šįsyk pasižymėjo Arminas Čivilis.

„Mes tiesiog per daug praleidžiame įvarčių. Nekalbu apie gynėjus, kalbu apie visą komandinę gynybą. Ji visiškai neveikia. VGTU buvo geresnė komanda, o mūsiškiai tarsi jungą vilko. Pralošinėjame – toks žaidimas – tokia ir nuotaika“, – sakė G.Grigonis.

Prabėgus vos penkioms minutėms po antrojo Vilniaus komandos įvarčio, buvo įmuštas ir trečias. Po Pauliaus Keliočio prasiveržimo ir varžovų vartininko atmušto kamuolio, Dominykas Žvirblis įsimušė įvartį į savo vartus.

Tas pats P.Keliotis individualiais veiksmais sukūrė ir ketvirtąjį komandos įvartį. Tiesa, prieš tai, puikaus šanso, atsidūrę vienas prieš vieną, neišnaudojo kauniečiai.

„Neturime komandoje super žvaigždžių, bet turime tokių, kurie nori žaisti, nori muštis ir nori laimėti. Kai stengiesi, tai kažkas ir gaunasi“, – reziumavo G.Barevičius.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS