Neįgaliesiems

Vienas „Panevėžio“ lyderių Elivelto: „Taip, kaip jaučiuosi Lietuvoje, nesijaučiau niekur kitur”

„Panevėžio“ klubas žaidžia neprastą sezoną „Optibet A lygoje“, o vienas svarbiausių komandos žaidėjų neabejotinai yra Lietuvoje jau ne pirmą sezoną žaidžiantis atakuojantis saugas iš Brazilijos Elivelto.

Brazilas prie „Panevėžio“ klubo prisijungė praėjusių metų vasarą, tačiau Lietuvoje jis toli gražu nėra naujokas – dar 2014-aisiais jis rungtyniavo to paties miesto „Ekrane“, 2015-aisiais persikėlė į Vilniaus „Žalgirį“, kur iškovojo ne vieną trofėjų,  o 2018-aisiais paliko Lietuvą.

Po dviejų su puse pertraukos jis grįžo į mūsų šalį ir teigė, jog yra laimingas vėl būdamas čia.

„Jaučiuosi gerai, pastaruosius dvejus su puse metų buvau kitur, bet grįžau čia ir tikrai jaučiuosi gerai. Esu tikrai laimingas vėl būdamas Lietuvoje, Panevėžyje“, – savaitės interviu rubrikoje pasakojo legionierius.

Vos prisijungęs prie komandos Elivelto padėjo jai pasiekti kol kas didžiausią pergalę neilgoje ekipos istorijoje – praėjusių metų rudenį panevėžiečiai po baudinių serijos laimėjo Hegelmann LFF taurę, o serijoje tiksliai mušė ir saugas iš Brazilijos.

„Būdamas „Žalgiryje“ taip pat laimėjau titulų, žinoma, džiaugiausi, tačiau su „Panevėžiu“ tai buvo kitaip, emocijų buvo dar daugiau, nes mačiau, kaip sirgaliai to norėjo, kaip visi dėl to dirbo.

Mušdamas baudinį tada įtampos nejaučiau, nemažai tam treniravausi, žinojau, ką noriu padaryti. Tiesiog labai džiaugiausi, kad pavyko užbaigti darbą ir laimėti taurę“, – mintimis dalinosi žaidėjas.

Palikęs Vilnių ir prieš grįždamas į Panevėžį futbolininkas spėjo parungtyniauti net keliose šalyse – Izraelyje, Latvijoje, Kazachstane bei Uzbekistane, tačiau, kaip sako jis pats, niekur nesijautė taip gerai, kaip jaučiasi Lietuvoje.

„Tai buvo kitokios kultūros, norėjau tai išbandyti, gauti naujų patirčių ir pažaisti skirtingose lygose. Buvo ir gerų, ir sunkesnių laikų, bet sukaupiau nemažai patirties.

Žinoma, būdamas Brazilijoje jaučiuosi namuose, tačiau taip, kaip jaučiuosi Lietuvoje, nesijaučiau niekur kitur. Čia aš turiu savo šeimą, jaučiu, kad esu ir nedidelė Lietuvos dalis“, – kalbėjo futbolininkas.

Vaizdo įraše žaidėjas atsiminimais taip pat trumpam nusikėlė į „Ekrano“ laikus, papasakojo, kuo (ne)pasikeitė Panevėžio miestas bei tai, ar čia jaučiasi žvaigžde.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS