„Vikingai“ – LFF Futsal taurės laimėtojai

Sekmadienį Garliavos arenoje buvo sužaistas LFF Futsal taurės finalas. Jame susitiko vakar pusfinalio rungtynes laimėjusios Gargždų „Pramogos“ ir Jonavos „Vikingai“. Pastarieji buvo laikyti favoritais ir pateisino šį lūkestį, kadangi laimėjo finalą rezultatu 7:3.

Antrąją vietą Futsal A lygoje užėmę „Vikingai“ iš LFF Futsal taurės kiek anksčiau eliminavo šios taurės savininkus „Kauno Žalgirį“, o šįvakar juos galutinai nukarūnavo, nes Futsal taurę jau patys kėlė į viršų.

„Vikingams“ pavyko nuostabiai pradėti rungtynes – per pirmas penkias minutes „Vikingai“ įmušė net tris įvarčius. Iš pradžių ukrainietis Taras Onufrak išvedė savo komandą į priekį, o po to Jonas Ulberkis pelnė dublį ir „Vikingų“ persvara išaugo iki trijų įvarčių.

7 minutę Valdas Pocevičius sušvelnino rezultatą, bet „Pramogų“ situaciją apsunkino Tomo Tamošausko gauta raudona kortelė. Kiekybiniu pranašumu „Vikingai“ pasinaudojo iškart, kuomet iš arti dar tą pačią minutę pasižymėjo Paulius Osauskas.

Nepaisant to, kad „Pramogos“ žaidė mažumoje, artėjant kėlinio pabaigai jiems dar kartą pavyko sušvelninti rezultatą. Į savo vartus stojęs Algimantas Bačanskis vienos atakos metu atsidūrė prie varžovų vartų ir pelnė įvartį.

Antrojo kėlinio pradžioje Genaras Samsonik įsimušė į savo vartus, bet tą pačią minutę Jonas Ulberkis sugrąžino „Vikingams“ dvejų įvarčių persvarą, o pats įsirašė „hat-tricką“ į savo sąskaitą.

Po minutės „Pramogos“ ir vėl gavo raudoną kortelę. Šįkart antrą geltoną kortelę užsidirbo Edgaras Makarovas, o „Pramogos“ ir vėl žaidė mažumoje.

Scenarijus dar kartą pasikartojo – „Vikingai“ iškart pasinaudojo kiekybine persvara, o įvartį pelnė ukrainietis T. Onufrak.

„Pramogos“ turėjo rizikuoti, bet įpusėjus kėliniui ta rizika nepasiteisino. „Vikingų“ vartininkas Andrius Skorupskas nuo savų vartų per visą aikštę pasiuntė kamuolį į vartus, o „Vikingų“ persvara išaugo iki keturių įvarčių.

Gargždų komanda per likusį laiką nesugebėjo pasižymėti, o „Vikingai“ ramiai užbaigė rungtynes ir į viršų kėlė pirmąjį trofėjų klubo istorijoje.

Rezultatas:

Gargždų „Pramogos“ 3:7 Jonavos „Vikingai“

1’ [0:1] Taras Onufrak

2’ [0:2] Jonas Ulberkis

5’ [0:3] Jonas Ulberkis

7’ [1:3] Valdas Pocevičius

8’ Tomas Tamošauskas („Pramogos“) – raudona kortelė

8’ [1:4] Paulius Osauskas

18’ [2:4] Algimantas Bačanskis

22’ [3:4] Genaras Samsonik (į savo vartus)

22’ [3:5] Jonas Ulberkis

23’ Edgaras Makarovas („Pramogos“) – raudona kortelė

24‘ [3:6] Taras Onufrak

30’ [3:7] Andrius Skorupskas