Neįgaliesiems

Vilkijoje įvyko antrasis integracinio futbolo čempionato „Futbolas visiems“ etapas

Gegužės 16 dieną Vilkijos gimnazijos stadione įvyko visus vienijančio  futbolo čempionato „Futbolas visiems“ antrasis etapas, kuriame varžėsi 9 komandos.

„Tradiciniu jau tapęs integracinis futbolo čempionatas suvienija futbolo entuziastus iš skirtingų bendruomenių, kurios ne tik puikiai praleidžia laiką futbolo aikštelėje, bet ir bendraudami už jos. Visi mes esame skirtingi, tačiau žaisdami, jausdami kitam pagarbą, komandinę dvasią tampame lygūs.

Nuostabu matyti, kai pedagogai turi galimybę išbandyti savo jėgas žaisdami prieš moksleivius, kai tėvai gali žengti į futbolo aikštelę kartu su pedagogais ir vaikais. Tik kartu būdami mes galime suprasti, kiek daug reiškia bendravimas ir bendradarbiavimas“, – pasakojo Lietuvos masinio futbolo asociacijos atstovas Martynas Karpavičius.

Antrajame etape dalyvavo KAUTECH – Socialinių paslaugų skyriaus mokinių ir pedagogų, Ringaudų bendruomenės, Futbolo klubo FK „Vilkijos“, Vilkijos gimnazijos pedagogų ir tėvų bendruomenės,  Kauno „Herojus“ mokyklos ir Šiaulių miesto šeimos centro komandos.

Komandoms sužaidus rungtynes grupėse paaiškėjo, kad finale kovos Vilkijos FK „Vilkija“ ir Vilkijos bendruomenės komanda, o mažajame finale susitiks Kauno „Herojus“ mokykos ir KAUTECH – Socialinių paslaugų skyriaus antra komanda.

Rungtynėse dėl trečios vietos Kauno „Herojus“ mokyklos komanda 5:2 įveikė KAUTECH – Socialinių paslaugų skyriaus antrąją komandą ir iškovojo trečiosios vietos apdovanojimus. Finale dėl pirmos vietos savo pranašumą 3:0 įrodė Vilkijos FK „Vilkija“ futbolininkai, įveikę Vilkijos bendruomenės komandą.

Komandas prizininkės ir dalyvės apdovanotos Lietuvos masinio futbolo asociacijos įsteigtomis taurėmis ir medaliais, kuriuos įteikė KAUTECH-Socialinio skyriaus vedėja Giedra Sadauskienė kartu su treneriais Ernestu Fedorčak ir Oleh Fedorchak.

Po čempionato antrojo etapo komandos išsirikiavo tokia tvarka:

1. Kauno „Herojus“ mokykla – 40 taškų.

2. Vilkijos FK „Vilkija“ – 31 taškas.

3. KAUTECH – Socialinių paslaugų skyriaus – pirma komanda – 23 taškai.

4. Vilkijos bendruomenės komanda – 20 taškų

5. Šiaulių miesto šeimos centras – 11 taškų.

6. KAUTECH – Socialinių paslaugų skyriaus – antra komanda – 8 taškai.

7. Vilkijos gimnazija – 5 taškai.

8. KAUTECH – Socialinių paslaugų skyriaus pedagogų komanda – 4 taškai.

9. Ringaudų bendruomenės komanda – 2 taškas.

10. Vilkijos gimnazijos pedagogų komanda – 1 taškas.

Trečiasis integracinio čempionato etapas numatomas rugsėjo mėnesį KAUTECH – Socialinių paslaugų skyriaus futbolo stadione.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS