Neįgaliesiems

Vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo „Gintra-Universitetas“

Gegužės 28-ąją sužaistos Moterų A lygos 7 turo rungtynės. Titulą ginančios šiaulietės įtikinamai įveikė „Kauno Žalgirį“ ir nuo jo atitrūko 3 taškais. Trečią vietą užima Vilniaus MFA „Žalgiris“, lenkianti Gargždų „Bangą“.

Centrinėje turo dvikovoje „Gintra-Universitetas“ (18 t.) išvykoje 8:0 pranoko kaunietes. Zenatha Coleman sužibėjo „pentatriku“, kitus įvarčius įmušė Ana Alekperova, Paulina Potapova ir Simona Veličkaitė.

Rungtynių fotoalbumas

 „Banga“ (8 t.), kuri praeitame sezone iškovojo A lygos bronzos medalius, šiuo metu žengia 4 vietoje. Gargždiškės 2:0 įveikė Šiaulių SG-FA (1 t.), pasižymėjus Lijanai Gedminaitei.

Rungtynių fotoalbumas

MFA „Žalgiris“ (12 t.) susirungė su  Lietuvos merginų U17 rinktine (4 t.). Pirmajame kėlinyje ekipos apsikeitė po įvartį, o po pertraukos vilnietės susikoncentravo ir laimėjo 5:1. Dublius pelnė Sonata Vanagaitė ir Gabija Gedgaudaitė, taip pat pasižymėjo Paulė Milkintytė ir Vaida Rutkauskaitė.

„Pirmame kėlinyje buvo sunku žaisti dėl oro sąlygų, bet manau, kad abi ekipos pademonstravo gražų žaidimą. Po pertraukos susiėmėme. Mūsų komandos tikslai išlieka tokie patys – rodyti kuo geresnį žaidimą ir užimti aukštesnę vietą. Einame vis artyn tikslo, daug dirbame“, – po dvikovos teigė Laura Ruzgutė.

Merginų rinktinės žaidėja Karolina Sarkanaitė patikino, jog kiekvienose rungtynėse skiriamos naujos užduotys. „Kadangi esame nauja komanda A lygoje, tai įspūdžiai yra neblogi. Mes stengiamės ir kovojame kaip liūtės. Niekada negalime pasiduoti – tai mūsų tikslas, kuris mus verčia tobulėti ir pasiekti 2018 m. Europos merginų čempionatą tinkamai pasiruošus“.

Autorius – Robertas Každanas; fkgintra.lt nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS