„Vikingai“ iškovojo trečią vietą „Betsafe Futsal A lygoje“

Šeštadienio vakarą Jonavoje paaiškėjo, kas šiais metais „Betsafe Futsal A lygoje“ užėmė trečiąją vietą. Tai padarė namuose žaidę „Vikingai“, kurie po dramatiškos kovos 6:5 nugalėjo Vilniaus „TurboTransfers“ ekipą.

Pirmoji tarpusavio akistata Vilniuje pasibaigė lygiosiomis 4:4, todėl „Vikingams“ užteko laimėti namuose ir tą jiems pavyko padaryti. Pirmasis kėlinys Jonavos arenoje buvo kiek atsargesnis, todėl ir įvarčių daug nebuvo. Iki pertraukos komandos tiksliai smūgiavo tik po vieną kartą. 8 minutę šeimininkus į priekį išvedė Jurijus Jeremejevas, o 13 minutę rezultatą išlygino Deividas Reimaris.

Tačiau jau antrojo kėlinio pradžia prognozavo, kad įvarčių šiose rungtynėse bus daug. Iškart po pertraukos Eisvinas Utyra išvedė „Vikingus“ į priekį ir demonstratyviai užvedinėjo sirgalius. Visgi užsivedė ne tik sirgaliai, bet ir varžovai. Jau po minutės Ignas Šapola rezultatą išlygino, o dar po minutės Aivaro Meškinio įvartis leido „TurboTransfers“ ekipai išsiveržti į priekį.

Po greitai įmuštų trijų įvarčių vaizdas aikštėje kiek aprimo, bet įpusėjus kėliniui prasidėjo antroji įvarčių banga. 30 minutę rezultatas tapo lygus po Igno Šapolos pasiųsto kamuolio į savus vartus. Neilgai trukus „Vikingai“ jau dar kartą buvo priekyje. Benas Spietinis sužaidė fantastiškai ir galingu smūgiu pelnė ketvirtąjį savo komandos įvartį, o dar po minutės penktą kartą svečių vartininką nuginklavo Martynas Stankevičius.

Tačiau vilniečiai pasiduoti neketino. Labai greitai Aivaras Meškinis sušvelnino rezultatą, o dar po trijų minučių Mantui Leonavičiui jį pavyko išlyginti. Kai kurie pradėjo tikėti, kad ir šios rungtynės pasibaigs lygiosiomis, bet likus kiek mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos, „TurboTransfers“ labai grubiai suklydo ir padovanojo varžovams kamuolį, kurį į tuščius vartus pasiuntė Paulius Osauskas. Būtent jo įvartis ir tapo pergalingu bei leido „Vikingams“ pasipuošti bronzos medaliais ir išsimaudyti šampano pursluose.

Rezultatas:

„Vikingai“ – „TurboTransfers“ 6:5
Įvarčiai: 8 min. J. Jeremejev (1:0), 13 min. D. Reimaris (2:1), 22 min. E. Utyra (2:2), 23 min. I. Šapola (2:3), 30 min. A. Meškinis (3:3), 32 min. I. Šapola (į savus vartus, 4:3), 33 min. B. Spietinis (5:3), 34 min. M. Stankevičius (5:4), 37 min. A. Meškinis (5:5), 40 min. M. Leonavičius (6:5).