Neįgaliesiems

„Vikingai“ dramatiškai triumfavo Alytuje

Šį trečiadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos kiek anksčiau atidėtos 15-ojo turo rungtynės. Alytaus stadiono arenoje susirėmė vietos „Dainava“ ir Jonavos „Vikingai“. Kova tarp šių komandų vyko iki paskutinių sekundžių, o laimėti galiausiai sugebėjo „Vikingai“ rezultatu 3:2.

Būtent svečiai aktyviau pradėjo rungtynes ir pirmieji sukūrė pavojingų epizodų prie varžovų vartų. Visgi, „Vikingų“ pirmi bandymai buvo atremti.

Jonavos komandai į priekį galiausiai įsiveržti pavyko 10 minutę, kuomet po tolimo smūgio į savus vartus įsimušė „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška.

Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje įmušta nebuvo, bet antrasis kėlinys prasidėjo žaibišku „Vikingų“ įvarčiu. Genaras Samsonikas pirmas suskubo prie atmušto kamuolio ir galingu smūgiu jį pasiuntė į vartus.

Taip „Vikingai“ įgavo dvejų įvarčių persvarą, bet ji labai greitai buvo ištirpdyta.

Iš pradžių gražiu smūgiu rezultatą sušvelnino Linas Savastas, o jau po minutės Vytautas Lukša suklaidino varžovą ir stipriu smūgiu atstatė „status quo“.

Nuo tos akimirkos žaidimas tapo dar atviresnis ir abi ekipos ieškojo trečiojo įvarčio. Visgi, laikas tirpo, o niekam nepavyko pasižymėti.

Jau tiksint paskutinei minutei „Dainava“ pasiekė pražangų limitą ir į šeimininkų vartus buvo paskirtas dešimties metrų baudinys.

Jo realizuoti stojo Paulius Osauskas, bet puolėjo smūgis buvo atremtas. Tačiau kamuolys vis dar buvo aikštėje, todėl prie „Dainavos“ vartų kilo sumaištis, kuri pasibaigė Tito Vitukyno tyčiniu žaidimu ranka, jam parodyta raudona kortele ir jau paskirtu šešių metrų baudiniu.

Šįkart prie kamuolio stojo Jonas Ulberkis, kuris iš mažesnio atstumo smūgiavo tiksliai ir persvėrė rezultatą „Vikingų“ naudai. Ir nors „Dainava“ per likusį laiką dar bandė jį išlyginti, to padaryti jiems nepavyko ir tris taškus į savo sąskaitą įsirašė Jonavos žaidėjai.

Rezultatas:

Alytaus „Dainava“ 2:3 Jonavos „Vikingai“

10’ [0:1] Martynas Matijoška (į savo vartus)

21’ [0:2] Genaras Samsonikas

23’ [1:2] Linas Savastas

24’ [2:2] Vytautas Lukša

40’ Titas Vitukynas („Dainava“) – raudona kortelė

40’ [2:3] Jonas Ulberkis (iš 6 m.b.)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS