Neįgaliesiems

„Vikingai“ trečius metus iš eilės žais Futsal A lygos finale

Lietuvos Futsal A lygoje kovo 8-ąją dieną buvo sužaistos atsakomosios pusfinalio rungtynės tarp Jonavos „Vikingų“ ir SFK „Panevėžio“. Pirmoji šių komandų akistata Pasvalyje pasibaigė „Vikingų“ pergale rezultatu 5:2, o antradienio vakarą komandos žaidė Jonavoje.

Antroji šių ekipų akistata buvo labai atkakli, bet pergalę ir vėl šventė „Vikingai“, kurie savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo rezultatu 1:0.

Nors abi komandos šiose rungtynėse susikūrė daug progų įmušti įvartį, bet vienintelę iš jų realizavo tik „Vikingų“ žaidėjas Lukas Sipavičius, pasižymėjęs 13 minutę.

Nuo pat tos minutės „Vikingai“ pirmavo ir šios persvaros nepaleido. Rungtynių pabaigoje „Panevėžys“ turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, bet Mantas Adomėnas nerealizavo paskirto 10 metrų baudinio.

Taigi, „Vikingams“ ir užteko vieno įvarčio laimėti antrąsias rungtynes bei žengti į Futsal A lygos finalą trečius metus iš eilės.

Futsal A lygos finale „Vikingai“ susitiks su „Kauno Žalgirio“ ir Alytaus „Dainavos“ poros nugalėtoju. Čempionų titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ pirmąsias tarpusavio rungtynes laimėjo užtikrintai, o antrosios bus sužaistos rytoj.

Rezultatas:

Jonavos „Vikingai“ 1:0 SFK „Panevėžys“

13’ [1:0] Lukas Sipavičius

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS