Vienos krypties rungtynėse Taline – iššvaistytos progos ir pergalė slidžiu skirtumu

Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komanda dviejų rungtynių išvyką į Taliną pradėjo pergale slidžiu skirtumu, nors visas 90 minučių absoliučiai dominavo aikštėje.

Baltijos lygos klubų akistatoje Lietuvos čempionės Estijos sostinėje 2:1 (2:1) pranoko Talino “Kalev” futbolininkes.

“Gintra-Universitetas” šiose rungtynėse persvarą įgijo gana greitai. Jau 7-ąją mačo minutę viešnias iš Šiaulių į priekį išvedė Jelena Čubrilo – 1:0.

Tiesa, prabėgus vos kelioms minutėms kurioziniu įvarčiu atsakė aikštės šeimininkės. Pasinaudojusios standartine padėtimi, kurioje neužtikrintai sužaidė šiauliečių vartininkė “Kalev” žaidėjos išlygino rezultatą – 1:1.

Po praleisto įvarčio “Gintros-Universiteto” žaidėjos čia pat turėjo dvi puikias progas vėl persverti rezultatą savo naudai, tačiau jomis nepasinaudojo Ru Mucherera bei J. Čubrilo.

Vis dėlto įpusėjus kėliniui po Amandos Kass perdavimo į baudos aikštelę tiksliai sužaidė Alika Keene pasiuntusi kamuolį į Talino ekipos vartus – 2:1.

Antrąjį kėlinį R. Viktoravičius pradėjo atšviežindamas sudėtį – į aikštę žengė Gabija Toropovaitė, Rimantė Jonušaitė, Tristan Corneil bei Algimantė Mikutaitė.

Šimtaprocentinę progą pasižymėti po perdavimo iš krašto turėjo viena prieš varžovių vartininkę atsidūrusi A. Kass, tačiau jos šansas liko neišnaudotas, o rezultatas – nepakitęs. 58-ąją minutę dar vieną idealią progą iššvaistė J. Čubrilo, kurios smūgis galva iš maždaug trijų metrų praskriejo šalia vartų.

Puikią kombinaciją sužaidusių G. Toropovaitės ir R. Jonušaitės tandemas galėjo įtvirtinti “gintriečių” pergalę, tačiau jaunosios “Gintros-Universiteto” puolėjos smūgis atsidūrus vienai prieš vartininkę skriejo per aukštai.

Per likusį laiką šiaulietėms įvarčių pelnyti taip ir nebepavyko, o varžovės progų išlyginti rezultatą taip pat nesukūrė – 2:1.

Rytoj, trečiadienį šiaulietės susitiks su kitu Talino klubu – “Flora”. Mačas prieš Estijos čempiones prasidės 18:30 val., o rungtynes bus galima stebėti tiesiogiai “Gintros-Universiteto” klubo “Facebook” paskyroje.