Neįgaliesiems

Viktorija Čiapaitė: apie debiutą nacionalinėje rinktinėje, gynėjos vaidmenį ir laisvalaikį

20-metė MFA „Žalgirio“ gynėja Viktorija Čiapaitė pirmą kartą gavo kvietimą prisijungti prie Lietuvos nacionalinės moterų futbolo rinktinės.

Viktorija džiaugėsi įvertinimu ir teigė, jog kvietimas į rinktinę prilygsta svajonės išsipildymui. „Kaip ir kiekvienam sportininkui, tai yra didžiulė garbė ir pasididžiavimas atstovauti savo šaliai, gauti kvietimą į nacionalinę rinktinę, –  jausmais dalijosi rinktinės debiutantė Viktorija Čiapaitė. – Kai sulaukiau kvietimo labai apsižiaugiau, nes treniruojuosi, stengiuosi ir visada svajojau patekti į rinktinę.“

Nacionalinės rinktinės gynėjos komanda MFA „Žalgiris“-MRU komandoje turėjo išties įspūdingą sezoną. Dar praėjusį sezoną LMFA I lygoje rungtyniavusios žalgirietės, jau šį sezoną puikiai pasirodė moterų A lygoje, kur jau užsitikrino sidabro medalius.

„Tikslai buvo iškelti prieš kiekvienas rungynes – laimėti, išsivežti iš tų rungtynių taškus ir kovojome dėl prizinės vietos nuo pirmųjų rungtynių“, – kalbėjo V. Čiapaitė.

Daug laiko futbolui skirianti gynėja neapleidžia ir kitų savo hobių bei kremta Teisės ir muitinės veiklos studijas Mykolo Romerio universitete.

„Šeima visada galvojo, kad visgi po mokyklos rinksiuos kažką su sportu, bet pasirinkau visiškai kitą sritį, tai daug laiko užima knygų skaitymas, ruošimasis ir mokymasis, –  pasakojo futbolininkė. – Aišku, lieka laiko ir laisvalaikiui, pabūti su draugais ir šeima.“

Interviu su Viktorija Čiapaite:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS